Сонник застрелити приснилося. До чого сниться розстріл у сні бачити.

Застрелити, розстріл, сонник Лоффа

Використання вогнепальної зброї для вчинення вбивства надає сновидіння непростий зміст. По-перше, це підкреслює дистанцію між жертвою і стріляючою людиною, по-друге, вказує на можливу масовість і елемент випадковості, особливо якщо сниться людина, розстрілююча людей з автомата.

Крім того, будь-яка вогнепальна зброя має віддачу, і в цьому зв’язку вказує на більш тісний зв’язок відбувається з емоційністю, чутливістю. Тому, якщо ви когось застрелили у сні, і при цьому відчули сильну віддачу в руку або плече, то, безумовно, цей момент сну заслуговує особливої уваги і буде говорити не стільки про дії, скільки про ваше подальше переживання.

Слід звернути увагу на саму зброю, з якого когось застрелили у сні чи хочуть застрелити вас. Якщо це пістолет, то мова піде про щось персональне, особисте, характерному. Для чоловіка пістолет в руках має зв’язок з сексуальним досвідом. Промах з пістолета слід розглядати як невдалий секс. Якщо уві сні ви застрелили кохану дівчину з пістолета, то слід згадати, наскільки точним було попадання, кількість спроб і, найголовніше – те відчуття, яке у вас виникло. Якщо ви застрелили її тремтячою рукою і далеко не з першого разу – на інтимному фронті у вас можуть виникнути проблеми.

Те ж саме можна сказати і про сновидіння для жінки, в якому їй довелося бути застреленою з цього виду зброї.

Якщо ж у сні ви застрелили людину з автомата або вас розстріляли у сні з цього виду зброї, то сновидіння говорить про те, що цілі потрапити в об’єкт точно і прицільно в даному випадку немає. Такий сон може снитися людині, який відмахується від бід, шо сиплються наяву на його голову, хаотично, відразу від всіх, не вникаючи в суть кожної з них. Сниться масовий розстріл – значить, на персональний відстріл проблем, противників, а може бути, і шанувальників, у сплячого вже немає сил.

Самому бути застреленим з автомата чи іншої зброї масового ураження – до події, яка випадково, варіативно, може статися, а може і ні. Але якщо приснилося, що вас застрелили в упор з будь-якого виду зброї – це говорить про крайній ступінь нервозності і нестійкості до стресу. Вас може до глибини душі вразити і вибити грунт з-під ніг, як раптова неприємна новина, так і несподіване зізнання в любові.

Якщо приснився розстріл по соннику Цвєткова

Незнайомої людини застрелити у сні – до досягнення мети.

Приснилося, що застрелили когось із близьких або рідних – до великого неспокою про них.

Сниться, що застрелили вас – до глибокої образи.

Застрелити себе у сні – до сильної закоханості, на яку не відповідатимуть взаємністю.

Собаку – до втрати одного з-за суперництва у кар’єрі або любові.

Якщо вам довелося уві сні застрелити дитини – погубите власне перспективне починання, навіть не розібравшись і не вважаючи за потрібне уточнити деталі.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар