Беатріс значення імені

Домашні звернення, придумані до імені Беатріс — Бетті, Беата, Беа, Трікс, Тріксі, Бет, Бетон, Бібі, Біа, Бетрися.

Схожі на Беатріс за звучанням — Беатриса Беатрікс, Беатріче, Беатрице, Бетериш, Бейтериш.

Ім’я з’явилося у католиків.

Походження імені

Спочатку з’явилося в латинській мові, при запису виглядало Viatrix, що в перекладі означає «жаба». Зараз ім’я надзвичайно відомо в Америці і Англії, де Беатріс входить в список перших ста імен.

У Україні більше відомо звучанням Беатриса або Беатрікс. З часом ім’я стали співвідносити зі словом «благословенний» або «щасливий», що латинською пишеться «беатус», так і з’явилося написання Беатрікс. Трохи змінилося значення — Беатріс означає «приносить щастя». Ім’я часто піддавалося інтерпретаціям і з’являлося багато способів написання Beatrice, Beatris, Beatrise і т. д. До імені зверталися члени правлячих сімей, називаючи Беатрисами своїх дочок.

За кордоном можна почути імена Беатріс, Беатрікс. Варіації імені трапляються в різних вимовах і написаннях: італійці вживають Беатріче, румуни, поляки, чехи кажуть Беатрице, шотландцям звичні вимови Бетериш, Бейтириш. Два скорочених варіанти Бетті і Беата перейшли в розряд незалежних імен. Лексично спорідненими є імена Зіта і Феличи.

Дане ім’я увійшло в церковний календар святих в католицизмі.

Вплив імені на характер і долю

Зовні виглядає незворушною, але внутрішньо носить ім’я Беатріс жінка імпульсивно і вразлива. Має уяву, що допомагає Беатріс досягти поставлених цілей. Господині імені іноді заважає лінь, мрійливість, зате в спостережливості Беатріс не відмовиш. Ставлячись до оточуючих з турботою і увагою, Беатріс мало думає про себе. Жінка з таким ім’ям сором’язлива, досить тендітна, але в потрібний момент може налякати твердістю характеру.

Беатріс виглядає до того тихо і скромно, що справляє враження дещо холодної і відчуженою. Представницям імені властива скритність щодо особистих справ, з-за чого вони вважаються загадковими особистостями. Але Беатріс так веде себе в пошуках самозахисту. Дівчина дуже сприйнятлива і її важко образити.

При нанесенні її почуттям образи, Беатріс шукає порятунку в собі, замикається і переживає. Але при деяких обставинах Беатріс мобілізує всю сміливість і рішучість, але не для себе, а коли потрібно надати допомогу друзям або близьким людям у вирішенні їх проблем.

Дівчинка, названа цим ім’ям, вимагає уваги, в дитинстві відрізняється безконтрольністю вчинків і робить то одну, то іншу дивина — шукає усамітнення, прагне в колектив. З Беатріс-дівчинкою неважко впоратися, якщо підходити до цього тактовно і виробляти в неї вміння не захоплюватися показухою, а йти за покликом серця. Допоможе Беатріс її захоплення творчістю, заняття інсценуванням.

Беатріс по-своєму мудра, великодушна, правда це проявляється тільки у відносинах з людьми. Носительці імені хочеться любити, вона зайнята мареннями та ілюзіями. Оскільки вона педантично ставиться до своїх особистих справах, втручатися в них не варто, а сама Беатріс ніколи не проговориться про чужі секрети. Беатріс прекрасна подруга і завжди готова допомогти слушною порадою.

Господиня імені боїться залишатися одна, шукає порятунку і тепла в оточуючих. Беатріс не дозволяє втягнути себе в сварки і неприємності, не любить конфліктних ситуацій та швидко прощає образи. З представниць імені виходять м’які, добрі дружини і матері, хоча вже говорилось про її здібності показати крижаний холод. Щоб не допустити цього, до Беатріс краще ставитися з любов’ю і ніжністю.

Представницям імені близькі професії суспільного характеру, наприклад, у сфері законодавства, охорони здоров’я, педагогіки, туризму, мовлення. Беатріс проявить себе, освоївши професії педагога, психолога, медика, юриста. Носительці імені доступна діяльність і в творчій сфері.

Названі цим ім’ям відзначають іменини взимку — 18 січня і 13 лютого, навесні — 10 травня, влітку — 29 липня і 17 серпня.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар