Народжені 18 грудня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 18 грудня, ваш знак зодіаку – Стрілець
Це знак стихії Вогонь

Особливості народжених 18 грудня

Сильні сторони: рішучість, стратегічне мислення, ідеалістичність, сила волі

Слабкі сторони: невміння об’єктивно оцінювати можливості інших людей, владність, впертість

Жінки, народжені 18 грудня, відрізняються такими якостями: амбітність, цілеспрямованість, життєрадісність, дружелюбність

Чоловіки, народжені 18 грудня, наділені такими рисами характеру: енергійність, розвинений інтелект, прагнення нових знань, емоційність

Загальна характеристика, народжених 18 грудня

Знак зодіаку, народжених 18 грудня – Стрілець. Ці люди ставлять перед собою масштабні цілі та старанно втілюють їх у життя. Вони доводять будь-яку справу до кінця. Мають силу волі. Хоча на їхньому шляху часто зустрічаються перепони (особливо в юності), вони завжди долають їх. При цьому стають загартованішими і міцнішими.

Вимогливі до себе та інших людей. Часто тиснуть на оточуючих і нав’язують свою думку. Вони мають надійні друзі, з якими їх пов’язують тривалі стосунки. У той же час їм складно повірити в те, що друг або партнер не відповідає їхнім очікуванням, і розірвати союз, що зжив себе.

Ідеалістичні, благородні, рішучі і справедливі народилися в цей день. Вони бурхливо відстоюють те, у що вірять. Постійно розвиваються, отримують нові знання та досвід. Щирі та допитливі, люблять дослідження. Такі люди бачать проблему не лише загалом, а й у деталях. Тому скрупульозно опрацьовують усі проекти. Це допомагає їм уникнути багатьох помилок.

Характеристика жінок, народжених 18 грудня

Такі жінки – амбітні та цілеспрямовані особистості. Вони завжди доводять розпочате остаточно. Вони дружелюбні та життєрадісні.

Ці жінки здатні на сміливі вчинки. Вони не бояться виявляти ініціативу у стосунках із чоловіками. Цінують рівні відносини. Це прекрасні матері та подружжя. Вони чесні та дбайливі.

Характеристика чоловіків, народжених 18 грудня

Ці чоловіки енергійні, розумні. Вони цікавляться новими знаннями. Легко захоплюють інших людей своїми ідеями. Діють згідно з суворими моральними законами та вищими людськими цінностями.

З такими кавалерами жінки мають яскраві стосунки. Ці чоловіки схильні бурхливо висловлювати свої почуття.

Любовний гороскоп

Народжені 18 грудня потребують тепла та участі. Їхні другі половинки повинні бути не тільки люблячими та вірними партнерами, а й добрими друзями. Такі люди часто діють під впливом почуттів. Однак якщо вони відчувають розчарування, то закриваються у собі. Їм потрібна свобода у відносинах.

Це добрі та дбайливі батьки. Однак вони дають мало самостійності своїм дітям. Для того, щоб дитина ставилася до них з довірою, гороскоп радить давати їй більше свободи. Самі вони часто чекають на фінансову підтримку від батьків і відмовляються від неї тільки тоді, коли твердо стають на ноги.

У коханні та сімейних стосунках народилися цього дня принципові та відповідальні. Це однолюби. Вони дбають про кохану людину. Але водночас прагнуть домінувати з нього. Часто зосереджуються на собі. Занурюються у свої амбітні плани та не помічають, що відбувається з близькими. Це стає причиною непорозуміння та конфліктів.

Сумісність

Підходящі партнери для Стрільців, що народилися в цей день – Овни, Близнюки, Леви, Терези, Водолії. Складно складаються стосунки з Тельцями, Дівами, Скорпіонами.

Найбільш підходящий партнер для народжених 18 грудня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 2, 11, 22, 27, 29
Лютий: 1, 8, 17, 25
Березень: 4, 16, 22, 29
Квітень: 11, 13, 14, 20
Травень: 3, 5, 11, 25, 29
Червень : 4, 9, 17
Липень: 16, 19, 30
Серпень: 1, 4, 7
Вересень: 5, 10, 15, 23, 30
Жовтень: 1, 9, 11, 13
Листопад: 3, 11, 13
Грудень: 7, 8, 10, 21, 27

Діловий гороскоп

Народжені 18 грудня працьовиті та заповзятливі. Вони ставлять собі великі цілі і планомірно, крок за кроком, досягають їх. Це чудові стратеги. Рутинна робота їм не підходить.

Ці люди легко знаходять однодумців та здатні повести їх за собою. Тому часто обирають політичну сферу діяльності, проводять соціальні реформи, займаються благодійністю. Успішні у бізнесі. Завдяки вмінню спілкуватися процвітають у педагогіці, видавничій справі, на літературній ниві. Артистичні, здатні проявити себе у шоу-бізнесі чи театрі.

Деякі з них не мають достатніх знань для виконання своїх грандіозних витівок, проте не хочуть визнавати це. Таким людям важливо знайти область, в якій вони є найбільш професійними, і діяти в ній.

Гороскоп здоров’я

Стрільці, що народилися в цей день, часто страждають від перевантажень. Це призводить до психічного та емоційного виснаження, нервових зривів. Такі люди легко впадають у залежність – алкогольну, наркотичну, ігрову чи трудову.

Бажано, щоб близькі вчасно зупиняли їхню надмірну запопадливість на роботі, позбавляли спокус і піклувалися про їхній відпочинок. У періоди стресу гороскоп рекомендує відвідувати психолога чи психотерапевта. Слід регулярно обстежуватись, гуляти на свіжому повітрі, висипатися. Необхідно правильно харчуватися: є більше овочів та зернових, скоротити в раціоні цукор та спиртні напої.

Поради народженим 18 грудня

Не тисніть на оточуючих

Не вимагайте багато від інших людей, особливо від рідних та близьких.

Вчіться обходити перешкоди

Ви прагнете доводити будь-яку справу до кінця. Це чудесно. Однак навчайтеся при цьому оминати перешкоди. Іноді можна досягти того ж таки швидше і легше іншими шляхами.

Найчастіше відпочивайте

Пощадіть себе та своїх близьких. Виділяйте час, щоб розслабитися, відволіктися від повсякденних справ і відпочити з сім’єю чи друзями.

Езотерика
Додати коментар