Борис: значення імені Борис. Доля і характеристика імені

Ім’я Борис має слов’янське коріння, зародилося в Стародавній Русі на території сучасних Росії та України.

Ім’я Борис сходить до давньословянського імені Борислав і перекладається на сучасну уркаїнську як «славний в боротьбі», «воїн». Деякі лінгвісти вважають, що воно означає «лісовий, боровий», «міцний». Не виключено, що російська мова ім’я Борис принесли монголи під час свого панування на Русі. Якщо воно має тюркські корені, то, ймовірно, походить від слова «башыр» — «вигода». У Стародавньої Перської Імперії було ім’я Бориз — «спадкоємець». На арабському ім’я інтерпретується як «видатний».

Характеристика імені Борис

Хлопчик на ім’я Борис виховує в собі силу духу і здатність боротися з труднощами. Борис намагається виправдати батьківські сподівання. Він бажає затьмарити своєю хоробрістю героїв грецьких легенд і народних казок. Але якщо не розповісти дитині, що негативний досвід — теж досвід, то Борис перестане намагатися зробити щось незвичайне для себе, так як це найпростіший спосіб уникнути помилок.

Чоловікам з ім’ям Боріс складно змиритися з тим, що оточуючі не ідеальні. Він бажає, щоб інші люди були такими ж гідними, як і він сам. Але зав’язати дружбу з іншими сильними духом Борису складно, через те що вони зачіпають його самолюбство. Щоб не стати пустельником і не зійти з розуму, чоловік вибирає ту спеціальність, яка дозволить йому удосконалювати свої сильні сторони і приймати відповідальні рішення. Часто починає кар’єру політика, альпініста або іншого екстремального виду спорту. Борис може стати офіцером або начальником небезпечного виробництва.

Людина з іменем Борис не боїться самотності. Гордість Бориса може взяти верх над його альтруїзмом. З-за цього у чоловіка не буває багато друзів. Борис упертий, його важко переконати, тому часто потрапляє у безглузді ситуації.

Але все змінюється, коли володар імені Борис опиняється в колі сім’ї. Важко повірити, але Борис, як правило, стає чуйним батьком і хазяїном домовитим, хоча і тут прагне зайняти чільне становище і вибудовувати свою сім’ю, не звертаючи уваги на думку оточуючих. Борис ненавидить, коли родичі або товариші дають йому поради з приводу домоводства.

Езотерика
Додати коментар