Народжені 17 травня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 17 травня, то ваш знак зодіаку – Телець
Це знак стихії Земля

Особливості народжених 17 травня

Сильні сторони: енергійність, відповідальність, рішучість, освіченість, товариськість

Слабкі сторони: замкнутість, вимогливість, прямолінійність

Жінки, народжені 17 травня, відрізняються такими якостями: амбітність, рішучість, наполегливість, спокій

Чоловіки, народжені 17 травня, мають такі риси характеру: активність, розвинений інтелект, волелюбність, недовірливість

Загальна характеристика, народжених 17 травня

Знак зодіаку, народжених 17 травня – Телець. Це енергійні, відповідальні та освічені особи. Вони рішучі та розумні. Ніколи не сидять на місці і не чекають на морі погоди. Такі люди ставлять перед собою чіткі цілі та завзято рухаються в їхньому напрямку. У них у голові багато блискучих ідей та стратегічних планів, які вони швидко і успішно втілюють у життя.

Іменинники цієї дати товариські, доброзичливі та чуйні. Вони порозуміються з будь-якою людиною. Швидко адаптуються до нових умов та обстановки. Такі чоловіки та жінки надійні, щирі. Вони не роблять підлостей іншим і ніколи не переступають рамки пристойності. Мають довірчі стосунки із широким колом людей, проте самі рідко відкривають душу повністю. Вони схильні до закритої та відстороненої поведінки. Кажуть лише у справі та не розпорошуються на непотрібні інтриги та розмови.

Народилися цього дня суворі та вимогливі до себе та інших. Бувають надмірно прямолінійними і часто дозволяють собі колкі фрази на адресу оточуючих.

Такі люди звикли робити все поодинці. Тому звертаються за допомогою до близьких лише у критичних ситуаціях.

Характеристика жінок, народжених 17 травня

Такі жінки амбітні та рішучі. Вони не чекають подарунків від долі і не вірять у щасливий збіг обставин. Домагаються поставлених собі цілей будь-якими способами. Вони наполегливі та рішучі у своїх діях, тому однаково успішні і в особистому житті, і у професійній діяльності.

Іменинниці цієї дати спокійні, розмірені та ґрунтовні. Вони розумні та не за роками мудрі. Користуються повагою у суспільстві та часто стають авторитетами у компанії.

Характеристика чоловіків, народжених 17 травня

Це активні, успішні та інтелектуально розвинені особи. Вони незалежні, темпераментні та волелюбні. Завзято відстоюють свою точку зору і діють лише відповідно до своїх правил та принципів. Іменинники цієї дати наділені оригінальністю та нестандартним мисленням. Вони підходять неординарно до будь-якої проблеми та завжди її успішно вирішують.

Такі чоловіки з недовірою ставляться до інших, тому ніколи не розчиняються до кінця ні в дружніх, ні любовних відносинах.

Любовний гороскоп

Народжені цього дня бажають розуміння, кохання та поваги. Вони прагнуть до створення гармонійного союзу та докладають максимум зусиль для того, щоб любовні стосунки з ними стали щасливими та приносили лише радість. Ці люди виступають чуттєвими, дбайливими та надійними партнерами. Вони завжди враховують бажання коханої людини, запитують її думку і зважають на поради.

Такі чоловіки та жінки цінують вірність та розуміння у партнері. Коли зустрічають споріднену душу, здатну на це, одружуються. У сімейних стосунках намагаються зберегти всю теплоту та ніжність перших зустрічей. Навіть у тривалому союзі радують другу половинку божевільними вчинками та балують приємними сюрпризами. До дітей ставляться дбайливо та трепетно. Багато часу приділяють їхньому вихованню і часто надмірно контролюють кожен їхній крок.

Сумісність

Народжені 17 травня Тільці мають високі шанси на побудову міцних та гармонійних стосунків із Раками, Козерігами, Дівами, представниками свого знаку зодіаку. У союзів із Левами та Стрільцями погані перспективи на сімейне щастя.

Найбільш підходящий партнер для народжених 17 травня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 8, 22, 23, 25
Лютий: 13, 27, 29
Березень: 8, 13, 20, 23, 31
Квітень: 3, 11, 17, 22, 30
Травень: 9, 10, 21, 30
Червень: 2 , 13, 22, 25, 26, 29
Липень: 5, 7, 8, 15, 18, 30
Серпень: 7, 9, 22, 23, 24
Вересень: 1, 7, 10, 11, 29
Жовтень: 2, 5, 14, 16, 19
Листопад: 1, 6, 19, 27, 28, 29
Грудень: 7, 10, 16, 31

Діловий гороскоп

Іменинники цієї дати – продуктивні та відповідальні працівники. Вони старанні, працьовиті і діяльні. Беруться за складні та ризиковані справи, не бояться нести на своїх плечах відповідальність та висувати сміливі пропозиції. Такі люди послідовні, розумні та наполегливі. Вони швидко та легко вирішують питання. Начальство цінує таких співробітників за їхню унікальну здатність зосереджуватися на ділі та незалежно від обставин доводити його до переможного завершення.

У тих, хто народився цього дня, добре складається кар’єра в галузі фінансів. Вони стають успішними банкірами, бухгалтерами, економістами, фінансистами. Чудово йдуть справи у них у комерції. Особливо успішно складається бізнес, пов’язаний зі сферою надання послуг та розвагами. Вони досягають висот як рестораторів. Вихід своїм талантам та фантазії вони знаходять у галузі художнього та танцювального мистецтва.

Гороскоп здоров’я

Народжені 17 травня Тільці мають від природи міцний імунітет, проте шкодять йому своїм способом життя та захопленнями. Такі люди часто навантажують себе роботою та схильні до сильних перевтом. Вони не шкодують себе і працюють на зношування. Така поведінка стимулює розвиток серйозних захворювань. Пристрасті та захоплення згубними звичками сприяють ще більшому посиленню ситуації. Гороскоп рекомендує їм своєчасно звертатися за допомогою до фахівців та звернути пильну увагу на хребет та серцево-судинну систему.

Поради народженим 17 травня

Ставтеся простіше до життя

Не приймайте життєві негаразди близько до серця і не намагайтеся стати ідеальними у всьому. Підходьте до всього розумно та без фанатизму.

Не копайтеся у собі

Радійте життю і приймайте себе такими, якими ви є. Копаючись у собі, ви вирощуєте у собі комплекси.

Слідкуйте за здоров’ям

Не так завзято поринайте в роботу і звертайте увагу на свій організм. Розраховуйте свої сили та не ставте при цьому під удар своє здоров’я.

Езотерика
Додати коментар