Як позбутися від лайки і причіпок начальства з допомогою заговору

На жаль, далеко не для всіх нас професія є улюбленою справою. І, якщо ще можна притерпітися до неприємних або важким посадових обов’язків, то до нервової атмосфери колективу і несправедливих причіпок начальства звикнути неможливо.

Добре жителям мегаполісів – у більшості випадків у них є можливість вибрати відповідного роботодавця. А як бути тим, хто живе в невеликих містечках і селищах? Якщо звичайні способи налагодити відносини з начальством вичерпані, можна звернутися до нетривіальних методів – знайти хороший заговор на начальника.

Як отримати від начальства те, що заслуговуєш

Напевно, всім знайоме відчуття, яке виникає після несправедливого наганяючи – бажання покарати кривдника. Помста – невід’ємна частина людської поведінки, проте вдаватися до неї нерозумно. Закони, що керують нашою кармою, не завжди рахуються з нашим почуттям справедливості і не ділять вчинене нами зло на правильне і неправильне – бумеранг прилетить за будь-яку навмисну шкоду.

І потім – ну, поквитаєтесь ви з начальником раз, два, а далі? Проблему сварок такими методами не вирішити. Краще звернутися до обрядів білої магії, яка м’яко і безболісно скоректує поведінку керівника.

Проблеми, які вирішують за допомогою змов на начальство

 1. Несправедливе ставлення, спроби вижити з робочого місця.
 2. Грубий, злий, агресивний начальник.
 3. Справедливий, але нестриманий на лайку і крик керівник.
 4. Енергетичний вампір, який навмисно третирує підлеглих, харчуючись їх емоціями.
 5. Конкретні ситуації: щоб взяли на роботу, схвалили проект, просунули по службі.

Як правильно читати заклинання

Обряди, спрямовані на нормалізацію відносин з керівництвом дуже зручні: практично будь-якої з них можна виконати непомітно, не викликаючи здивованих поглядів і питань. Відомі змови на молоко, солодощі, воду, тісто, мак. Є й такі, де допоміжні інструменти не потрібні.

Однак ефективність ритуалу повністю залежить від точності виконавця.

Загальні правила виконання ритуалів:

 1. Перший і найголовніший – віра у свої дії. Результат може проявитися не відразу, але зневірятися ні в якому разі не можна – і цьому є причини. Різке, грубе втручання в характер людини нітрохи не краще псування, воно може порушити психіку. Білі заклинання діють поступово.
 2. Ретельно, неквапно проаналізувати ситуацію, щоб вибрати варіант обряду, відповідний вашим обставинам.
 3. Потренуйтеся у візуалізації: частіше уявляйте позитивне спілкування з важкою людиною. Якщо під час ритуалу ви будете трястися від страху перед начальницьким грубіяном або сочитися до нього ненавистю – як ви вкладете в своє чаклунство позитивний енергетичний заряд?
 4. Підготуватися до обряду заздалегідь: змова вивчений, необхідні предмети під рукою, настрій – рішучий.

Недбалість у проведенні ритуалу може привести не тільки до відсутності результату, але навіть до погіршення вашого стану. Щоб цього не сталося, потрібно дотримуватися правил, які створювалися століттями.

Що читати перед співбесідою

Вперше зустрічаючись з потенційним керівником, ми не можемо передбачити, хороший він чи поганий, як слід вести себе в спілкуванні з ним.

Якщо, незважаючи ні на що, вам потрібна саме ця робота, можна підстрахуватися і прочитати заговор на начальника, який допоможе вам уявити себе на співбесіді в самому вигідному світлі. При цьому не має значення, хто вас інтерв’ює: безпосередній керівник або працівник відділу кадрів – заклинання спрямоване не на звільнення працівника від шкідливості, а на зміну вашого положення: щоб з здобувача ви перейшли в категорію працівників.

«Господи-Боже мій. Стою я перед Тобою! Молю мене зберегти, від ворогів обгородити. Молю Святу всю рать допомагати і захищати. Івана Богослова та Іоанна Багатострадальця, Івана Безглавого та Івана Постителя, Михайла Архангела і Миколи Чудотворця. І Параску Великомученицю, Віру, Любов і Надію з їх матір’ю Софією. Я, Господній раб (ім’я), встаю під ваш святий щит. Нехай мене обороняє і зберігає! Амінь!»

Цей текст називають «змова Ванги». З деяких причин ми вважаємо, що назва – сучасна вигадка, для надання тексту солідності. По-перше, здібності Ванги носили стихійний характер. Щоб складати робочі змови, потрібно як слід вивчити теорію магії, Ванга була малограмотною провидицею. По-друге, говорила вона по-болгарськи, а в точності перевести заклинання на іншу мову практично неможливо. Ті з читачів, кому доводилося вчити вірші на мові автора і в перекладі, зрозуміють, про що йдеться.

Ну, і по-третє, змова має структуру звичайної православної молитви. Хто склав цей текст, він чудово працює в будь-якій стресовій ситуації, у тому числі і при працевлаштуванні.

«Лагідність Давида допоможе мені!»

Цей короткий шепіт потрібно вимовляти при вході в будівлю організації. Нехай вас не бентежить, що у змові згадується лагідність – вона не заважала Давида царем, воїном і переможцем.

«Іменем Батька заклинаю, іменем Матері заговорюю! Хай бояри сидять по парі. На мене ласкавими очима дивляться. Мене до справи прилаштувати хочуть. Як за двері ступнемо, бо справу свою знайду. Піду наліво, піду праворуч, а дороги ведуть туди, де чекає вдала робота завжди. Бояри мене зустрінуть, ласкаво приветят, таланти оцінять. Ні на кого не замінять! Амінь!»

Цю змову читають на вогник церковної свічки три півночі поспіль. Вважається, що він добре допомагає при пошуках роботи.

Змова на шкідливе начальство

Деяких людей влада псує. Напевно, кожен стикався з начальником, який не соромиться зривати на співробітників поганий настрій, дає суперечливі вказівки під впливом емоцій, вимагає виконання нереальних обсягів роботи.

Якщо вас викликають в кабінет і ви відчуваєте, що будуть лаяти, можна використовувати швидкий спосіб приструнити грубіяна.

Перед тим, як увійти, скажіть так:

«Ягня боїться вовка, вовк боїться рисі.
А ти, раб Божий (ім’я), бійся мене.
Амінь. Амінь. Амінь»

Щоб змова на начальника подіяв, потрібно читати його відчуте, усвідомлюючи зміст слів. Якщо вам важко уявити і перенаправити почуття страху з себе на директора, скористайтеся іншим текстом:

«Я по цей бік, ти по той. Тобі б не кричати, при мені – мовчати.
Уста твої закриті, твої думки мовчанням свити. Стій як німий.
При мені мовчиш, при мені не кричиш.
Хай буде так»

Судячи з відгуків, це змова добре працює, якщо начитувати його навіть за відсутності об’єкта. Візуалізувати і направляти енергію заклинання можна на двері кабінету, начальницький стіл або його особисту річ.

Відомі заговори більш загальної, постійної дії. Якщо «на килим» вас викликають нечасто, але атмосфера на роботі завжди залишає бажати кращого, то використовуйте змова на начальника, який треба читати перед відходом на роботу:

«Піду я, раб Божий (ім’я), на Божий світ,
На широкій вулиці мені зустрічного немає.
Немає зустрічного, немає і поперечного.
Немає поганих, злих, поганих і таких,
Вряди сказали б мені, рабу (ім’я), «ні».
Не заговорили б і не вмовили б,
І не переконали б проти моєї волі.
Божим словом освячуся, іконою благословлюся,
Хмарою оботкнуся, частими зірками осиплюсь.
І як місяць з неба не відкинути,
Сонечка не перекинути,
Так і мене в моїй справі не перебити, не зламати.
Повік мені на своєму стояти, справу свою не випускати.
Як хочу, так і буде.
В ім’я Отця і Сина і Святого Духа.
Амінь.»

Надовго придушити агресію керівництва можна за допомогою нескладного обряду з цукром:

Рівно опівночі заговорите ложечку (або навіть менше) цукрового піску:

«Припікай, присихай на моєму цукрі,
Як муха липне до солодкого сиропу:
Серцем, кістяком, мозком, всіма органами,
Так і Ти, раб Божий (ім’я), повернися, люблячи,
До мене, рабу Божому (ім’я).
Рада тримай, у відсутність сумуй,
Цінуй, як цінують найцінніше і найдорожче.
В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.»

Вранці потрібно непомітно розсипати заговорений пісок біля дверей або столу начальника-хама.

За спостереженнями Майстрів, змова спрацьовує сильніше, якщо цукор взяти з роботи і на ніч покласти його собі під подушку або під матрац.

Від причіпок

Буває так, що начальниця відрізняється ввічливістю, але надто сувора, нічим їй не догодиш, постійно примушує переробляти роботу, відчитує за дрібні промахи. Якщо ви переконані, що добре справляєтеся зі своїми обов’язками, то спробуйте зробити так, щоб вона перестала пильно контролювати вашу діяльність: помічала успіхи і закривала очі на недоліки.

Візьміть на замітку хороший заговор від причіпок адміністратора:

«Язик людині на благо дан, так що всі незадоволені, повчальники,
глумителі, пліткарі, мучителі, шкідники,
від раби Божої (ім’я) відчепіться, перестаньте лити бруд.
Бути їй в спокої, забути про погане.
Зустріти удачу, віддати боржникам здачу, але словом не поганим, а добрим словом.
Амінь.»

Це заклинання наговорюють на молоко, яким вмиваються перед виходом з дому.

Щоб не звільнили

Влаштуватися на роботу – це півсправи, треба ще зуміти втриматися на робочому місці.

Неважливо, з яких причин ви побоюєтеся звільнення: у зв’язку із скороченням штату або з міркувань особистої неприязні директора. Цей обряд допоможе зберегти місце:

Прожарити на сковороді трохи звичайної солі зі словами:

«У мене, раба Божого (ім’я) є залізний тин.
Замкнусь і запрусь дванадцятьма замками, дванадцятьма ключами.
Довіку не дістати, ножами не порубати.
Моїм Словам могута і ключ-замок. Амінь»

На інший день потрібно посипати заговоренною сіллю навколо свого робочого місця.

Щоб керівник любив, цінував і просував

Іноді заклинання використовуються навіть в тих випадках, коли очевидних проблем між начальником і підлеглим начебто немає. Бажаючи здобути симпатії керуючої особи, багато відверто перегинають палицю, приворожуючи свого начальника.

Перш ніж пускати в хід важку артилерію, гарненько зважте наслідки. Будь-який з усіх білих приворотів завжди трохи схожий на порчу. Одна справа – використовувати його як засіб стримати сердечну тугу, але зовсім інша – з меркантильних міркувань. У другому випадку ви ризикуєте отримати таку «зворотку», що бажана посада вас не розрадить. Повірте: проста людська симпатія і повага бувають не менш надійним захистом від звільнення, ніж навороженна пристрасть. Так притому без ускладнень у вигляді морально-етичних проблем.

Якщо ви хочете скористатися магією, тому що володієте тривожним, недовірливим характером, то спробуйте спочатку попрацювати зі своїми страхами. Це буде корисно не лише для кар’єри, але і для всіх сфер життя.

Інша справа, якщо ви вважаєте, що вас незаслужено обходять по роботі:

 • не помічають ділових проектів;
 • не реагують на доповідні записки;
 • відправляють у відпустку в незручний час;
 • не підвищують зарплату.

У цьому випадку цілком припустимо забезпечити собі перевагу перед колегами, щоб отримати приз, на який претендують кілька товаришів по службі. Візьміть на замітку змова на начальника підпису документів.

Начитайте на заяву молитву і сміливо несіть його на підпис:

«В ім’я Отця і Сина і Святого Духа.
Пристань до цього листа, до цього листа, до цієї клопіткої грамотт, до її рядків, слів, до її білх аркушів.
У Господа Бога Ангел,
Цей Ангел – Михайло-Архангел, він все слізні прохання приймає
І всі їх Господу Богу відправляє.
Господь Бог Сам прохання читає і тим, хто слізно просить, допомагає.
Господи Боже, допоможи і мені теж.
Зроби, як я на цьому аркуші пишу, те, про що я казенних людей прошу.
Слово моє, Боже діло Твоє. Ключ, замок, мову.
Амінь. Амінь. Амінь.»

Ця змова годиться не тільки для начальника, його можна використовувати при спілкуванні з чиновниками.

Змова, щоб зняли з посади начальника

Крайні заходи іноді бувають до речі. Може бути, обставини вашого випадку такі, що марно вселяти начальнику симпатію до своєї персони. А можливо, ви вважаєте, що гідні зайняти його місце.

Так чи інакше, можна використовувати дієвий ритуал. Він трохи складніше у виконанні, ніж захисні заклинання, однак великі плани вимагають прояву наполегливості.

На новий місяць візьміть довгу нитку. Нею потрібно обв’язати дверну ручку кабінету (у крайньому випадку підійде ніжка столу або стільця), примовляючи:

«Як нитка плутаю, так шлях запутую. Не пройдеш ти тут не знайдеш шлях до свого місця. Закінчиться влада твоя тут, не станеш мені більше наказувати».

Існують більш надійні – наприклад, цвинтарні – способи вирішити свої професійні проблеми, але ми не будемо їх тут наводити, оскільки така робота небезпечна для виконавця, вона вимагає певного рівня майстерності.

Тому, якщо прості нешкідливі способи не приносять результату, краще звернутися до перевіреного фахівця.

Езотерика
Додати коментар