До чого свербить спина

У народі існує безліч пояснень про свербіння в області спини. При тлумаченні прикмети необхідно звернути увагу на кілька деталей: час доби, дні тижня, стать людини і місце прояву сверблячки, його частоту та силу виникнення. До сигналів, про які нам говорить власне тіло, потрібно прислухатися, а не ігнорувати їх. Тіло попереджає нас про радісні події або, навпаки, про майбутні неприємності та проблеми.

Спина – щит людини, яка збирає негативну енергію власних дій та вчинків та відображає чужі негативні наслідки.

Інше тлумачення прикмети

Згідно з повір’ями, свербіж в області спини попереджає про те, що у вашому оточенні є люди, які бажають вам зла. Якщо свербить спина, то чекайте:

 • Погіршення самопочуття.
 • Затяжний сум.
 • Велика кількість термінових і невідкладних справ.
 • Тривалі та стомлюючі поїздки.
 • Сумні новини.
 • Фінансові труднощі.
 • Пошук дружньої підтримки.
 • Розлад у любовних стосунках.
 • Самотність і зрада.

Місце локації сверблячки

Розшифрувати народну прикмету можна залежно від місця локації сверблячки. Неприємні відчуття можуть виникнути в області попереку, лопаток, плечей, шиї, куприка. Зупинимося на кожній локації докладніше.

До чого свербить в області шиї і плечей.

До чого свербить спина

Провісник важкої роботи. Якщо впораєтеся з нею, ви будете щедро винагороджені. Сміливо беріться за нову справу, навіть якщо є думки, що вона вам не під силу. Крім професійного клопоту, настануть непрості часи в сімейних стосунках. Можливо, змініть звичне місце проживання.

Якщо свербить спина в області потилиці, зустрінете свого давнього друга.

Але, з вищезгаданих ситуацій можна знайти вихід, а саме:

 • Позбудьтесь почуття провини.
 • Візьміть відпустку, навіть нетривалу. Відпочиньте по повній програмі, бажано у родинному колі.
 • Зверніться за допомогою до родичів у вирішенні деяких незначних проблем.

До чого свербить поперек

Сверблячка в області попереку обіцяє неприємності. Це можуть бути проблеми зі здоров’ям, проблеми на роботі або проблеми в сім’ї. Зверніть увагу на відносини зі своєю другою половинкою, настають не найкращі часи, які можуть обернутися розлученням або тривалою розлукою. Іноді свербіж пов’язаний із зміною погоди. Коли у літніх людей свербить поперек – зміна погоди на гірший бік. Залежно від сезону це можуть бути зливи, град, рясні снігопади, різке похолодання, посилення вітру.

 • Нестача уваги та спілкування.
 • Неприємності на роботі.
 • Пригоди, які не завжди приносять радість.
 • Питання, які слід негайно вирішити.

Сверблячка в області копчика може нести та позитивні моменти. Наприклад, якщо ви перебуваєте в довгій сварці з близькою людиною, це сигнал того, що дуже скоро ви помиритеся.

До чого свербить в районі хребта і лопаток

Якщо свербить спина в області лопаток, чекайте нове знайомство, завершенням якого стануть романтичні стосунки. Надійде пропозиція відправитися у відрядження. Поїздка буде виснажливою.

Сверблячка між лопатками – хвиля нових любовних пригод, побачень, поцілунків та романтичних вечерь.

Відчуваєте свербіння тільки в лівій лопатці – фінансові втрати, конфлікти, проблеми на роботі. Не робіть необдуманих фінансових вливань. Якщо сверблячка наздогнала вас перед поїздкою, очікуються неприємності з багажем. Не піддавайтеся провокаціям, зберігайте спокій.

До чого чешеться спина

Сверблячка у правій лопатці – у вашому оточенні є недоброзичливці, чекайте лиха і поганих новин. Знайомі вас люди можуть вас зрадити в будь-якій ситуації. Можливо, зрада з боку рідних. Не варто ділитися секретами чи своїми планами на майбутнє навіть зі своїми рідними. За вашою спиною недоброзичливці плетуть інтриги.

Якщо свербить тільки одна лопатка або тільки хребет – погіршення погодних умов, швидше за все, поллє дощ.

Сверблячка поширилася з боків – поліпшення матеріального становища.

У дитини лопатки сверблять до зустрічі з друзями.

Сверблячка поширюється по всій спині

Якщо свербить вся спина одночасно – знак неприємностей у професійній сфері. Зверніть увагу на проблеми у своїй сім’ї та особисто ваші, які стосуються лише вас. Швидше за все, чекає далекий шлях, пов’язаний із занепокоєнням. Ви готові звалити на себе непосильну ношу. У народі кажуть, що це ознака туги, пригніченого стану, самотності та смутку.

До чого свербить спина за часом доби

Якщо свербіж в спині почався з ранку, чекайте непроханих гостей, які принесуть суцільні проблеми.

Сверблячка спини в денний час часто викликана оманливими і безглуздими проявами.

Нічна короста – знак містичний і промовистий. Будьте уважнішими до всіх сфер життя.

До чого свербить спина по днях тижня

Понеділок

Можлива сварка з близькою людиною, і навіть швидке розставання з нею. Вас обговорюють і про вас пліткують. Вашій прикрості немає межі. Застій у особистому житті, слід почати змінювати повсякденний спосіб життя, займіться спортом, сходіть у кіно. Забудьте про минуле, живіть теперішнім. Можливо, заведете нові цікаві знайомства. Не слід заводити романи на робочому місці.

Якщо спина засвербіла ближче до ночі – будьте на чеку, у вас є суперник у любовних відносинах, у якого дуже серйозні наміри.

Вівторок

Свербить спина у вівторок, чекайте неприємні розмови про борги, кредити та інші позики. Незабаром вас чекає бурхливий роман, але можлива зрада з боку обранця чи обраниці.

Середа

Прикмета символізує проблеми на професійному терені. Нові зустрічі та знайомства можуть закріпитися шлюбним союзом чи співжиттям. Нічна короста – провісник розриву невдалих відносин, але вас це зовсім не засмутить, навпаки ви відчуєте полегшення, що більше не доведеться спілкуватися з такою людиною.

Четвер

У цей день свербіж в спині трактується як непередбачені фінансові витрати. На любовному фронті чекає запаморочливий успіх, ніж можете викликати заздрість у оточуючих людей. Пам’ятайте, щастя любить тишу, не варто виставляти свої відносини на показ. Може приснитися віщий сон в найближчу ніч.

П’ятниця

Чекають на проблеми зі здоров’ям. Нові романтичні відносини закінчаться зрадою, все це може призвести до негативізму та депресії. З’явиться новий настирливий шанувальник або шанувальниця, чим посилить ще більше ваше роздратування. Розрив дружніх стосунків через невпевненість. Нічний свербіж у цей день віщує матеріальну скруту.

Субота

Цього вихідного дня, відпочивати не доведеться, вирушите в далеку та клопітку поїздку. Очікуються проблеми на любовному фронті. Образи на близьких людей призведуть до сварок. Чекайте звісток, які перевернуть ваше життя. Це може бути ділова пропозиція, зустріч із важливою для вас людиною.

Неділя

Чорна смуга в житті. Стрес, можливо депресія, негативні думки та переживання. Розрив дружніх відносин, який викличе нову хвилю образ і недовіри до оточуючих вас людей. Можливий новий роман, який обросте непристойними чутками та інтригами.

До чого свербить спина у жінки

До чого чухається спина

При чухані спини в осіб жіночої статі, слід звернути увагу на локацію сверблячки. Якщо свербить шия, то чекайте складнощів на роботі, з’являться нові сімейні проблеми та моральні зобов’язання. Якщо спина свербить в області плечей, це провісник незначних проблем. Сверблячка обох лопаток – це знак закоханості, а якщо свербить одна лопатка – зміни в погоді.

Якщо жінка відчуває неприємні відчуття в районі попереку, то чекають на великі проблеми, почнеться чорна смуга в житті. Сверблячка копчика провісник нещастя, сварки з колегами, активізуються недоброзичливці, знизиться зарплата. Зі здоров’ям буде не все гладко, але не критично. При необхідності зверніться до лікаря. Готуйтеся до поїздки, це може бути відпустка чи виїзд за місто чи дачу. Купіть для себе нове, зручне взуття і спортивний рюкзак раптом доведеться лазити по горах.

До чого свербить спина у чоловіка

Якщо свербить спина у молодого хлопця, то чекайте розбіжностей, конфліктів зі своєю коханою. Зачухав копчик – авантюри та пригоди, які принесуть лише проблеми. Сверблячка спини у зрілих чоловіків є символом труднощів у різних сферах життя: здоров’я, будинок, сім’я, робота, бізнес, фінанси. Холостяки можуть втратити свою другу половинку, а одружені чоловіки – сваритися з дружиною, примирення відбудеться не скоро.

Запобігаємо негативним наслідкам

Згідно з народною прикметою, свербіж в області спини не принесе нічого доброго. Пощастить лише тим, хто має на спині рідні плями, родимки. Вони є якимось талісманом удачі та оберегом від нещасть. Якщо у вас їх немає, можна запобігти неприємним наслідкам у такий спосіб.

Візьміть срібну ложку і натріть її клаптиком чорного оксамиту. Слід прикласти ложку до того місця, де свербить спина і проробити кругові рухи. Якщо вірити старовинному повір’ю, срібло забере на себе весь негатив і більше нічого поганого не станеться. Крім ритуалу, можна попросити близьку людину поплескати вас по спині 3 рази. Пам’ятайте, слід бути обережним у всіх справах і діяти послідовно і розумно.

Висновок

Тлумачення прикмети, зводиться до неприємностей та різних проблем. Але кожен має право довіряти цим знакам долі чи ні. Не варто зациклюватися на прикметах. Уберегти себе від невтішного прогнозу у всіх сферах життя допоможе позитивне мислення, спокій, оптимізм та ритуал із срібною ложкою, про який було написано вище.

Езотерика
Додати коментар