Сонник свекор приснився. До чого сниться свекруху у сні бачити.

Свекруху прийнято називати другою матір’ю: з давніх часів вважалося, що, виходячи заміж, дівчина залишає свою сім’ю і стає дочкою для батьків свого чоловіка. Однак в реальному житті відносини часом складаються зовсім не так райдужно, як хотілося б. Тому на питання «до чого сниться свекруха» Тлумачі пропонують цілий ряд різноманітних відповідей. Результат розшифровки цього символу залежить від багатьох факторів: що саме відбувалося уві сні між сплячою і її родичкою, в якому настрої перебували обидві жінки, яке завершення мав сводячий сюжет.

До чого сниться свекруха, свекор або теща: можливі варіанти трактування сновидіння

Для початку наведемо тлумачення сновидіння про свекрухи, які спираються на особистість і соціальний стан сновидиці.

Кому приснився сон

Незаміжньої дівчини сновидіння про матір неіснуючого поки чоловіка може здатися дивним, проте подібне нічне сновидіння має певний сенс.

Бачити уві сні свекруха, розмовляти з нею — до появи в колі спілкування дівчини нових знайомих протилежної статі. Не виключено, що в майбутньому один з новознайдених друзів стане чоловіком сновидиці. Однак, якщо розмова зі старшою родичкою мав напружений або ворожий характер, то значення сну змінюється. В даному випадку це попередження, що сплячій не варто бути занадто довірливою з новими знайомими, інакше їй доведеться отримати неприємний урок про людську підлість і підступність.

Для заміжньої дами подібне сновидіння є знаком нових зобов’язань або важкої роботи, яку сновидиці доведеться взяти на себе через брак інших бажаючих. Іноді сон попереджає про раптовий візит малоприємних гостей.

Вагітна жінка, яка побачила уві сні свекруха, яка пропонує свою допомогу в якій-небудь справі, повинна переглянути свій режим і розпорядок дня. Сновидіння є сигналом організму, що фізичні або психологічні навантаження не відповідають положенню сплячої. Майбутня мама повинна приділяти собі більше уваги і частіше відпочивати.

Подробиці сновидіння

Щоб точно зрозуміти сенс нічного бачення, потрібно пригадати конкретні деталі сюжету сну.

Наснилася мати колишнього чоловіка

Вважається, що сни про колишню свекруху нерідко свідчать про ностальгію і жалю з приводу розлучення, які відчуває чоловік сновидиці. Якщо подружжя розлучилися зопалу, з дріб’язкового приводу, можливо, має сенс спробувати відновити відносини.

Бачити уві сні колишню свекруху, агресивно налаштовану по відношенню до сновидиці — це попередження: мати колишнього чоловіка звинувачує в катастрофі сім’ї саме жінку. При будь-якому зручному випадку вона перемиває сновидиці кісточки, розпускає плітки і вигороджує сина.

Померла свекруха

Іноді жінкам сниться досить тривожний і тяжкий сон: свекруха знаходиться при смерті або вже померла. Взагалі, сни про небіжчиків часто є провісниками різних неприємностей, а здогадатися про їх характер допоможуть нюанси сюжетної лінії сновидіння.

Якщо уві сні хтось говорить вам, що мама чоловіка померла, слід готуватися до важких часів, які незабаром наздоженуть вашу сім’ю або когось із близьких родичів.

Сон, в якому сплячій доводиться доглядати за вмираючою родичкою, символізує значні проблеми зі здоров’ям у когось або у батьків чоловіка.

Бачити свою свекруху на кладовищі, в труні — це надзвичайно несприятливий знак, який обіцяє важкий життєвий період, зазначений виникненням численних проблем. Негативні зміни торкнуться особисті відносини, здоров’я, професійну діяльність та інші життєві сфери сновидиці.

Втім, іноді приснилася смерть родички не має пророчого підтексту, а всього лише відображає негативні почуття по відношенню до неї, які сновидиця намагається придушити, вважаючи їх неналежними.

Як виглядала родичка

Сновидіння, в якому шановна родичка постає перед поглядом сплячої оголеною, обіцяє сновидиці важку ганьба і незмивну пляму на репутації. Постарайтеся зважувати кожне своє слово і обмірковувати будь-який, навіть самий незначний вчинок. Будь-яка помилка, допущена вами в найближчому майбутньому, може мати найсумніші наслідки.

Згідно з деякими тлумаченнями, сновідческій образ голої свекрухи говорить про виникнення пліток і необгрунтованих звинувачень на адресу сновидиці.

Якщо вам приснилася свекруха, яка плакала з якої-небудь причини або не маючи до того ніякого приводу, слід очікувати неприємностей, що стосуються особистого життя і відносин з близькими людьми. Можливо, вам доведеться пережити важке розчарування в людині, якій ви звикли довіряти.

Сон, в якому мпляча лаялася з плачучою свекрухою, пророкує великий сімейний конфлікт, спровокований батьками чоловіка. Жінці, яка побачила такий сон, слід бути готовою до того, що чоловік не підтримає її, прийнявши сторону матері в суперечці.

Зробити подарунок матері чоловіка

Якщо вам сниться, що ви підносите матері свого чоловіка великий, красивий, дорогий подарунок, слід проаналізувати свою поведінку: можливо, ви несвідомо намагаєтеся догодити оточуючим, навіть якщо це йде врозріз з вашими власними інтересами.

Цікаве тлумачення пропонує Новітній сонник: свекруха не приймає ваш подарунок? Ви так часто прагнете допомогти, догодити, порадувати, що близькі люди сприймають це як належне і давно втратили почуття вдячності. Спробуйте приділити трохи часу собі, надавши родичам самостійно вирішувати їх проблеми. Може бути, тоді сім’я почне більше цінувати ваші зусилля.

Приснився свекор або теща

Якщо свекруху прийнято вважати другою матір’ю заміжньої жінки, то свекор (при вдалому збігу обставин і встановленні дружніх відносин в сім’ї) цілком може замінити невістці батька. Що стосується чоловічих сновидінь про маму дружини, то при їх тлумаченні слід перш за все абстрагуватися від анекдотичної моделі відносин між тещею і зятем.

Значення сновидінь про свекра

  • бачити уві сні свекра, який насправді вже помер: родич турбується про вас і намагається по можливості наглядати за вами з того світу;
  • батько чоловіка був злий або неговіркий: остерігайтеся великого скандалу з близьким другом;
  • розмова зі свекром виходить плутаним і безглуздим: незабаром виникнуть проблеми у вашій професійній діяльності або інших важливих справах;
  • агресія родича, спрямована особисто на вас, символізує серйозний конфлікт з партнером, який не забариться розгорітися в найближчому майбутньому;

Що означає сон про тещу

Деякі фахівці схильні пояснювати будь-який сюжет, в якому фігурує мати дружини, прихованим роздратуванням, що накопичився у чоловіка по відношенню до родички. Однак інші тлумачі пропонують більш різноманітні трактування сну.

С. Каратов стверджує, що чоловік, якому приснилася теща, повинен відкласти всі свої справи: все одно сьогодні все буде валитися у нього з рук, будь-які починання виявляться невдалими. Г. Іванов вважає, що сновидіння про тещу віщує великий сімейний скандал. Е. Еріксон, навпаки, пропонує оптимістичне трактування, згідно з яким образ тещі символізує примирення після затяжної сварки.

Укладачі збірок по тлумаченню сновидінь намагаються передбачити і розшифрувати всі сюжети нічних мрій, які тільки можна уявити. Однак не слід забувати, що зміст снів про найближчих родичів нерідко залежить перш за все від характеру відносин в сім’ї. В такому випадку має сновидіння про свекруху або тещі не має ніякого пророчого підтексту.

Езотерика
Додати коментар