До чого горять вуха: народна прикмета

До чого горять вуха

Горять вуха — є причина

Кожному відомо почуття, коли вуха горять. Дуже рідко подібне явище викликане якоюсь хворобою. Якщо ніяких медичних пояснень не існує, то варто звернутися до народних прикмет.

З року в рік люди, помічаючи зв’язок між процесами організму і якими-небудь подіями, робили певні висновки. Свої спостереження передавали наступним поколінням. Таким чином, прикмети дійшли до нас.

Предки вірили, що відбуваються нез’ясовні зміни в організмі, пов’язані з чимось містичним. Наприклад, свербіж правої руки, говорить про швидке отримання грошового прибутку. Про що розкажуть вуха? Сьогодні поговоримо про них.

Різні прикмети

У народі кажуть, що горять вуха, коли хтось згадує про вас. Це не швидкоплинні слова, а наполегливий спогад. Звичайно, не можна все брати в негативній формі. Говорити можуть як добрі, так і погані слова. Люди відчувають стосуються їх події і думки інших, якщо вони наполегливо зачіпають особистість. Про це твердять екстрасенси. У разі, якщо горить одне вухо, можна визначити настрій обговорень.

Горить вухо зліва

Прикмета каже, якщо горить ліве вухо, то обговорення вашої особистості далекі від ідеалу. Іноді негативні розмови можуть вести як друзі, так і родичі. Можливо, на вас намовляють або розпускають плітки.

Більш рідкісне трактування визначає, близьку сварку за наклепів, які поширюють недоброзичливці. Варто прислухатися і бути трохи обережніше.

Горить праве вухоГорить праве вухо

Ведуться добрі, позитивні розмови. Запобігти неприємні відчуття можна, вгадавши ім’я людини говорить про вас. Переберіть в розумі знайомих і рідних. Раптом вийде вгадати, тоді палаюче вухо прийде в норму.

Є і менш поширена паралельна версія. Горить вухо справа з-за сильного бажання якогось знайомого знайти вас. Може він розшукує адресу або телефон. Причому іноді вказується, що шукає чоловік. Можливо це хороший знайомий, брат, батько або інші представники сильної статі.

Горять вуха разом

Як вже говорилося, два вуха горить — значить, обговорюють! Це не єдина відповідь. У різних регіонах пояснюють те, що відбувається з відзнаками. Деколи прикмети сильно відрізняються, але потрібно звернутися до своєї інтуїції.

Внутрішній голос підкаже, який орієнтир підходить саме вам. Деякі трактують, чому горять вуха, спираючись на дні тижня:

  1. У понеділок, горять вуха — до розбрату або скандалу. Може статися нерозуміння з кимось із родичів або отримати догану від начальства.
  2. У вівторок — до прощання і розлуки. Не турбуйтеся це тимчасове розлучення, а не розрив відносин.
  3. У середу, горять вуха — буде приємна зустріч. Це спілкування, відкриє багато дверей в житті.
  4. Четвер говорить про гарну звістку.
  5. Горять вуха в п’ятницю — романтичне побачення, а раптом початок великої любові.
  6. В суботу — чекай біди. Звідки прийде неприємність невідомо, але варто бути напоготові.
  7. Зате в неділю горять вуха — до отримання грошової винагороди. Хто ж відмовиться від матеріальних благ?

Важко сказати, яка з прикмет більш надійна. Існує безліч повір’їв, які відкривають завісу майбутнього. Вірити в них чи ні, належить вирішувати кожному самостійно. Проте варто пам’ятати, що диму без вогню не буває! Прикмети, мудрість наших предків, зібрана багатьма поколіннями. Вам належить перевірити і з’ясувати, що доля намагається сказати!

Езотерика
Додати коментар