Сонник вокзал приснився. До чого сниться вокзал у сні бачити.

Вокзал, сонник Лоффа

Залізничний вокзал уособлює собою уві сні відправну точку руху або ж її кінцевий пункт. Якщо в сні вам довелося бути на вокзалі – головне, що важливо зрозуміти, це мета вашого перебування там.

Якщо ви кудись збиралися їхати на поїзді, це говорить про початок якоїсь справи, прибуття символізує завершення проекту, відносин чи інших справ.

Пошук розкладу поїздів на вокзалі говорить про те, що в житті ви на роздоріжжі. Ще більш невизначену життєву ситуацію характеризує сновидіння, в якому вам довелося шукати вокзал.

Якщо ви сідаєте в поїзд на вокзалі, згадайте напрямок, в якому збиралися їхати або яке вихопив з навколишнього картини ваш погляд, навіть якщо це назва вам поки зовсім незнайоме. Запам’ятайте його, цілком можливо, незабаром ви зрозумієте його сенс.

Якщо ви добре запам’ятали назву поїзда, який стояв на сусідній колії, значить, в житті ви, можливо, вибрали не той напрямок, зробили помилку.

Стоять на вокзалі поїзда символізують ваші життєві можливості або підсумки залежно від того, прибутку склади або тільки збираються відправитися.

До чого вокзал сниться – езотеричний сонник

Сиділи на вокзалі – сон попереджає, що буде вимушене неробство. Поставтеся до нього спокійно, як до можливості відпочити.

Опинитися серед зустрічаючих або прибувають на вокзал пасажирів – випробувати самотність, яке, можливо, лише видимість, і відчувається на рівні підсвідомості.

Ви зустрічаєте на вокзалі жінку – від вас буде потрібно рішення проблем, які досі вам вдавалося приховувати.

До чого вокзали сняться, сонник Лонго

Ж/д вокзал, залізниця сниться до несподіваного візиту або до такого ж несподіваного від’їзду.

Якщо вам чекала зустріч на вокзалі, наяву вам також зустрінеться людина, яка вплине на вашу долю.

Дитина на вокзалі у сні символізує ваш власний стан найближчим часом, ви будете абсолютно розгублені, навколо вас будуть відбуватися абсолютно незрозумілі вашому розуму речі, і все це буде таїти в собі небезпеку і надію на добрих людей.

Якщо натовп на вокзалі заважала вам йти, через неї ви спізнювалися на поїзд – наяву вам будуть перешкоджати, навмисні чи мимовільні. Тільки від вашої завзятості буде залежати, ви потрапите на потрібний рейс вашого життєвого шляху чи ні.

Езотерика
Додати коментар