Білий голуб сів на підвіконні за вікном: значення прикмети

Наші предки сприймали птахів як провісників будь-яких змін у житті. Чи будуть вони позитивними чи негативними, залежить від низки факторів. Найчастіше поява голуба обіцяє позитивний результат, але у будь-якому правилі існують винятки. Для правильної інтерпретації забобонів, пов’язаних із голубом, потрібно враховувати, кому належить птах, а також за власним бажанням чи вона потрапила до людини. Якщо білий голуб сів на підвіконні за вікном: значення прикмети може бути таким.

Знамення для дівчини

Воркуючі голуби створюють не тільки гарний настрій, але ще й повідомляють про майбутні приємні події в житті дівчини. Варіанти розвитку подій можуть бути наступними:

 • Голуб дивиться у вікно, сидячи на карнизі. Це означає, що юнак із оточення дівчини зацікавився їй, але поки що про це не повідомляє.
 • Птах сідає біля кімнати молодої жінки. Ймовірно, вона вагітна, і сім’я може очікувати на поповнення.
 • Одразу два голуби сідають на підвіконня, воркують. Незабаром дівчину запросять на побачення. Або має бути приємне знайомство.
 • Птах сів на підвіконня, після облетів кімнату. Незабаром у будинку святкуватимуть весілля.
 • Голуб білого кольору з’явився на підвіконні у дівчини у стосунках. Сприймають як добрий знак. Вже незабаром коханий зробить пропозицію. Весілля зіграють пишне, а шлюб подарує справжнє щастя.

Знамення для хлопця

Іноді хлопці не можуть вибрати наречену, зустрічаються з безліччю дівчат. Якщо голуб з’явився на підвіконні у хлопця у стосунках, отже, зараз він перебуває у стосунках із дівчиною, з якою можна пов’язати своє життя.

Існують кілька варіацій забобонів:

 • Пара голубів мирно сидить. Сімейне життя буде максимально спокійним.
 • Воркування птахів переходить у крики. Це означає невдалий розвиток відносин. Швидше за все, шлюб довго не продовжиться.
 • Один голуб б’є другого. Спокійного сімейного життя чекати не варто. У пари буде низка сварок, конфліктів, але вони з ними впораються.

Поведінка птиці

Коли білий голуб сів на підвіконні за вікном: значення прикмети розшифровують за поведінкою птиці. Важливо враховувати, що вона має належати господарю будинку. Крім того, перната повинна прилетіти сама, а не до годівниці. Інакше зміни в житті не відбудуться.

Птах прилетів і відразу полетів

Якщо голуб провів на підвіконні мінімальну кількість часу, це не має особливого значення. Пернатий мігл знайти якусь їжу або присів з метою відпочити. Особливо забобонні люди розшифровують це як звістку. Причому чим світліше оперення, тим позитивнішими будуть новини.

Голуб затримався на підвіконні

Батьки вважали, що птах, який затримався на підвіконні, є захисником сім’ї. Ймовірно, голуб намагається оберігати членів сім’ї від бід та негараздів. Якщо пернатий гість не поспішає залишати підвіконня, рекомендується насипати йому їжу або змайструвати годівницю. Головне не приручати голуба спеціально, якщо людина живе в багатоповерховому будинку. Пернаті не тільки створюють шум, а й гадять. Це навряд чи може сподобатися сусідам.

Птах ходить по підвіконню

Голуб може не сидіти за вікном, а просто ходити. У такому разі господарям будинку потрібно чекати на прихід гостей. На вигляд пернатого можна визначити події.

 • Птах гуляє спокійно – у гості прийдуть друзі.
 • Птах виглядає хворим – відбудеться велика сварка.
 • Голуб великого розміру – господарі будинку можуть чекати на батьків.
 • Молодий птах – можна чекати людей, з якими нещодавно познайомилися.

Стук у вікно

Голуб обов’язково несе зміни у житті, тому, як птах стукає у вікно, грає головну роль. Вона може стукати у вікно довгий час, не боятися людини. У такому разі необхідно готуватися до серйозних змін у житті.

Якщо стукіт був одноразовим, велика ймовірність, що птах випадково вдарився об вікно або ловив комаху.

Воркування

Його можна витлумачити по-різному.

 • Птиця курчить на самоті. Йдеться про розвиток нового роману, який закінчиться укладенням шлюбу.
 • Два птахи буркують. У спокійному сімейному житті почуття спалахнуть наново. Обстановка в будинку зміниться на краще.
 • Голуби воркують надто голосно – членів сім’ї чекають турботи.
 • Людина прокидається від воркування голубів. Цей день принесе максимум позитивних емоцій.
 • Голуби начебто танцюють – незабаром у будинок завітають гості.

Голуб дивиться у вікно

Толкувати це забобон складно, оскільки деякі моменти суперечливі. У тому випадку, коли голуб довго дивиться всередину через вікно, означає, що людей згадує хтось із родичів. Існує версія, що хтось із померлих спостерігає за своєю сім’єю.

Не завжди це має містичний сенс. Існує ймовірність, що птах замерз, зголоднів і чекає допомоги від людини.

Голуб регулярно прилітає

У цьому випадку існує кілька версій. Найчастіше це тлумачиться так:

 • Хтось бажає нашкодити всій родині чи комусь із родичів. У такому разі голуб тут є як захист.
 • Попередити про негаразди.
 • Голуб білого кольору обіцяє позитивний результат подій. Якщо в сім’ї хтось хворий, незабаром він одужає. Існуючі проблеми – незабаром вирішаться. Незаміжня дівчина найближчим часом отримає пропозицію і одружиться.
 • Відсутність містичного сенсу. Просто голуб просить, щоб його погодували

Голуб напаскудив

Тут існує два варіанти тлумачення – або грошей, або приходу гостей. Це позитивна прикмета, яку не можна розглядати інакше. У будь-якому випадку на людину чекають зміни на краще.

Висновок

Голуб – той птах, з яким пов’язано набагато більше щасливих прикмет, ніж негативних. Крім того, у Біблії пернатий виступає в ролі посланця добрих звісток. Поява голуба треба як добрий знак. І тоді щастя незабаром увійде в життя людини та її сім’ї.

Езотерика
Додати коментар