Народжені 29 листопада: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 29 листопада, то ваш знак зодіаку – Стрілець.
Це знак стихії Вогонь

Особливості народжених 29 листопада

Сильні сторони: комунікабельність, доброта, уміння проводити оточуючих

Слабкі сторони: мінливість настрою, імпульсивність, іноді – жорстокість та агресивність

Жінки, народжені 29 листопада, відрізняються такими якостями: рішучість, креативність, незалежність, відданість

Чоловіки, народжені 29 листопада, наділені такими рисами характеру: красномовство, товариськість, жертовність, непостійність

Загальна характеристика, народжених 29 листопада

Знак зодіаку народжених 29 листопада – Стрілець. Це реалісти. Вони живуть сьогоднішнім днем ​​і одержують задоволення від простих радостей життя. Це новатори, ідеї яких навколишні не завжди розуміють. Ці особи досягають успіху, не жертвуючи своїми принципами та ідеалами. Вони люблять оточувати себе вишуканими речами.

Це борці істини та справедливості. Хто відступає від цих принципів, з тими вони надходять жорстоко: знаходять їхнє хворе місце і б’ють по ньому.

Народжені цього дня відрізняються любов’ю до прекрасного. За звичайних обставин вони доброзичливі та товариські. Мають внутрішній магнетизм. Оточуючі тягнуться до них.

У цих людей часто змінюється настрій. Вони мають вибуховий характер, імпульсивні. Однак якщо задоволені життям, то поводяться спокійно. Від своєї емоційної нестабільності страждають найбільше вони самі. Їхнє щастя залежить від їхнього способу життя. Добрими вчинками вони приваблюють Фортуну, а нечесними справами втрачають її прихильність.

Характеристика жінок, народжених 29 листопада

Це креативні та рішучі особистості. Вони є незалежними, не йдуть на поводу в інших людей. Такі жінки зайняті життєвими проблемами. На високі матерії вони залишається ні часу, ні бажання.

У відносинах ці жінки ніжні, віддані. Вони стають гарними господинями та дбайливими мамами.

Характеристика чоловіків, народжених 29 листопада

Це промовисті, товариські особи. Вони вміють знайти підхід до будь-якої людини. Їм подобається привертати увагу. Вони часто ведуть війну зі своїм мінливим характером.

Ці чоловіки цінують друзів та всіляко бережуть своїх коханих. Заради близьких вони готові вдатися до будь-яких жертв.

Любовний гороскоп

Народжені 29 листопада здатні на тривалу прихильність. Вони всіма силами намагаються захистити своїх близьких від будь-яких тривог та хвилювань. У сімейному житті надійні, вірні. Із задоволенням забезпечують достаток сім’ї та створюють домашній комфорт. Вони гостинні, люблять свою оселю. Стають чудовими, дбайливими батьками.

Скандальність та емоційність цих людей призводить до того, що близькі втомлюються від них. Хоча рідні й розуміють, що життя без них не буде таким яскравим і цікавим, часто йдуть. Народжені цього дня важко це переносять, оскільки не люблять залишатися на самоті.

Сумісність

Народжені 29 листопада Стрільці будують щасливі подружні стосунки з Овнами, Близнюками, Водоліями. Утворюють складні спілки з Тельцями, Дівами, Скорпіонами, Козерігами.

Найбільш підходящий партнер для народжених 29 листопада

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 2, 7, 22, 29
Лютий: 2, 14, 22, 26, 27, 29
Березень: 1, 2, 23, 28, 31
Квітень: 8, 10, 11, 15
Травень: 2, 10, 22, 23, 25, 26
Червень: 5, 8, 16, 19, 22, 23
Липень: 7, 13, 14, 20, 24
Серпень: 2, 10, 25
Вересень: 19, 20, 23, 28
Жовтень: 8, 16, 22, 30
Листопад: 1, 4, 20, 21, 24, 27
Грудень: 3, 24, 28

Діловий гороскоп

Народжені цього дня рішучі. Вони добре та швидко адаптуються до нових обставин. Добре вирішують поставлені перед ними завдання.

Цим особам не властиве честолюбство. Повсякденне життя має для них більше значення, ніж кар’єра. Вони легко відмовляються від подальшого просування по службі, якщо обіймають гідну посаду.

Такі люди часто обирають роботу у сфері мистецтва. Вони здатні як створювати нові шедеври (наприклад, літературні), а й стати справедливим критиком вже створених творів. Близька їм та наукова діяльність. Вони нерідко проводять дослідження у галузі математики чи філософії. Вміння планувати приносить їм користь у бізнесі та адміністративній роботі. Прагнення боротися за правду та гуманізм штовхає їх до праці у політичній сфері, юриспруденції. Також ці особи можуть займатися благодійністю, бути філантропами.

Гороскоп здоров’я

У народжених 29 листопада часто виникають хвороби ендокринної системи, сексуальні проблеми, збільшується щитовидна залоза. Їм слід уникати зайвого споживання цукру, жирних молочних продуктів та червоного м’яса. Перевагу потрібно віддавати легкій їжі: фруктам, овочам та зерновим.

Основна небезпека цих людей – душевні розлади. Подібні стани у них швидко розвиваються та руйнують нервову систему. Процес реабілітації триває довго. Гороскоп радить задовольнятись життям, розвивати свій інтелект, регулярно займатися спортом, а надлишки енергії викидати у сексі.

Поради народженим 29 листопада

Будьте терплячими

Найменше проявляйте свою агресію. В іншому випадку є ризик, що люди відвернуться від вас. Не завжди варто виставляти свої моральні принципи напоказ.

Бережіть своє здоров’я

Рідше вступайте в конфлікти, не нервуйте через дрібниці. Давайте час на відпочинок.

Зробіть світ кращим

Ви талановиті та розумні. Використовуйте дане вам природою на користь інших людей.

Езотерика
Додати коментар