Народжені 20 травня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 20 травня, то ваш знак зодіаку – Телець
Це знак стихії Земля

Особливості народжених 20 травня

Сильні сторони: активність, відповідальність, комунікабельність, дружелюбність, надійність

Слабкі сторони: безтурботність, поверхневе ставлення до життя, тривожність, нетактовність

Жінки, народжені 20 травня, відрізняються такими якостями: розсудливість, сентиментальність, доброта, товариськість

Чоловіки, народжені 20 травня, мають такі риси характеру: рішучість, терплячість, продуктивність, чесність

Загальна характеристика, народжених 20 травня

Знак зодіаку, народжених 20 травня – Телець. Це оригінальні, творчі та інтелектуально розвинені особистості. Вони активні, діяльні та відповідальні. Це природжені лідери, які здорово мислять і впевнені у собі. Кожна їхня дія обґрунтована і продумана. Вони розмірені, стримані та практичні. Будь-якими методами домагаються поставленої мети і завжди рухаються вперед.

Іменинники цієї дати комунікабельні, відкриті та доброзичливі. У них складаються хороші та довірчі відносини з оточуючими. Вони користуються повагою у колективі. Стають відданими та надійними товаришами. З такими людьми стабільно та комфортно. Вони підтримують у скрутну хвилину і приходять на допомогу за першим покликом.

Такі чоловіки та жінки люблять впадати в крайнощі. Вони поверхово ставляться до життя, бувають безтурботними та несерйозними. У такі хвилини оточуючі їх не розуміють і не впізнають. Вони схильні до тривожності та зайвих хвилювань через дрібниці. Іноді дозволяють собі нетактовну поведінку.

Характеристика жінок, народжених 20 травня

Такі жінки обдаровані від природи розсудливістю. Вони ніколи не роблять необачно і приймають лише правильні та чітко продумані рішення.

Це романтичні та сентиментальні натури. Вони добрі, комунікабельні та привабливі. Такі жінки всебічно розвинені та освічені, мають блискучі інтелектуальні здібності, мудрі не за роками. З ними комфортно та цікаво у спілкуванні. Вони вміють підтримати будь-яку розмову.

Характеристика чоловіків, народжених 20 травня

Це рішучі, терплячі та продуктивні особистості. Вони точно знають, чого хочуть від життя і впевнено йдуть уперед до досягнення заповітної мети.

Такі чоловіки – галантні та щедрі кавалери. Вони люблять доглядати жінок, обдаровувати їх грандіозними подарунками і радувати оригінальними сюрпризами. Вони емоційні та чуттєві. Поруч із ними надійно та стабільно. Вони мають багато шанувальниць, проте не користуються своєю популярністю заради корисливих цілей. Це люди честі та обов’язку. Вони чесні перед суспільством та перед собою.

Любовний гороскоп

У особистих відносинах народжені 20 травня виявляють себе пристрасними, ніжними та чуйними коханцями. Вони прагнуть стабільності у любовних справах, тому приймають коротких інтрижок і нетривалих романів. Такі чоловіки та жінки рідко відкриваються повністю партнерові. Навіть якщо фізична близькість вже трапилася, можуть бути довго недоступними емоційно. Повністю розкриваються своїй другій половинці, коли знаходять абсолютну впевненість у своїх почуттях та уподобаннях. До цього залишаються загадкою і чимось недосяжним для партнера.

Такі люди не бояться сімейних стосунків, а навпаки, прагнуть до них. Вони стають дбайливим і надійним подружжям. Усією душею люблять дітей та віддаються їм без залишку.

Сумісність

Тільці, що народилися цього дня, мають високі шанси знайти порозуміння з представниками свого знака зодіаку, Дівами, Раками, Козерігами. Погані перспективи на щасливі стосунки у союзів із Левами, Стрільцями.

Найбільш підходящий партнер для народжених 20 травня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 3, 9, 12
Лютий: 4, 13, 25
Березень: 6, 8, 17 
Квітень: 7, 22, 29
Травень: 5, 20, 28
Червень: 2, 10, 12, 19
Липень: 10, 12, 17
Серпень: 5, 6, 26, 27, 29
Вересень: 4, 8, 18, 21
Жовтень: 7, 9, 14, 27, 30
Листопад: 3, 19, 28
Грудень: 11, 12, 20, 23, 25, 28

Діловий гороскоп

Іменинники цієї дати – виконавчі, відповідальні та винахідливі працівники. Вони впевнено домагаються поставленої мети і ніколи не відступають перед труднощами. Серйозно ставляться до своїх обов’язків, ретельно перевіряють наявні ризики у конкретному питанні і потім приймають остаточне рішення. Керівники цінують таких співробітників за ініціативність, розумність та адаптованість. Вони швидко просуваються кар’єрними сходами до самих висот.

У таких людей чудово складається кар’єра в науково-дослідній галузі. Жага інтелектуального розмаїття у роботі штовхає їх займатися філософією, метафізикою, езотерикою. Природжене ділове чуття та самодисципліна допомагають їм розвиватися у комерції. У них успішно йдуть відносини з торгівлею, рекламою, будівництвом, ремонтом. Такі жінки та чоловіки домагаються загального визнання як акторів, співаків, музикантів.

Гороскоп здоров’я

Народжені 20 травня Тільці неуважно ставляться до свого здоров’я через активний спосіб життя. Вони нерозумно витрачають свій енергетичний потенціал, тому часто страждають від емоційних навантажень та повного виснаження організму. Для підтримки нормального самопочуття та збереження бадьорості довгі роки гороскоп рекомендує їм своєчасно відпочивати. Заповнити запаси енергії допоможуть заняття спортом, збалансоване харчування та емоційний спокій.

Поради народженим 20 травня

Не розпилюйтесь

Справжній успіх можливий лише за умови повного зосередження справі. Не розпилюйтесь на безліч завдань. Ставте собі конкретні мети.

Не метуштеся

Мітливість і нервозність заважають вам домагатися бажаного. Будьте ґрунтовними і не переживайте через дрібниці.

Докопуйтесь до глибин

Не сприймайте все, що відбувається, поверхово. Вивчайте навколишні речі і вникайте в їх суть.

Езотерика
Додати коментар