Народжені 20 грудня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 20 грудня, ваш знак зодіаку – Стрілець
Це знак стихії Вогонь

Особливості народжених 20 грудня

Сильні сторони: надійність, ентузіазм, вміння переконувати, ораторські здібності

Слабкі сторони: невміння правильно оцінювати здібності інших людей, агресивність

Жінки, народжені 20 грудня, відрізняються такими якостями: амбітність, сміливість, життєрадісність, чесність

Чоловіки, народжені 20 грудня, наділені такими рисами характеру: напористість, відкритість, прямолінійність, агресивність

Загальна характеристика, народжених 20 грудня

Знак зодіаку, народжених 20 грудня – Стрілець. На цих людей можна покластися, оскільки вони виконують свої обіцянки. Їх відрізняє величезна життєва енергія та сміливий розум. Вони киплять новими ідеями, винахідливі та здатні виконувати одразу кілька справ. Рідко діють під впливом емоцій, оскільки ними керує винятково розум. Водночас, вони готові брати участь в авантюрах. Багато проектів закінчуються для них успіхом. У разі провалу вони не засмучуються, а виносять із цього досвід.

Це привабливі та привітні особистості. Вони відрізняються промовистістю. Здатні переконати своїми словами будь-яку людину. У відстоюванні своєї думки бувають агресивними. Піддають сумніву навіть слова авторитетних людей. Чи здатні впливати на інших і заражати їх своїм ентузіазмом.

Народжені цього дня люблять філософію, психологію, міркування про життя. Вони реалісти, які тверезо оцінюють те, що відбувається. Не терплять пліток. Думають глобально, не зациклюються на дрібницях. Схильні переоцінювати оточуючих та покладати на них завищені очікування.

Характеристика жінок, народжених 20 грудня

Такі жінки амбітні та розкуті. Вони осяють все навколо своєю життєрадісністю. Це сміливі та чесні особи. Вони цінують особистий простір.

У цих жінок яскрава і незвичайна зовнішність, завдяки якій вони привертають увагу чоловіків. Вони здатні виявляти ініціативу у відносинах із коханою людиною. Їх влаштовують лише рівноправні стосунки.

Характеристика чоловіків, народжених 20 грудня

Такі чоловіки наполегливі. На шляху до мети їх нічого не зупиняє. Вони легко захоплюють інших людей своїми ідеями. Це відкриті та прямолінійні особистості. Бувають агресивними.

Ці чоловіки енергійні, розумні, привабливі. Вони люблять зміни та ненавидять зобов’язання. Жінкам добре поруч із такими партнерами, але втримати їх складно.

Любовний гороскоп

Народжені цього дня часто змінюють партнерів, оскільки постійно потребують нових емоцій. Однак коли закохуються по-справжньому, то жертвують собою та відчувають до дорогої людини пристрасну прихильність.

Ці активні та агресивні по життю люди в колі сім’ї стають м’якими та поступливими. З ними приємно проводити час. У складній ситуації вони допомагають чи дають хорошу пораду рідним. Вони співчутливі, охоче дбають про близьких. Не люблять суперечок та сварок.

Недолік цих людей – неготовність прислухатися до бажань дітей та другої половинки. Вони схильні нав’язувати їм свої цілі. Люблять виступати для дітей у ролі наставника, передавати їм свої знання чи досвід. Оскільки вони дуже роботящі, то вимагають того ж від дитини. При цьому не завжди враховують його можливості.

Сумісність

Народжені 20 грудня Стрільці щасливі у шлюбі з Овнами, Близнюками, Левами, Водоліями. Складні стосунки складаються з Дівами, Скорпіонами, Козерігами.

Найбільш підходящий партнер для народжених 20 грудня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 5, 20, 29
Лютий: 5, 8, 15, 21, 22, 25
Березень: 3, 5, 14
Квітень: 2, 5, 24, 27, 30
Травень: 3, 12, 22, 25, 31
Червень : 6, 17, 28
Липень: 6, 14, 22, 24, 27, 30
Серпень: 8, 12, 13, 22
Вересень : 6 , 27, 29
Жовтень: 3, 14, 19
Листопад: 4, 17, 27
Грудень: 11, 18, 26

Діловий гороскоп

Народжені цього дня готові працювати на улюбленій роботі, не шкодуючи сил. Вони вважають за краще заробляти посаду чесною працею, а не переступати через інших. Начальство цінує їх за здатність планувати проект на багато кроків уперед та вміння створювати нові плани. Для вирішення проблем вони знаходять оригінальний метод, який зазвичай призводить до чудового результату.

Ці люди часто обирають професію, пов’язану зі спілкуванням. Вони досягають успіху у торгівлі, рекламі, медицині. Чи здатні стати відмінними знахарями, адвокатами, посередниками. Ділове чуття і прагнення незалежності штовхають їх у відкриття своєї справи. Творчі особистості виявляють свої здібності у музиці, мистецькому мистецтві чи сфері розваг.

Гороскоп здоров’я

Народжені 20 грудня рідко скаржаться на погане самопочуття чи апетит. Вони енергійні та мають свій погляд на медицину. Іноді вдаються до домашніх методів лікування. Їм слід привчити себе регулярно проходити огляд у терапевта та дантиста, щоб вчасно діагностувати можливі захворювання. Вразливе місце цих людей – травна система. Гороскоп рекомендує не застосовувати без призначення лікаря ліки, щоб не завдати шкоди організму.

Зміцнити організм допоможуть заняття плаванням, бігом, їздою велосипедом.

Поради народженим 20 грудня

Будьте м’якшими у відносинах

Ваш владний характер зачіпає інших людей. Будьте терпимішими до них і не покладайте ні на кого завищених надій.

Приділяйте увагу деталям

Ви схильні мислити глобально. Однак у деяких випадках важливо враховувати дрібні деталі. Не забувайте про них після ухвалення рішення.

Не бійтеся визнавати свої помилки

Не вважайте, що ви завжди маєте рацію. Найчастіше прислухайтеся до думки інших. Навчіться визнавати, що хтось інший мав рацію.

Езотерика
Додати коментар