Народжені 21 грудня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 21 грудня, ваш знак зодіаку – Стрілець
Це знак стихії Вогонь

Особливості народжених 21 грудня

Сильні сторони: активність, наполегливість у досягненні мети, уміння впливати на інших людей, прагнення знань

Слабкі сторони: нетерпимість до чужої думки, слабкі комунікабельні здібності, невпевненість у собі, закритість

Жінки, народжені 21 грудня, відрізняються такими якостями: сміливість, порядність, чесність, незалежність

Чоловіки, народжені 21 грудня, наділені такими рисами характеру: активність, оптимізм, щирість, волелюбність

Загальна характеристика, народжених 21 грудня

Знак зодіаку, народжених 21 грудня – Стрілець. Ці люди відрізняються терпінням та послідовністю у своїх вчинках. Вони цілеспрямовані та амбітні. Непохитно прагнуть втілити у життя свій задум.

Зовні вони спокійні, але в них часто кипить вулкан пристрастей. Якщо вони довго стримують гнів, то несподівано лякають оточуючих відвертою люттю та жорстокістю.

Ці люди страждають від невпевненості у собі. Вони схильні займатися самокопанням, зациклюватись на своїх недоліках. Через це іноді втрачають момент, коли потрібні рішучі дії. Це потайливі особистості. Вони часто залишаються незрозумілими та проводять життя на самоті.

Народжені в цей день мають дивовижну здатність красномовно мовчати. Зроблена в потрібний момент пауза в розмові переконує співрозмовника краще за будь-які слова. Ця здатність допомагає їм досягати поставленої мети. Вони прагнуть підкоряти оточуючих своїй волі, і це часто вдається. Сперечатися з ними неможливо.

Характеристика жінок, народжених 21 грудня

Такі жінки – чесні, позбавлені забобонів та незалежні особистості. Вони мають бурхливу фантазію. Ці дами веселі та порядні. Бувають нетактовними у своїй прямолінійності.

Ці жінки воліють рівні стосунки з чоловіками. Вони здатні виявляти ініціативу у відносинах. Поруч із такими сміливими та яскравими дамами знаходяться лише гідні їх чоловіки.

Характеристика чоловіків, народжених 21 грудня

Такі чоловіки – активні, чесні та оптимістичні особистості. Вони люблять отримувати нові знання. Легко захоплюються новими ідеями. У прагненні мети здатні виявляти агресію.

Ці чоловіки волелюбні. Вони нікому не дозволяють робити замах на їх особистий простір. У відносинах їх важко пов’язати з зобов’язаннями.

Любовний гороскоп

Народилися цього дня – романтичні натури. Вони потребують нових вражень та свіжих емоцій, тому часто змінюють партнерів. Але закохавшись по-справжньому, здатні на тривалі стосунки та на сильний, глибокий зв’язок із другою половинкою. Вони зворушливі, ніжні та теплі з тими, хто їм дорогий. Однак часто залишаються закритими з близькими, не відкривають їм своїх почуттів.

Ці люди не чують душі у своїх дітях. Любов до малюків іноді змушує їх забути про свої справи та інтереси.

Сумісність

Народжені 21 грудня Стрільці будують гармонійні стосунки з Овнами, Близнюками, Левами, Водоліями. Їм складно домогтися порозуміння з Дівами, Скорпіонами, Козерогами.

Найбільш підходящий партнер для народжених 21 грудня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 8, 10, 11, 24
Лютий: 6, 9, 16
Березень: 6, 9, 13, 18, 23
Квітень: 2, 12, 20, 21, 24, 27
Травень: 2, 5, 21
Червень: 18 , 20, 28
Липень: 7, 11, 19
Серпень: 7, 26, 29, 31
Вересень: 8, 11, 16, 18, 25, 27 
Жовтень: 3, 16, 23
Листопад : 10, 13, 24
Грудень: 4, 10, 17, 21, 24, 27

Діловий гороскоп

Народжені цього дня люблять отримувати нові знання. Вони розумні та схоплюють все на льоту. Вважають за краще працювати самостійно, а не в команді. Налаштовані на лідерство. На керівній посаді вони не просто організовують діяльність підлеглих, а й діляться з ними досвідом та знаннями.

Ці люди здатні досягти успіху у багатьох сферах діяльності. Часто процвітають у сфері освіти та гуманітарних науках. Нерідко обирають собі політичну кар’єру, роботу у зв’язку з громадськістю чи індустрії розваг. Любов до творчості виражають у музиці, театрі чи живописі. Прагнення незалежності часто підштовхує їх до створення своєї справи.

Гороскоп здоров’я

Народжені 21 грудня схильні до стресів. Їх часто буває меланхолія чи депресія. Вони схильні впадати у гнів. Дати вихід емоціям допоможуть сексуальні стосунки. Також корисні активні спортивні навантаження: від аеробіки, бігу та плавання до кінного спорту. Вони не тільки зміцнять здоров’я, а й дозволять позбутися стресових станів.

Ці люди віддають перевагу неправильній їжі: солодощі, жирні продукти. Бідне мікроелементами і вітамінами і багате на калорії харчування призводить до проблем із зубами, шкірою та волоссям, а також до ожиріння. Щоб вирішити проблему зайвої маси тіла, гороскоп рекомендує зробити свій раціон кориснішим. Необхідно виключити із нього солодке (особливо випічку), скоротити обсяг жирів, алкоголю та молочних продуктів.

Поради народженим 21 грудня

Вмійте прощати

Менше проявляйте категоричність та нетерпимість. Дозвольте собі та іншим людям іноді помилятися. Не звинувачуйте нікого. Поблажливість до оточуючих покращить ваші стосунки з ними і дозволить досягти тих висот, про які ви мрієте.

Навчіться довіряти другій половинці

Відкрийте душу, мрії та фантазії коханій людині. Так ваш союз стане щасливішим.

Будьте впевненішими в собі

Не сумнівайтеся у своїх можливостях. Найчастіше виявляйте рішучість: ви можете більше, ніж думаєте.

Езотерика
Додати коментар