Народжені 28 листопада: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 28 листопада, то ваш знак зодіаку – Стрілець.
Це знак стихії Вогонь

Особливості народжених 28 листопада

Почуття гумору, сила волі, доброта, тверді моральні принципи, розвинений інтелект

Слабкі сторони: подвійність натури, вітряність у любовних стосунках

Жінки, народжені 28 листопада, відрізняються такими якостями: лідерство, доброта, незалежність, владність

Чоловіки, народжені 28 листопада, наділені такими рисами характеру: активність, відкритість, авантюризм, волелюбність

Загальна характеристика, народжених 28 листопада

Знак зодіаку народжених 28 листопада – Стрілець. Це відважні, рішучі та незалежні особистості. Їм супроводжують успіх і успіх. Це першопрохідники, які прагнуть активних занять та гострих вражень. Вони з однаковим азартом захищають свої ідеї та борються за першість на чемпіонаті.

Думки цих людей зрозуміти важко. Вони на все мають свій погляд, хоч поважають і думку інших. Зі шкільних років схильні мати точку зору, протилежну загальноприйнятій. До якоїсь релігійної чи професійної групи не належали б ці люди, вони не готові погодитися із загальноприйнятими фактами.

Це суперечливі особистості, в яких поєднуються спортивний азарт та філософський склад розуму, агресивність, сила волі та чутливість, мрійливість та честолюбство. Вони розумні, розважливі. Однак характер у них непохитний, вони схильні робити все по-своєму. Одного разу може бути егоїстичними, тоді як у другий – щедрими.

Народжені цього дня полюбляють природу. Вона допомагає їм забути про невизначеність та проблеми.

Характеристика жінок, народжених 28 листопада

Ці жінки змалку знають собі ціну. Вони незалежні, владні, але вміють співпереживати та надихати інших людей. Мають лідерські якості та живуть за своїми законами.

Такі жінки стають прекрасними господинями, найкращими подругами своїй дитині. Діти відчувають їхню доброту і щирість, і переймаються симпатією.

Характеристика чоловіків, народжених 28 листопада

Ці чоловіки не виносять нудьги та рутини. Вони відкриті для спілкування, активні, націлені нові враження. Їм подобається мандрувати. Вони люблять ризик. Їхні авантюри зазвичай виправдовуються.

Такі чоловіки люблять зміни та ненавидять зобов’язання. У відносинах цінують свободу та особистий простір.

Любовний гороскоп

Народжені цього дня часто піддаються своїй пристрасті та залучаються до романтичних пригод. Проте їм важко бути постійними. Вони віддають перевагу різноманітності. Часто в особистих відносинах виявляють безособовість та нерішучість.

Перед тим, як знайти другу половинку, такі жінки та чоловіки заводять багато нетривалих романів. Вони воліють творчих та цілеспрямованих особистостей. У складних життєвих обставинах можуть відмовитися пов’язувати себе серйозними стосунками. Однак насправді вони потребують домашнього затишку та мирних, спокійних сімейних зв’язків.

Найбільш підходящий партнер для народжених 28 листопада

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 19, 25, 26
Лютий: 6, 12, 27
Березень: 3, 11, 18, 19, 24
Квітень: 20, 25, 30
Травень : 9, 15, 28
Червень: 1, 4, 7, 9, 17 , 22
Липень: 7, 14, 18, 30
Серпень: 12, 16, 20, 22, 26, 28
Вересень : 4, 7, 9, 22
Жовтень:  6, 8, 10, 20, 24, 26
Листопад: 8, 17, 19, 23, 27
Грудень: 11, 19, 20, 23

Сумісність

Ідеальні партнери для народжених 28 листопада Стрільців – Овни, Близнюки, Водолії. З Тельцями, Дівами, Скорпіонами, Козерогами вони мають низьку сумісність.

Діловий гороскоп

Народжені цього дня працьовиті. Вони планомірно та твердо йдуть до мети, раціонально витрачають сили. Завдяки своїй неповторності знаходять оригінальні рішення поставлених завдань та досягають потрібного результату. Часто роблять відкриття і роблять те, на що ніхто інший не наважився б. Їм під силу реалізувати новий незвичайний проект.

Ці люди добре взаємодіють із колективом. Вони мають здатність керувати іншими. Вроджений магнетизм і вміння керувати чужими почуттями змушують багатьох підкорятися їм.

Народжені 28 листопада здатні досягти успіху у будь-якій професії. Вони стають чудовими біологами, ботаніками, зоологами. Реалізують свої таланти у музиці чи літературі. Пов’язують свою роботу із улюбленим заняттям – подорожами.

Гороскоп здоров’я

Стрільці, що народилися в цей день, часто страждають від захворювань легень і бронхів. Їм необхідно остерігатися застуд, гартуватися, зміцнювати імунітет. Курцям слід регулярно перевіряти стан легень, а найкраще – кинути шкідливу звичку. Не варто також зловживати алкогольними напоями, вирішувати проблеми зі здоров’ям за допомогою ліків.

Для відновлення душевного спокою рекомендується контакт із природою, прогулянки на свіжому повітрі, спілкування з тваринами. Позитивно позначаться самопочуття помірні фізичні навантаження. Гороскоп радить дотримуватись вегетаріанської дієти. Потрібно скоротити в раціоні кількість м’ясних продуктів та малокорисної їжі.

Поради народженим 28 листопада

Не перенапружуйтесь

Навчіться відпочивати, не чекаючи відпустки. Тільки так ви можете надовго зберегти своє здоров’я.

Розберіться у собі

Внутрішні суперечності не дають вам спокою. Навчіться гармонійно поєднувати розвиток інтелекту з проявом емоцій, фізичні навантаження з філософськими дослідженнями. Досягши балансу, ви будете щасливі.

Будьте об’єктивнішими

Ваші ідеї є оригінальними, проте вони не можуть бути абсолютно вірними. Навчіться поважати та приймати світогляд іншої людини.

Езотерика
Додати коментар