Беата значення імені

Походження і значення імені Беата

На думку більшості лінгвістів, воно бере свій початок в стародавньому Римі. Якщо переводити це ім’я на сучасну українську, то воно буде мати значення «радісна». Так зазвичай називають дівчаток у католицьких країнах Європи.

Характер власниці імені Беата

Як правило, ця дівчина кокетка, яка пристрасно хоче бути в центрі уваги, в ранньому віці – це шибеник, дає фору багатьом хлопчикам. Навчання – не її улюблене заняття. Беатріс досить часто пропускає заняття, хоча цілком може добре вчитися. Носій цього імені – творча людина, і найбільшого успіху досягає в заняттях музикою чи танцями. Також вона проявляє себе як актриса, тому легко знаходить спільну мову з іншими людьми.

Творчість і чуттєвість – кредо цієї жінки. Таємниця імені ховається під чарівною красою дівчини, яка дуже хоче бути щасливою. Вона досить багато часу приділяє своєму зовнішньому вигляду і комфорту. Іноді на Беату нападає ревнощі. Причому перші напади трапляються в досить юному віці – дівчинка не може змиритися з тим, що батьки приділяють увагу не тільки їй, але і її молодшим братам і сестрам. Доросла жінка, що носить це ім’я, буде постійно ревнувати свого кавалера, вважаючи, що він втече від неї при першій же можливості. Однак, вступивши шлюб, вона часто заспокоюється і перестає вважати чоловіка своєю власністю.

Вищі сили зробили з цієї жінки прагматика, який може чітко визначити, як розгорнути ту чи іншу ситуацію собі на користь. Беатріс ніколи не демонструє відкрито свої почуття, вважаючи, що оточуючим людям не обов’язково знати про її внутрішньому світі. Однак через вродженого егоїзму носителька імені може бути різкою і запальною. Це дуже вразлива жінка, яка може розсердитися, якщо їй скажуть щось, що вона сприйме як критику. Завдяки своєму почуттю гумору, вона завжди зможе красиво дозволити не саму приємну ситуацію. Заспокоїтися і знайти душевну рівновагу їй допомагає зміна обстановки.

У будь-якій компанії Беатріс відчуває себе впевнено, з-за чого рідко втручається в конфлікти. Вона може підтримати розмову, навіть якщо вона не дуже цікава дівчині. Намагається уникати пересудів, так як вважає нижче своєї гідності. Для жінки, що носить це ім’я, вкрай важливо, щоб про неї не думали нічого поганого.

Чим захоплюється і де працює володарка імені Беата

Як правило, цій жінці важко займатися чимось одним. Її кидає з однієї сфери в іншу, з-за чого Беатріс часто не має вищої освіти. Вона може домогтися успіху, якщо довіриться своєму розвиненому внутрішньому чуттю і зуміє зловити момент. Колеги її цінують за невимушену поведінку. Часто вона стає хорошим викладачем, медиком або фрілансером.

Сімейні відносини власниці імені Беата

Це дуже гарна дівчина, якій не чужі жіночі хитрощі. У Беати ніколи немає проблем з кавалерами. Однак, якщо чоловік не йде на компроміс, носителька імені легко вступає з нею в конфронтацію.

На жаль, у Беати рідко виходить збудувати щасливу сім’ю. Однак, якщо вона знайде свого єдиного, то стане зразковою дружиною.

Володарка імені Беата легко вибудовує відносини з чоловіками на ім’я Олександр, Данило, Марк, Сава, Савелій, Серафим, Теодор, Тимофій, Едуард.

Що означають букви в імені Беата

Буква «Б» в імені є символом завзятості, коли мова йде про виконання поставленого завдання. Така людина вперто протистоїть ударам долі і завжди намагається зробити своє життя краще. Беаті потрібні гострі відчуття, щоб повною мірою відчувати себе живою. У відносинах із протилежною підлогою дуже романтична.

Буква «Е» зустрічається у людей, які відрізняються завзятістю у виконанні поставленого завдання. Вони товариські, мають потребу в постійному самовдосконаленні й завжди намагаються бути головними. Вони не стануть коливатися в прийнятті важкого рішення. Негативною стороною цього можна вважати, що ними часто керують емоції, а не холодний розрахунок. Дивно, але в сварках друзів Беатріс часто виступає як парламентер, завдяки своїй чарівності.

Буква «А» зазвичай свідчить про прагнення до комфортного життя, частих змін і безліч захоплень. Носій цього імені здатна успішно очолювати компанію однодумців і самостійно приймати рішення. Відрізняється тим, що не визнає авторитетів і ніколи не довіряє стороннім думкам.

Якщо буква повторюється, значить, ця людина надмірно щирий.

Літера «Т», найчастіше, характеризує його власницю як творчу жінку, витаючу в хмарах і не реально оцінює свої сили. При цьому вона володіє тонкою інтуїцією, яка часто допомагає Беаті уникати труднощів і легко долати перешкоди. З сторонніми веде себе владно і вимогливо, однак вдома перетворюється і стає дбайливою та люблячою дружиною.

Нумерологічна довідка для імені Беата

Імені відповідає число 3, яке символізує величезну силу духу, відповідальний підхід до роботи, розвинений інтелект і креативні здібності. Вона постійно розвивається, при цьому відкрита для критики. Носительку імені можна назвати різнобічно розвиненою. Цілей вона досягає без особливих зусиль, причому це не залежить від того, чим вона займається. Однак ця жінка страждає від невпевненості в собі, яку намагається компенсувати своїм почуттям гумору і оптимізмом. Оточуючим ніколи не скаже нічого поганого, в будь-якій ситуації спробує згладити кути. Цінує друзів, так як не уявляє, як без них можна бути щасливим. Хоче взяти від життя все, тому прагне відвідати якомога більше країн. З-за того, що швидко знаходить спільну мову з людьми, до неї легко втертися в довіру і обдурити.

Езотерика
Додати коментар