Горобець залетів у будинок — значення прикмет

Горобець — звичний птах для середньостатистичного мешканця міст та сіл. Ця мила маленька істота ніякої особливої ​​шкоди не приносить. Проте трапляються випадки, коли горобець залітає до будинку. З цього приводу є багато різних ознак, тлумачення яких залежить від різних факторів. Багато скептично настроєних людей не вірять у них. Адже тлумачення вигадують «фанатичні» земляки. Проте здебільшого заліт горобця до будинку — не випадкова подія. Це підтверджено багатьма очевидцями. Тож чого чекати при випадковому прильоті такого пернатого? Давайте розбиратися!

Трохи історії

Незважаючи на невинність, багато давніх предків боялися і любили цих милих пташок. А пояснення цього явища просте: у релігійній православній державі горобець вважається ошуканцем і негідником, нічого хорошого від нього чекати не доводиться. Адже навіть у Біблії зазначено, що саме ця маленька істота привела ворогів до Христа в Гефсиманському саду.

Крім того, горобці вважалися провідниками між покійними душами. Вони допомагали загиблим людям потрапити до царства мертвих. Їм наділялися специфічні можливості бачення потойбічних сил. Саме тому приліт горобця мав парадоксальні значення.

Так що досить довго приліт горобця в Київській Русі не обіцяв нічого доброго. А ось інші тлумачення прикмети з’явилися порівняно недавно. Тим не менш, вони спрацьовують і в інших напрямках. Чому так відбувається? Давайте розбиратися!

Тлумачення прикмети

Зрозуміти значення прикмети можна. Тільки для цього потрібно орієнтуватися на сукупність факторів: траєкторії прильоту непроханого гостя, тип приміщення, знаходження горобця всередині кімнати, стану птиці та багатьох інших.

Як залетів

Траєкторія прильоту Горобця може мати різні парадоксальні значення. Так що, цей фактор знаходиться в пріоритеті для тлумачення.

Отже, можливі шляхи прильоту горобця:

 1. Відкрите вікно чи кватирка. Об’єднує дрібні неприємності в найближчому майбутньому: маленькі конфлікти, сварки, незначні бунти або псування матеріальних цінностей у малих розмірах. Приліт через кватирку обіцяє зміну планів, що намітилися.
 2. Відчинені двері. Серйозні матеріальні проблеми у найближчому майбутньому.
 3. Лоджія чи балкон. Прикмета вказує на проблеми з дітьми. Або раптове погіршення самопочуття, або незрозумілі примхи малюків.
 4. З дерева на балкон. Низка дрібних невдач, які легко можна виправити.
 5. Підвіконня. У такому разі маленький непроханий гість обіцяє хороші новини та маленькі побутові турботи.

Таким чином, якщо середньостатистичний громадянин зміг засікнути заліт горобця до приміщення, він зможе зрозуміти прикмету та можливі наслідки для нього.

Яке приміщення

Тип житла також впливає на прогноз наслідків. Адже варіантів є досить багато. Розглянемо основні.

Отже, популярні типи приміщень:

 1. Приватний будинок. Приліт лише одного горобця обіцяє у разі можливі проблеми для мешканців чи раптову природну катастрофу. Якщо ж разом із маленькою пташечкою залітає велика істота, то це означає: прихід нового члена або несподіваної допомоги з боку. Вечірній приліт обіцяє дрібні новини неприємного характеру. А ось горобці, що б’ються, вказують на величезні перепони з досягнення мети.
 2. Квартира. Тут мешканцям слід бути особливо обережними зі своїми сусідами. Причому, чим менше горобців, тим менше негараздів від них чекати громадянам. Крім того, врівноважена істота вказує на візит незнайомця, а істеричну на неприємність. Кров на склі від горобця може обіцяти візит та удар незнайомого ворога.
 3. Під’їзд. Найближчим часом виникнуть проблеми у всіх мешканців цього під’їзду.
 4. Гараж. Знаходження горобця у приміщення однозначно веде до проблем із авто або його власником. Саме тому рекомендується транспортний засіб на якийсь час залишити в гаражі.

Є, звісно, ​​й інші варіанти. Однак їх тлумачення зводиться до цих типів приміщення.

Поява в інших місцях

Перната істота може залетіти до громадського місця. Тут теж може бути багато альтернативних значень прикмет.

Отже, найпопулярніші:

 1. Офіс (робочий годинник). У компанії з’явиться новий сильний конкурент. Також пташка — символ важких часів, що починаються.
 2. Торговий центр чи магазин. Переслідування горобця конкретного індивіда у громадських місцях обіцяє проблеми на особистому фронті: сварки з партнером, конфлікти, зради, аж до розставання. Якщо ж горобець з’явився лише один раз, то це провісник гарної новини в найближчому майбутньому.
 3. Дитячий садок/школа. Розповсюдження інфекції. Ступінь тяжкості та траєкторія розповсюдження залежить від кількості пернатих та їхнього руху в приміщенні.
 4. Приміщення з квітами. Значення негативне: можлива криза як на професійному рівні, так і в особистих питаннях.

В інших випадках слід дивитися на сукупність супутніх факторів.

Стан горобця

В принципі, в будинку з цією маленькою пташкою може статися все, що завгодно. Особливо якщо у мешканців є інші домашні вихованці.

Смерть горобця від кішки обіцяє найближчу смерть одного із членів сім’ї житла. А якщо перната істота сама загинула (наприклад, розбившись об скло), то значення прикмети однозначно: хтось із громадян потрапить у затяжне скрутне становище, з якого він/вона довго вибиратиметься.

Смерть усередині житла взагалі обіцяє не найприємніші глобальні моменти в подальшому житті господарів приміщення. Про це обов’язково варто пам’ятати і вчасно запобігати можливим конфліктам і форс-мажорам. Тільки так можна убезпечити себе, родичів, друзів та близьких знайомих від невдач.

Інші значення

Перната істота на перилах означає швидкий новий роман або ж весільну подорож.

Прихід горобця через трубу або вентиляцію обіцяє можливу тяжку хворобу та смерть одного із родичів.

Гніздо пернатого в оселі парадоксально впливає на людей. Для неодружених громадян така звістка несе новину про швидкий початок стосунків та весілля. А ось для сімейних гніздування горобця не обіцяє нічого доброго. На всіх членів сім’ї чекають глобальні неприємності.

Горобець, що безперервно чирікає, до речі, обіцяє прекрасні благі вісті з різних подій і сфер життя середньостатистичних громадян.

Якщо горобець сідає на частину тіла людини, то для цього громадянина гарна новина: хронічна хвороба відступить. Цей індивід зможе зробити те, про що давно мріяв, незважаючи на всі переслідуючі перешкоди, складності, страхи та фобії.

Можливі страхи мешканців

Всі можливі страхи фобії виникають на давньоруських звичаях і релігійних подіях. Таким чином нешкідлива пташка, як і чорний кіт/кішка, може привести до сумних наслідків.

Можливі неприємності

До негативних наслідків може призвести залишення непроханого пернатого гостя у себе вдома. У цьому випадку завжди будуть проблеми у всіх членів сім’ї незалежно від сфер діяльності. Можливі погіршення здоров’я та депресивні розлади.

Як змінити ознаки

Так, є негативні та позитивні тлумачення прильоту горобця до приміщення. Проте запобігти можливим неприємностям варто. Віруючим та релігійним людям зробити це набагато простіше. Достатньо сходити до церкви та поставити свічку біля ікони свого святого. Атеїстам доведеться уважно аналізувати поточну ситуацію у всіх сферах життя.

Померлого горобця потрібно загорнути у тканину та поховати, а приміщення ретельно вимити. А потім і руки.

Якщо негативні наслідки почали збуватися, то церковні представники рекомендують протягом 3 діб запалювати свічки біля ікон і читати молитви Ангелу-охоронцю, Богородиці та своєму святому.

Коли не варто переживати

Багато пернатих залітають у житлове людське приміщення для виконання своїх тварин інстинктів. Наприклад, за їжею або для обігріву у різний холодний період року. В цьому випадку жодних особливих прикмет немає. Багато людей просто хочуть знаходити причини простим подіям.

Як поводитися щодо пернатого

Ні в якому разі не рекомендується контактувати з птицею, що залетіла. Не можна до неї негативно ставитись: намагатися зловити, убити. До того ж контакт із диким птахом може призвести до захворювання на інфекційні хвороби. Птахи — хороші переносники захворювань.

Рекомендовано в таких ситуаціях дочекатися спокою горобця та дати можливість самостійно залишити житлове або робоче приміщення. Для відгону можливих неприємностей можна зробити ритуал. Потрібно розсипати їжу по підвіконню та примовляти «не за душею прилітай, а за їжею». У цьому випадку приліт будь-яких пернатих істот обіцяє приємні новини та події.

Важливо не злякати птаха. Також ідеальний варіант, якщо птах піде тим самим шляхом, за допомогою якого він потрапив у житлове або робоче приміщення. У цьому випадку всі кімнати позбавляються поганого пристріту та можливих супутніх неприємностей.

Хоча до прикмет є безліч історичних доказів, багато скептиків спростовують їх наявність, наводячи логічні доводи та міркування. Таким чином за забобонами і прикметами горобець, що прилетів, не обіцяє нічого доброго. Щоправда, є й позитивні моменти таких подій. Однозначно трактувати приліт пернатих можна лише попередньо зіставивши всі фактори попадання птиці в приміщення. Вірити в це чи ні — справа кожної конкретної середньої людини.

Езотерика
Додати коментар