Броніслав: значення імені Броніслав. Доля і характеристика імені

Ім’я Броніслав має слов’янське коріння і вийшло від суміщення імен «боронити» (обороняти) і «слава», що можна інтерпретувати як «славний захисник». Наголос у різних регіонах падає на другий або четвертий склад. Жіночий аналог — ім’я Броніслава.

Хлопчика по імені Броніслав батьки називають Славою. Втім, це характерно для більшості імен, що закінчуються на «-слав»: Борислав, Радослав, Ярослав, Мстислав, Святослав, В’ячеслав, Станіслав, Ростислав, Владислав, Данислав, Милослав, Ярослава, Милослава, Чеслава, Златослава, Мирослава, Владислава.

Так вже вийшло, що в історії не було православного святого з ім’ям Броніслав, тому іменини чоловік святкує тільки в католицькій традиції.

Характеристика імені Броніслав

Хлопчик по імені Броніслав відрізняється впертість, але не завжди чесністю. Часто риси особистості і зовнішнього вигляду успадковує від мами. Школяр з ім’ям Броніслав нерідко проявляє агресію і презирство до оточуючих. Часто Броніслав намагається нашкодити старшим. Дитина на все має власну думку, активний і самовпевнений. Це допомагає йому домагатися того, чого він хоче.

Коли намагаються зачепити самолюбство володаря імені Броніслав, то він буде давати різку відсіч. Людина, яка спробує це зробити, опиниться під сильним моральним тиском. Часто Броніслав забувається і переходить межу захисту. Це більшою мірою властиво для підлітків. Будучи юнаком, Броніслав нерідко провокує вчителів на сварку. Якщо в школі його ображають, то зарозумілість хлопчика буде травмовано. З віком Броніслав буде піднімати свою самооцінку, насолоджуючись самостійністю.

Подорослішавши, чоловік з ім’ям Броніслав заспокоюється. Але його вірність ідеалам нікуди не дівається. Броніслав вибирає точні науки, але може стати лікарем, викладачем або навіть пілотом.

Носій імені Броніслав дуже егоїстичний. З-за цього він довго не може знайти ту, з якою готовий розділити життя. Броніслав ніколи не вступає в шлюб дуже рано. Коли починає жити разом з жінкою, не намагається нав’язати їй своє бачення ситуації. Часто главою сім’ї стає саме дружина. Це вселяє чоловікові упевненість.

Людина з іменем Броніслав користується прихильністю фортуни. Якщо вважає за потрібне — охоче піде на поступки. Бізнес Броніслава завжди процвітає.

Буває, що чоловіки по імені Броніслав мають важку душевну організацію. У цьому випадку людині буде притаманна частка самітництва і скутість в манерах. Броніслав компенсує це критичним мисленням, аналітичним підходом і здатність передбачати події. Броніслав далеко не боягуз, у нього гарне внутрішнє чуття. Прагне розвинути не тільки розум, а й тіло. Ця людина зможе взяти ситуацію під контроль, коли інші панікують. Найчастіше це проявляється у тих Брониславів, у яких день народження випадає взимку.

Якщо ж володар імені Броніслав народився навесні, то буде екстравертом, який домагається кар’єрних висот за допомогою кмітливості та правильного спілкування. Броніслав часто відкриває власну справу, в якому, зазвичай, досягає успіху. Але він не любить робити нічого за інших.

Чоловік з ім’ям Броніслав невимушено і весело спілкується з дорогими йому людьми. Броніслав поважає і розраховує на те ж саме по відношенню до себе.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар