Народжені 22 грудня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 22 грудня, ваш знак зодіаку – Стрілець
Це знак стихії Вогонь

Особливості народжених 22 грудня

Сильні сторони: прагнення до знань, доброта, уміння планувати, розвинена інтуїція

Слабкі сторони: нетерпимість до погляду інших, невміння ризикувати, погано розвинені комунікативні здібності

Жінки, народжені 22 грудня, відрізняються такими якостями: оптимізм, миролюбність, обережність, неприступність

Чоловіки, народжені 22 грудня, наділені такими рисами характеру: відповідальність, дисциплінованість, чесність, гарне почуття гумору

Загальна характеристика, народжених 22 грудня

Знак зодіаку, народжених 22 грудня – Стрілець. Ці люди люблять планувати все. Вони цінують надійність і віддають перевагу розміреності в сімейному житті та роботі. Тяжчать до нових знань та досліджень.

Іноді виявляють безцеремонність, неповагу до чужої думки та вимогливість до оточуючих.

Доля накладає ними відповідальність за гріхи батьків. Вони змушені викуповувати кармічні борги. Тому протягом життя стикаються з багатьма прикростями та випробуваннями. Якщо вони стійко проходять їх і не втрачають при цьому доброти, людяності та милосердя, то в їхньому будинку поселяються щастя та удача.

Ці люди ставляться до життя просто: радіють праці та одержують задоволення від підсумків роботи. Вони терплячі та спокійні. Багато часу проводять на самоті, не люблять галасливі компанії. Вони потайливі, вдумливі і серйозні. Мають тонке почуття гумору, проте їх саркастичні зауваження багатьом припадають не до смаку.

Характеристика жінок, народжених 22 грудня

Такі жінки – чесні, обережні, доброзичливі та оптимістичні особистості. Вони не люблять суперечок і намагаються завжди згладити конфлікт. Не сприймають умовності. Цінують свободу.

Яскрава і незвичайна зовнішність цих жінок приваблює чоловіків. Їхня неприступність – маска, під якою ховаються закохані, сексуальні та повні шарму натури.

Характеристика чоловіків, народжених 22 грудня

Такі чоловіки чесні, відповідальні та дисципліновані. На них можна покластися. Вони зацікавлені у кар’єрному зростанні. Люблять мандрівки. Цікаві, активні та добрі. Відрізняються життєлюбністю та оптимізмом.

Це романтичні, довірливі, незалежні особи. Ці чоловіки привабливі для жінок. У них чудове почуття гумору, яке додає їм чарівності в очах жінок.

Любовний гороскоп

Закохані Стрільці, що народилися 22 грудня, підкорюють кохану людину незвичайними вчинками, поетичними посланнями у віршах. Вони домагаються взаємності внаслідок тривалих залицянь. У особистих стосунках вони пристрасні, дбайливі та водночас незалежні. Віддані своїй другій половинці, якщо їхній союз ґрунтується на взаєморозумінні.

Найкраще суспільство для цих людей – сім’я та два-три близькі друзі. Іноді вони виявляють холодність до рідних чи замикаються у собі.

Незважаючи на свій спокій, народжені у цей день бувають дратівливими. Особливо їх виводять із себе побутові проблеми. Проте їхній гнів швидко вщухає, і в душі не залишається і сліду колишньої бурі.

Сумісність

Народжені 22 грудня Стрільці будують гармонійні стосунки з Овнами, Близнюками, Левами, Водоліями. З Тельцями, Дівами, Скорпіонами, Козерогами їм складно домогтися порозуміння.

Найбільш підходящий партнер для народжених 22 грудня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 4, 13, 15, 25, 27, 31
Лютий: 2, 6, 7, 18, 23
Березень: 5, 9, 11, 16, 21, 30
Квітень: 2, 10, 28
Травень: 14, 15, 17, 23, 27
Червень: 1, 11, 18, 29
Липень: 2, 6, 7, 15, 21
Серпень: 3, 7, 18, 20, 23
Вересень: 4, 19, 21
Жовтень: 4, 10, 15, 25, 28
Листопад: 11, 19, 27
Грудень: 1, 14, 16, 17, 26, 27

Діловий гороскоп

Народжені цього дня виконують робочі обов’язки довго, але ретельно. Це вроджені стратеги. Їм немає рівних у втіленні довгострокових планів. Вони мають стійкість, розвинену інтуїцію і рішучість, які допомагають їм у роботі. Але серйозні перешкоди здатні надовго вибити їх із колії.

Це неамбітні особи. Їм важко дається просування кар’єрними сходами. Вони не вміють ризикувати.

Найбільше їм підходять професії біржового маклера, аналітика, бухгалтера, консультанта, економіста. Якщо вони розвивають здатність спілкуватися з людьми, стають відмінними дилерами чи посередниками. Честолюбство і прагнення все організовувати дозволяють їм досягти успіху як менеджера чи політика. Вони також здатні виразити себе у творчості чи вести науково-дослідну діяльність.

Гороскоп здоров’я

Погане самопочуття часто спричиняють психологічні проблеми. Вихід складним емоціям рекомендується давати у сексуальних стосунках. Гороскоп радить навчитися не лише працювати, а й відпочивати.

З роками у народжених 22 грудня загострюються хвороби органів зору та кісток. Вони страждають на остеопороз, остеохондроз, артрит. Попередити ці хвороби допоможуть вправи на гнучкість, заняття тай ши, калістенікою, йогою та спеціальна дієта.

Поради народженим 22 грудня

Не бійтеся помилятися

Не плануйте все до дрібниць – іноді ризикуйте. Це може принести успіх. А якщо помилитеся, то отримаєте цінний досвід.

Будьте не такими вимогливими

Не звинувачуйте нікого, якщо для цього немає серйозних підстав. Критика через найдрібніші помилки особливо неприємна для членів вашої родини.

Більше спілкуйтесь

Знайдіть баланс між відстороненістю та соціальною активністю – це піде вам на користь. Дозволяйте собі іноді розважатися та заводити нових друзів.

Езотерика
Додати коментар