Сонник валіза приснилася. До чого сниться валізи у сні бачити.

До чого валіза дипломат (валіза) сниться, сонник Фрейда

Якщо сниться, що ви складаєте речі у валізу, збираєтеся в дорогу, то наяву належить сварка з партнером, яка буде супроводжуватися потоком малоприємних слів, звинувачень. Все це згодом залишить тяжкий осад в душі.

Купівля валізи у сні є провісницею складної обстановки на особистому фронті. І, хоча в любовних справах третій зазвичай не приділяється позитивної ролі, на цей раз ситуацію врятує саме чиєсь втручання.

Тягнути в сні на собі важкий великий чемодан – це вказівка на наявність вантажу комплексів наяву, які заважають жити і любити свого задоволення. В принципі, вони могли б легко бути усунені, якщо б не ваша патологічна лінь. Врахуйте, вони поступово пускають коріння, і скоро ситуація буде необоротна.

І навпаки, забути валізу, втратити її десь у сні – знак нового рівня особистих стосунків за рахунок позбавлення від наносного, соромливого, сковуючого внутрішню свободу, і радість бути наяву коханим і любити.

Крадіжка валізи у сні вказує на те, що вам попадеться, нарешті, партнер, який навчить любити своє тіло і отримувати насолоду в ліжку.

Якщо приснилася валіза по соннику Цвєткова

Червоний валізу, отриманий жінкою в подарунок у сні є символом прийдешніх радощів особистого плану. Чоловік розширить свої знайомства.

Купувати валізу у сні – до нової любовному зв’язку, а також до нових планів на відпочинок, поїздку.

Якщо жінці сниться, що, відкривши велику валізу, вона побачила там інший, трохи менше – вона народить дитину.

Чужа валіза з речами сниться до зради.

Значення сну валіза – сонник Хассе

Сумка, валіза, стоять напоготові, сняться до непорядного або навіть протизаконного діяння.

Збирати валізу уві сні і бачити, що все не поміщається – ви забудете щось важливе.

Пакувати валізи – до поїздки або переїзду.

Якщо приснився чорний чемодан, за формою нагадує дипломат, поїздка буде ділова, надії на хоча б короткочасний відпочинок по ходу намічених справ не виправдаються.

До чого сниться валіза – езотеричний сонник

Порожній чемодан або дипломат сниться до нездійснених мрій про подорожі або про переїзд на нове місце проживання, може зірватися покупка квартири.

Вибираєте валізу уві сні – доведеться перетравлювати цілий потік інформації. Настає час, що сприяє навчанню, освоєнню дисциплін, поповнення інтелектуального багажу.

Якщо вам сниться важкий підйом з валізою по сходах – ви накопичили якийсь досвід, знання, ідеї, якими настав час поділитися наяву з іншими. Прекрасний час для написання мемуарів.

Якщо сплячий втратив валізу або ж снилося, що дипломат або вкрали валізу – хтось зуміє скористатися вашими ідеями, напрацюваннями, працями в корисливих цілях.

Йти з валізою з дому у сні – до грандіозного скандалу, розриву відносин, зраді.

Якщо ви вкрали у сні новий чемодан – будьте вкрай обережні з піратською продукцією, ви можете понести відповідальність за те, чим інші скористаються безкарно.

Валіза, французький сонник

Збирати речі у валізу в сні – бути комусь корисним наяву.

Порожній чемодан вказує на марне, нікчемне існування, а також на небезпеку, що чекає в дорозі.

Довелося шукати валізу, втрачений в дорозі – до переосмислення свого місця в житті, пошуків нової сфери докладання знань і умінь. Для тих, хто закінчив навчальний заклад – до пошуку місця роботи.

До чого валізи сняться – сучасний сонник

Валіза, з’явилася уві сні в зовсім невідповідному місці або поза відповідності обставин, сюжетом, говорить про раптовий від’їзд, спонтанну поїздку.

Пакувати валізу уві сні – на період підвищеної активності, тягу до зміни місць. Неясні плани на відпустку придбають конкретні обриси.

Якщо збирати валізу уві сні вам довелося на понеділок – будуть поїздки, пов’язані з освітою або підвищенням професійної кваліфікації.

Втратити валізу або дипломат в дорозі – такий сон передвіщає незадовільні підсумки подорожі або відрядження.

Встати перед проблемою упаковки речей у валізу, т. к. речей набагато більше, ніж обсяг цієї валізи – до зміни місця проживання.

Якщо молодій людині сниться дівчина з валізою – у нього будуть з нею серйозні проблеми, в які може бути втягнута і вся рідня.

Якщо це був білий чемодан – вона переїде до нього жити.

Валіза з відірваною ручкою сниться до обтяжливих відносин.

Езотерика
Додати коментар