Мертвий птах: тлумачення прикмети

Ще з давніх-давен люди помічали різноманітні прикмети. Часто вони допомагали уникнути будь-яких неприємностей. З того часу всі прикмети передавалися з вуст у вуста з покоління до покоління. З цієї статті ви дізнаєтеся, про що вас застерігає мертвий птах.

У далекому минулому люди асоціювали птаха з душею людини. Ці тварини завжди були символом чогось більш піднесеного та безгрішного. За їх участю часто проводилися різні обряди чаклунства.

Часто люди вважають, що мертвий птах — це поганий знак, який обіцяє великі проблеми у різних сферах життя. Але не завжди це так. Велике значення в тлумаченні цієї прикмети має місце, час і вид птиці.

Побачити мертву птицю

Якщо ви побачили мертвого птаха, а в сім’ї у вас є людина, яка хвора, то ця прикмета пророкує швидку смерть хворому. Щоб цього уникнути, ви повинні з’їздити на могилу до іншого близького родича, прибратися там і посадити квіти.

На дорозі

Якщо ви просто йшли або їхали повз мертвого птаха, який валявся на дорозі, то вам не загрожує жодна небезпека. Ви можете прибрати її з проїжджої частини. Цією дією ви заслужите сприятливу прихильність долі до вас. Покараний вищими силами буде той, хто сам зіб’є птаха на дорозі.

Падає птах з неба

Якщо вам під ноги з неба впав мертвий птах, то ваше фінансове становище зміниться в гірший бік. У вас можуть виникати конфлікти з колегами чи з начальством. Вам потрібно постаратися не давати волю своїм почуттям та емоціям, щоб уникнути конфліктів. Якщо ви проігноруєте цю прикмету, то вас швидше за все звільнять.

Біля вікна

Нерідко птахи врізаються у вікна та вмирають. Найчастіше це знак того, що незабаром вам зустрінеться людина, яка спробує завадити вашій сімейній ідилії. Важливо зуміти розпізнати цю людину з далеких речей і не пускати її у своє життя і в свій будинок.

У разі, коли птах врізається у вікно до молодої нареченої, їй варто задуматися про те, щоб відкласти заміжжя мінімум на рік. В іншому випадку, цей союз буде нещасним і незабаром зруйнується.

На порозі

Загиблий птах на порозі або на сходовому майданчику пророкує нещастя. Вона каже вам, що у вашому оточенні завівся недоброзичливець. Хтось заздрить вашому благополуччю і хоче його занапастити. Можлива сварка між сусідами або співмешканцями.

На городі або в саду

Той, хто знайде птицю на ділянці, найближчим часом братиме участь у великому конфлікті чи сварці. Цій людині доведеться відмовитися від активного спілкування у суспільстві кілька найближчих днів. В іншому випадку ви ризикуєте втратити рідних або друзів назовні.

У будинку

Іноді в спеку, коли відчинені вікна або двері балкона, у ваш будинок може залетіти пернатий друг. Потрапивши до приміщення, він почне відчувати сильний стрес і відчайдушно намагатись вирватися. Вам потрібно допомогти птиці. При цьому її не можна поранити. Якщо хтось із домочадців сприятиме смерті птаха, то нещастя обрушаться на всіх членів сім’ї. У вас можуть виникнути фінансові труднощі, а також серйозні проблеми зі здоров’ям.

Якщо ж птах знайдений вдома вже мертвим, то він ніяк не вплине на життя вас та вашої родини.

Перед подорожжю

Побачити бездихану пташку перед далекою дорогою – вкрай погана прикмета. У подорожі вас наздожене природний катаклізм. Ви будете в небезпеці та не отримаєте жодного задоволення від поїздки.

Особливо обережним треба бути тим, хто зібрався борознити простори океану. У такому разі є велика ймовірність, що ви потрапите у шторм. У минулому моряки, які зустріли таку прикмету перед рейсом, намагалися відкласти його.

Вам необхідно перенести поїздку, інакше ви і ваша компанія може сильно постраждати.

У басейні

Якщо ви зустрінете потонулу пернату, то на шляху до вашої мети виникне безліч перешкод. Ви боротиметеся буквально за кожен крок, але недовго. Незабаром вам знайдеться грамотний наставник, який поверне ваш побут у звичне русло.

На балконі

Загибле пернате, знайдене на балконі, віщує серйозні проблеми. Особливо небезпечно, якщо цього птаха знайдуть діти. Така прикмета означає, що в будинок прийде дуже важка і, можливо, смертельна хвороба. Всім домочадцям потрібно уважно й ретельно ставитися до свого здоров’я, інакше лихо неминуче.

Вбивство птиці

Коли ви самі вбиваєте птаха, то на вас чекають грандіозні провали. Ви зійдете з життєвого шляху, можете втратити роботу та близьких людей. Всі ваші плани обернуться крахом.

Поводження птахів

Як поводився птах перед смертю, теж має значення. Пташка, яка поводилася буйно і сміливо, пророкує важку хворобу або навіть смерть вашим близьким.

Якщо птахи на балконі жваво перемовляються між собою, то це до сімейних конфліктів. Будьте терплячішими і уважнішими до близьких, щоб уникнути серйозних сварок.

Птаха, що спокійно гуляє балконом, провісник миру та благополуччя. Всі справи підуть на лад, і в житті почнеться смуга добра і умиротворення.

Загиблий птах, що забився в кут балкона, віщує смерть когось із домочадців. Але, якщо птах ще не помер, але перебуває у дуже важкому стані, то життя натякає вам на те, що бід ще можна уникнути.

Залежність від дому та компанії, в яких складається той хто знайшов

Мертвий птах, виявлений у оселі молодої пари, пророкує їм довге зачаття дитини.

Якщо таку пташку виявив вже хвора людина, то її стан значно погіршиться і стане близьким до смерті.

Людина – одинак, який знайшов загиблу пернату, має великий шанс залишитися самотнім на все життя.

Якщо птицю знайшли члени сім’ї, яка вже має дітей, то вони швидше за все зазнають захворювань.

Якщо ті, хто знайшов загиблого птаха, вже перебувають у похилому віці, то на них чекають травми і каліцтва. Варто обережніше пересуватися вулицями і уважно ставитися до свого здоров’я.

Побачити мертвого птаха уві сні

Безжиттєвий птах уві сні говорить про те, що сновидець знаходиться на межі. У нього багато проблем, які тиснуть на нього щодня. Психічне та фізичне стани перебувають під загрозою. Необхідно дати собі відпочинок і з новими силами розпочати вирішення цих проблем.

Побачити з вікна автомобіля

При поїздці по жвавій дорозі у ваш автомобіль врізалася пташка, вам нічого не загрожує і не варто надавати цьому значення.

Якщо ж ви їхали спокійною малорухливою дорогою, то птах, що влетів в корпус авто, говорить вам про високу ймовірність ДТП Вам варто їхати уважніше, а краще змінити маршрут.

Якщо мертве пернате було помічене з вікна машини ніч, то це говорить вам про те, що дорога триватиме довше, ніж ви планували.

Пасажиру, який помітив з вікна бездиханного птаха, прийде сумна звістка звідти, звідки він ніяк не очікував.

Якщо ж помітив водій, то доля каже вам, що в сім’ї захворіє хтось жіночої статі.

Залежність прикмети від виду птиці

 • Голуб. Цей птах пророкує вам зміни в особистому житті. Можливо, ви знайдете партнера, якого довго шукали. Також є ймовірність, що незабаром вам змінять.
 • Горобець. Цей малюк пророкує вам лише невеликі фінансові втрати. У вашому житті не станеться нічого критичного.
 • Ворона чи грак. Застій у кар’єрі. У найближчому майбутньому у вас не буде жодного прогресу та кар’єрного зростання. Вам потрібно пережити цей переломний момент, потім все піде на лад.
 • Сова. Ця мудра перната сигналізує про помилку. У вас будуть сумні наслідки через необдумані вчинки та слова, сказані з гарячого.
 • Ластівка. Побачивши цей птах мертвим, будьте готові хвилюватися за близьких. Вони сильно ризикуватимуть і можуть потрапити у великі неприємності.
 • Лебідь. Якщо ви знайшли загиблого лебедя, то удача відвернеться від вас. Доля перестане вам допомагати і вам доведеться вимагати всього своїми силами.
 • Сорока. Вас перестануть поважати у колі близьких чи друзів. Всі дізнаються про те, що ви розпускаєте плітки та розчаруються у вас.
 • Галка. Серед людей, яким ви довіряєте найбільше, з’явилися заздрісники. Будьте напоготові та відповідально поставтеся до вибору оточення.
 • Сокіл або орел. Ви можете стати жертвою великої катастрофи. Великий ризик пожеж та ураганів.
 • Чайка. Побачити цей птах мертвим пророкує вам автокатастрофу. У ньому можуть загинути люди. Будьте обережні за кермом і не порушуйте правил.
 • Шпак. Конфлікт із близьким другом.
 • Трясогузка. У сім’ї вас спіткають скандали і різноманітних негараздів. Вам варто стримувати себе та не дозволяти емоціям керувати вами.
 • Вивільга. Фінансове утруднення. У вас велика ймовірність кризи та банкрутства найближчим часом.

Як позбутися поганого впливу прикмети

За багато років люди знайшли кілька способів, щоб позбавлятися від прикмет. Нижче будуть приклади ритуалів для зняття негативного впливу мертвої птиці.

Перед тим, як йти спати, прийміть холодний душ. Коли закінчите процедуру, перехрестіться і промовте слова: «Нехай брудна вода йде, всі біди та нещастя з собою забирає». Після цього йдіть спокійно спати.

Якщо ви зібралися кудись їхати, побачили мертвого птаха, а поїздку ніяк не можете скасувати, то в дорогу вам обов’язково потрібно взяти амулет. Без нього на вас чекають великі неприємності.

Якщо за прикметами сходиться, що у вашому житті з’явилися заздрісники та недоброзичливці, то їх можна відлякати. Потрібно взяти ножиці, розкрити у них леза та покласти в ящик робочого столу. Після цього коло ваших ненависників звузиться, а на роботі справи підуть у гору. Крім того, протягом кількох днів вам не варто виїжджати з міста. За це ви можете поплатитися здоров’ям або фінансовим станом.

Якщо прикмета має залучити невдачі в особистому житті, то, щоб уникнути цього, вам потрібно буде показати партнеру, що ви його любите та довіряєте. Він повинен відчути, що вам потрібен, тоді неприємності обійдуть вас стороною.

Езотерика
Додати коментар