Народжені 2 грудня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 2 грудня, ваш знак зодіаку – Стрілець
Це знак стихії Вогонь

Особливості народжених 2 грудня

Сильні сторони: чесність, справедливість, сила волі, доброта, життєствердний погляд на світ

Слабкі сторони: недолік самокритичності, схильність піддаватися маніпулюванню з боку нечесних людей

Жінки, народжені 2 грудня, відрізняються такими якостями: оптимізм, щирість, дружелюбність, авантюризм

Чоловіки, народжені 2 грудня, мають такі риси характеру: допитливість, чесність, відкритість, схильність до ризику

Загальна характеристика, народжених 2 грудня

Знак зодіаку, народжених 2 грудня – Стрілець. Це доброзичливі, щирі, оптимістичні особи. Вони твердо рухаються до мети. Однак можуть піти на поводу у маніпулятора, який спритно орудує цінностями, що для них цінують.

Це сильні особи. Вони ставляться з повагою до вольових людей. Не йдуть за натовпом, бо мають свою думку. Однак, готові підтримати лідера, ідеї якого поділяють.

Це борці за ідеї справедливості та близькі їм ідеали. Вони здатні впливати на оточуючих та події, що відбуваються. Завдяки цьому багато хто вважає їх посланими згори. Життя цих людей ґрунтується на принципах честі та добра. При цьому вони чекають на порядні вчинки і від оточуючих. Вони вимогливі, можуть висувати іншим нездійсненні умови. Пред’являють жорсткі вимоги до себе. Якщо усвідомлюють, що їхній вчинок був неправедним, страждають від мук совісті.

Народжені цього дня співчутливі. Вони радо допомагають іншим. У старанні примирити ворогуючі сторони та заспокоїти стражденних схильні забувати про свої бажання та потреби.

Ці чоловіки та жінки люблять подорожувати. Вони мріють об’їхати всю планету. 

Характеристика жінок, народжених 2 грудня

Це дружні, щирі, оптимістичні жінки. Вони розумні та схильні до серйозних роздумів. Нерідко вплутуються в авантюри. Не люблять умовностей. Їхня відмінна риса – чесність.

Такі жінки прагнуть якнайшвидше розпочати самостійне життя. Тож рано виходять заміж. У відносинах цінують особистий простір.

Характеристика чоловіків, народжених 2 грудня

Це чесні та відверті чоловіки. Вони відкриті і схильні бурхливо висловлювати свої почуття. Мають підтягнутий спортивний вигляд, завдяки чому притягують до себе жінок. Вони серйозно та відповідально підходять до вибору другої половини. У решті сфер життя схильні до ризику.

Ці чоловіки допитливі. Вони цікавляться новими знаннями. Люблять мандрувати.

Любовний гороскоп

Народжені цього дня висувають високі вимоги до майбутніх супутників життя. Вони можуть розчаруватися в людині, якщо вона не виправдала їхніх очікувань. Велике значення для них має спільний духовний розвиток.

У любовних стосунках та у шлюбі такі чоловіки та жінки ніжні та дбайливі. Вони уникають сварок та конфліктів. Готові на будь-які жертви заради коханої людини. Першими йдуть миритися, багато прощають, всіляко опікуються благополуччям другої половини і оточують її увагою. Однак така гіперопіка нерідко спричиняє відторгнення.

У складні періоди ці люди закриваються від близьких і стають відчуженими та байдужими.

Сумісність

Народжені 2 грудня Стрільці досягають любовної ідилії з Овнами, Близнюками, Водоліями. Вони утворюють перспективні союзи з Левами, Терезами, іншими Стрільцями. Погано сумісні з Дівами, Скорпіонами, Козерігами.

Найбільш підходящий партнер для народжених 2 грудня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 2, 4, 5, 20, 25, 29
Лютий: 23, 26, 27
Березень: 8, 16, 17, 22, 29
Квітень: 4, 13, 17, 19
Травень: 9, 23, 31
Червень: 12, 14, 15, 16
Липень: 7, 10, 18
Серпень: 10, 11, 20
Вересень: 4, 12, 16, 23, 27, 29 
Жовтень : 2, 19, 22, 30
Листопад: 3, 23, 24, 28
Грудень: 2, 15, 18, 25, 28

Діловий гороскоп

Народжені цього дня вміють домагатися бажаного та знають, як це робити. У їхній справі їм із задоволенням допомагають друзі, колеги та знайомі. Вони схильні працювати не покладаючи рук. З радістю вирішують складні управлінські та виробничі проблеми.

Комунікабельність та гострий розум допомагають цим людям досягти успіху у різних галузях. Вони здатні стати реформаторами у сфері освіти чи соціумі. Часто обирають роботу журналіста, інженера, у сфері торгівлі чи видавничої справи. Любов до творчості штовхає їх до заняття мистецтвом. Людинолюбство та моральність сприяють їхньому інтересу до релігійної діяльності та до роботи в благодійних організаціях. Вони знаходять себе у літературній справі та професіях, які потребують частих переїздів.

Гороскоп здоров’я

Народжені 2 грудня Стрільці страждають від судинних та інфекційних захворювань. Гороскоп рекомендує не нехтувати профілактичними оглядами та виявляти обережність у період епідемій. Не слід залишати поза увагою мігрені, розлади шлунка – вони можуть бути першими симптомами серйозної недуги.

Поліпшити стан здоров’я допоможуть помірні фізичні навантаження, корисне меню без зайвих калорій, сон щонайменше 10 годин.

Поради народженим 2 грудня

Будьте поміркованішими у своїх вимогах

Не чекайте від інших людей більше, ніж вони можуть зробити. Реально оцінюйте їхні можливості. Зменшіть запити і до себе.

Навчіться помічати свої помилки

Уміння визнавати свої слабкості та промахи – перший крок на шляху до самовдосконалення. Пам’ятайте, що перемога – не найцінніше у житті.

Помічайте брехню та фальш

Вчитеся відрізняти справжні цінності від хибних, ілюзії від реальності. І не дозволяйте іншим маніпулювати вами.

Езотерика
Додати коментар