Мертвий голуб – до чого це?

Побачити загиблу тварину на своєму шляху – неприємна ситуація для будь-якої людини, тим паче забобонної. Птах вважається священним у релігійних джерелах, особливо це стосується ролі голуба в Біблії. Важливе значення надається зустрічі з померлим птахом. Здавна птахи є попередниками, будь-яких подій, іноді – добрих, іноді – поганих. Мертвого пернатого можна знайти скрізь: надворі, у дворі будинку, на вікні чи машині. Гинуть птахи від різних факторів. Це може бути зіткнення, контакт із комунікацією, автомобілі, хвороби, отруєння, навмисне вбивство.

У будь-якому разі така зустріч вказує на можливі зміни, які відбудуться з людиною. Для вдалого розкладу ситуації необхідно знати, що робити в тому чи іншому випадку.

Значення прикмети за місцем знахідки

Місце знаходження загиблого голуба визначає і характер передбачуваної події.

 1. На дорозі. Зустріч із мертвим голубом на дорозі не віщує проблем. Швидше за все, з ним зіткнеться чимала кількість народу, це не може означати, що всі вони спіткають проблеми. Інше значення набуває ситуація, якщо птах впав перед тим, хто йде, і загинув. Це може обіцяти проблеми з фінансами. У такій ситуації слід ретельно продумувати фінансові витрати. Якщо людина ненароком настає на мертву тварину, це говорить про те, що вона в недавньому часі вчинила вчинок, про який пошкодувала.
 2. У дворі. Якщо голуб лежить у дворі приватного будинку або на городі, то його можуть чекати ускладнення у відносинах із родичами, після яких відновити стосунки буде не так просто. Вирішення такої проблеми може бути дуже простим – потрібно частіше бачитися з сім’єю, підтримувати їх, і в цьому випадку конфлікту не може бути. Такий знак може вказувати і на погіршення стосунків зі знайомими та друзями, проблеми у роботі на ґрунті сварок із колективом.
 3. У басейні. Потоплений пернатий є ознакою того, що досягти поставленої мети буде не так просто. Найчастіше, така ситуація стосується робочих моментів та зміни місця проживання. Проте проблему можуть допомогти вирішити знайомі.
 4. Біля дверей чи вікна. У таких ситуаціях вважається, що залишити трупи можуть вороги, провівши ритуал псування. Знахідка має аналогічне значення – сварки та розбрат, причиною яких можуть стати плітки ворогів. Якщо ж птах загинув від удару об вікно – цей знак носить позитивне забарвлення, людей, які живуть у будинку, чекають хороші звістки. Якщо птах загинув від скла, позитивний сенс може означати приїзд гостей, з якими господарі не бачилися тривалий час.
 5. Часто голуб може не гинути в таких ситуаціях. Якщо вона вдаряється в скло не один раз, це вказує на те, що в сім’ї не бережуться гроші і живуть марнотрати. Також це може говорити, що не можна поширювати чужі секрети. Така ситуація може вказувати на порожні турботи. Для нейтралізації наслідків птахам необхідно залишити їжу на підвіконні.
 6. У будинку. При зальоті голуба до будинку та природної смерті можна говорити про позитивний результат. Тут вирішальну роль грає те, хто помітив знак: для дівчини це може бути знаком зустрічі з майбутнім чоловіком; для сімейної пари – перемир’я; для хлопця – знайомство із дівчиною.
 7. Негативне забарвлення набуває знак, якщо хтось і #8211; то з мешканців будинку вбиває голуба, це спричиняє невдачі та смерть. Не слід у такому разі і здійснювати поїздки, особливо морським транспортом. У давнину моряки вважали цю прикмету особливо страшною – знаходження вбитого птаха сигналізувало про початок сильного шторму, що спричиняє аварію корабля і смерть всієї команди екіпажу.
 8. Мертвий птах на балконі. Такий знак має багато значень. Воно має на увазі фінансові труднощі, хворобу, розбрат у сім’ї або великі труднощі в колективі. У цьому випадку важливо контролювати ситуацію і бути обережним, це допоможе уникнути пліток і проблем.
 9. Якщо перехожий чує крик голуба, а потім знаходить померлим, то ознака стосується саме його. Такий знак може торкатися сфери любовних стосунків чи дружніх. Це може означати сильний скандал, зраду, розлучення. Важливо переглянути своє оточення: завжди знайдеться заздрісник або лицемір.
 10. При знаходженні померлого голуба в під’їзді проблеми торкнуться всіх його мешканців. До когось можуть навідатися непрохані гості, у когось почнуться сварки. Смерть цього птаха торкнеться життя всіх мешканців будинку. Це може стосуватися управління будинку або можливості аварії.
 11. Померла в неволі птах. Якщо голуб вмирає в клітці, це вказує на напругу, стреси і проблеми. Тут також важливо визначити як загинула птах, що значно впливає на питання тлумачення. Раптова смерть означає Проблеми від пліток і пересудів, довго мучиться – гряде зрада і пригнічений стан, від травм – проблеми на роботі, з якими людина буде один на один, від хвороби – сварка з близькими людьми на грунті поширених про них чутках. У такій ситуації не можна діяти зопалу, незважаючи на те, наскільки вона затягнеться. У такому випадку важливо взяти тайм – аут і повернутися до розмови, коли всі емоції вщухнуть. Якщо птах загинула в поїлці або клітці, цю річ слід знищити або викинути.

Особливе значення має випадок, якщо птицю знаходить дитина. Це говорить про неприємності для нього або настання проблем зі здоров’ям.

Особливості тлумачення залежно від забарвлення голуба

Колір голуба має істотне значення на результат тлумачення та його значення. Найчастіше люди знаходять голубів певного забарвлення, що мешкають у регіоні проживання. Так, колір загиблого голуба має такі значення:

 1. Чорний – означає конфлікти між чоловіком та дружиною, допускається обман чи зрада. У цьому випадку важливо з’ясувати стосунки та не допустити розлучення. Для жінок померлий чорний голуб, що лежить на вікні, може вказувати на заміжжя.
 2. Каштановий символізує робочі проблеми та складності в кар’єрі. Причиною може бути як ставлення до начальства, так і до колективу.
 3. Синій означає інтриги. Це говорить про наявність людини, яка може заздрити та завдавати незручностей. Дізнатися, хто так робить, буде складно.
 4. Світло-сиза вказує на невеликі складнощі з грошима. Це може бути зниження доходу, непередбачувані витрати, може бути відкладено велику покупку.
 5. Бузковий є ознакою проблем у сім’ї. Рідні можуть перестати довіряти тому, хто знайшов з якоїсь причини, починають звинувачувати в чому. або. Відновити репутацію буде складно.
 6. Коричнева має два значення. Знайдена померла пташка весною говорить про удачу, в інший час – втрати та проблеми.
 7. Жовтий вказує на небезпеку. У таких випадках не можна поспішати, важливо обміркувати кожну дію.
 8. Червоний – ознака проблем усієї сім’ї. Це може бути складнощі на роботі, хвороба, сварки з друзями.
 9. Вишневий – стихійне лихо природного характеру.
 10. Попелястий пророкує катастрофу з великою кількістю загиблих.
 11. Білий вказує відразу на кілька невдач. Очікуються складнощі з чоловіком, рідними та друзями. Ті, хто уб’є, птаха спричинять самотність і злидні.
 12. Блакитний – проблеми будуть спрямовані на роботу та кар’єру. Той, хто зустрів такого птаха, не зможе впоратися з роботою.
 13. Сірий передбачає матеріальні проблеми. Кількість коштів скоротиться, що негативно вплине на реалізацію задуманих планів.
 14. Кілька забарвлень є ознакою отримання травми, депресії, слабкості. Або це може означати відразу кілька проблем, залежно від кольорів на голубі.

Якщо побачили голуба певного забарвлення, знаючи трактування прикмети, можна захистити себе від майбутніх труднощів. Наприклад, заздалегідь підготуватися, щоб не розв’язати такої поганої ситуації або навести на себе меншу біду.

Вбивство голуба: народне значення

І раніше, і зараз вважається, що душі померлих можуть бути у тілі птиці. Вбивство голуба вважалося одним із тяжких гріхів.

При ненавмисному вбивстві на господаря чекає захворювання, яке без належного лікування може призвести до смерті. Інших домочадців це не зачепить.

Якщо птах загинув під час зіткнення з автомобілем, важливо приділяти увагу дорозі – є ризик аварії.

Найбільш серйозною провиною, яка тягне за собою проблеми та біди для всієї родини, є навмисне вбивство голуба. Негатив торкнеться як морального боку життя, і матеріальної. Невдачі відбуватимуться стільки років, скільки було птиці.

Хвороба дитини, але й швидке одужання віщує і смерть голуба на дорозі уві сні. Хижий птах вказує на можливу крадіжку чи обман. Людині, якій наснився такий сон, не можна розповідати про неї оточуючим. Це тягне за собою плітки та пересуди.

Нейтралізація прикмети

Основним способом боротьби з негативом є оптимізм і віра в краще. Негативні думки, як і позитивні, мають властивість матеріалізації. Найнеобхідніше у такому разі – менше зациклюватися на сумній знахідці та постаратися забути про неї незабаром. Якщо ж людина зіткнулася з пораненим голубом, їй необхідно надати допомогу, якщо це неможливо – вибачитися у загиблої птиці, поховати тільце, місце поховання полити святою водою, а також сказати, що всі біди йдуть у землю разом із пролитою водою. Всі ці дії усувають настання можливих проблем.

Мертвий голуб не завжди означає проблеми, хоча сама прикмета по суті відображає негативне забарвлення. Навіть при невдалому трактуванні того, що трапилося, проблем можна постаратися уникнути, вміти аналізувати, прислухатися до інтуїції та продумувати свої кроки.

Езотерика
Додати коментар