Белінда значення імені

Імена, дані рідними і близькими Белинде — Бел, Бінді, Лінді, Белла, Лінда,

Ім’я, близьке за звучанням — Белла.

Походження імені Белінда

Тлумачення його значення і виникнення неоднозначні. Є твердження про його коріння від слова «bellus», що перекладається з латинської мови як «краса».

Деякі схильні вважати, що назва походить від німецьких слів Betlindis (Betlinde), в перекладі «яскрава липа».

Є й інші думки про виникнення Белінди шляхом складання двох імен — Белла+Лінда, в даний час вони обидва входять у число ласкавих звернень до власниці імені Белінда. Ім’я-синонім Белла не є його смисловим аналогом по причині того, що має інше тлумачення.

Вплив імені на долю та характер

Носій імені володіє шармом. Белінда ставить перед собою певну мету — отримувати задоволення. Господиня такого імені докладає зусиль, щоб зробити свою зовнішність гідною уваги.

Малятком Белінда не доставляє особливого клопоту батькам. Дитина з таким ім’ям слухняний, батько і мати бачать відповідальність Белінди. Їй подобається не засмучувати їх. Белінда сильно переживає зауваження близьких людей, з-за критики у неї знижується упевненість в собі. Такі випадки штовхають її до зарозумілості, Белінда починає злитися.

У неї в характері поєднуються такі якості, які заважають представниці імені Белінда спокійно жити. З часом Белінда змінює їх, стає іншою. Ближче до 30 років носителька імені стає сприйнятливою, з добре розвиненою інтуїцією, але Белінда сама повинна постаратися.

Прямолінійний Характер, відкритий, наполегливий. Белінда владна і хоче командувати. Це не безпідставно. Белінда вміє організовувати і керувати. При прийнятті рішень Белінда діє розсудливо, не поспішає, зважує. Володарка імені має силу волі, Белінда не відступить в тривалих обставин, не пошкодує старанності і доб’ється мети. Вона працездатна, дисциплінована. Белінда вважає відповідальність і пунктуальність важливими рисами. Іноді вона дає волю амбіціям і навіженості. Белінда освоїть професії в галузі телекомунікацій, сільського господарства, геологорозвідки, оформлення, нерухомості.

Господиня імені досягає стабільності. Белінда вітає акуратність і пунктуальність. На речі Белінда дивиться з точки зору користі здоров’ю, відкидаючи все непридатне. У сімейному житті для неї важлива гармонія. Белінда слідує загальноприйнятим міркам в області моральних норм. Часто Белінда мучить себе прагненням втілити ідеал, досягти досконалості. Але все це не заважає Белінді бути чудовою дружиною й прекрасною господинею.

Щодо друзів Белінда проявляє м’якість і привітність. Іноді Белінда не може подружитися з новими людьми, їй заважає сором’язливість і вразливість. До привітань і подарунків, навіть скромним, від друзів і рідних людей Белінда приходить у захват.

Ім’я не вказано в церковних канонах, тому Белінда не відзначає іменини.

Езотерика
Додати коментар