Народжені 17 грудня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 17 грудня, то ваш знак зодіаку – Стрілець
Це знак стихії Вогонь

Особливості народжених 17 грудня

Сильні сторони: сила волі, наполегливість, прагнення самоосвіти, чесність

Слабкі сторони: невміння швидко приймати рішення, зайва прямолінійність та різкість у спілкуванні, марнославство

Жінки, народжені 17 грудня, відрізняються такими якостями: оптимізм, чутливість, прямолінійність, нетактовність

Чоловіки, народжені 17 грудня, наділені такими рисами характеру: чесність, життєлюбність, емоційність, волелюбність

Загальна характеристика, народжених 17 грудня

Знак зодіаку, народжених 17 грудня – Стрілець. Це проникливі, сильні та наполегливі особистості. Вони орієнтовані успіх. Живуть сьогоденням, часто роблять спонтанні вчинки. Мають багато талантів, завдяки яким легко досягають бажаного. Це робить деяких з них гордими та зарозумілими людьми. Однак, обравши шлях брехні та ненависті, вони так само легко позбавляються всіх нажитих благ.

Це прагматичні та раціональні особистості. Вони цінують комфорт та матеріальне благополуччя, прагнуть розкоші. Не схильні мріяти чи розмірковувати про високі матерії. Витрачають свої сили на досягнення реальних цілей.

Це бунтарі, які люблять справедливість і ненавидять заборони та зауваження на свою адресу. Їхнє підкорення ієрархічним принципам заважає кар’єрному зростанню. Викликає невдоволення в оточуючих і те, що вони часто порушують норми етикету та встановлені правила. Ці люди кажуть правду в обличчя. Вони категоричні, беземоційні.

Характеристика жінок, народжених 17 грудня

Такі жінки – чутливі натури. Вони мають оптимістичний погляд на світ. Бувають нетактовними у своїй прямолінійності.

Ці жінки не бояться першими спілкуватися з чоловіком і в усьому триматися з ним на рівних. Їм слід прищеплювати любов до витонченості та елегантності.

Характеристика чоловіків, народжених 17 грудня

Такі чоловіки йдуть до поставленої мети твердо та агресивно. Вони чесні та прямолінійні. Підкуповують своїм життєлюбством та вмінням веселитися.

У коханні ці чоловіки емоційні та цікаві. Проте, їх важко пов’язати зобов’язаннями. Вони волелюбні, цінують особистий простір.

Любовний гороскоп

Народжені 17 грудня вимогливі до потенційних супутників життя. Найчастіше вони пов’язують життя з людиною зі схожим статусом, віком, соціальним та матеріальним становищем. Зазвичай їх обранці практичні, як і самі. Це заважає розвитку обох подружжя. Нерідко вони стають залежними від другої половини.

Такі люди щиро вірять у міцні, тривалі стосунки. Вони намагаються знайти кохання всього життя – людини, з якою можна створити сім’ю. Потребують тепла і підтримки від своєї другої половинки. І самі готові дбати про рідних. Водночас вони цінують волю. Для них важливою є певна незалежність у відносинах.

Сумісність

Стрільці, що народилися в цей день, щасливі в коханні з Овнами, Близнюками, Левами, Терезами, Водоліями. Зазнають складнощів у відносинах з Тельцями, Дівами та Козерігами.

Найбільш підходящий партнер для народжених 17 грудня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 2, 16, 18, 31
Лютий: 3, 13, 18, 21, 25
Березень: 10, 12, 19, 24, 29
Квітень: 3, 10, 11, 14, 18, 20
Травня: 14, 21, 27, 30
Червень: 3, 11, 14, 18
Липень: 3, 7, 14
Серпень: 13, 17, 24, 28
Вересень: 1, 16, 18, 24
Жовтень: 3, 20, 28, 30
Листопад: 2, 5, 8, 13, 22
Грудень: 15, 24, 31

Діловий гороскоп

Народжені 17 грудня вміють зосереджуватись на виконанні конкретного завдання. Однак глобальні завдання їм вирішувати важко. Вони вважають за краще працювати в команді, а не на самоті. Легко досягають успіху та благополуччя. Для досягнення мети готові працювати не покладаючи рук. Не планують свої дії наперед і рідко працюють на перспективу. Не люблять новизни.

Цим людям підходить науково-дослідна діяльність та викладання. Вони досягають успіху в підприємництві, рекламі, відділах зв’язку з громадськістю. Владність та якості лідера допомагають їм стати керівниками. Однак прагнення до багатства та процвітання іноді штовхає їх на шлях беззаконня.

Гороскоп здоров’я

Стрільці, що народилися цього дня, мають проблеми з кістками, м’язами і судинами. При травмах часто страждають від атрофії м’язів.

Мають схильність до варикозу. Причиною цієї хвороби зазвичай стає надмірна маса тіла. Позбутися повноти допоможе відмова від солодкого та борошняного, зменшення споживання жирів та молочних продуктів, а також регулярні заняття фізкультурою.

Гороскоп рекомендує не допускати емоційного перенапруги. Стреси підточують здоров’я нервової системи.

Поради народженим 17 грудня

Спілкуйтесь з іншими людьми

Найчастіше відвідуйте заходи, де знаходиться багато нових осіб, та розважайтеся. Розмови з розумними та цікавими людьми збагатять ваше життя.

Розвивайте у собі естетичні якості

Ви зациклені на фінансових питаннях. Намагайтеся частіше бувати у театрах, картинних галереях. Вчіться цінувати чудові речі та мріяти.

Будьте відкриті новим поглядам

Схильність залишатися вірними своїм уподобанням та ідеям іноді заважає вашому розвитку. Вчіться прислухатися до думки інших.

Езотерика
Додати коментар