Сонник слалом приснився. До чого сниться слалом у сні бачити.

До чого слалом сниться – сучасний сонник

Дивитися змагання зі слалому у сні для чоловіка – до соціальної образи. Його обійдуть увагою при розподілі певних благ чи залишать непоміченим його досягнення або діяння.

Той же сон про слалом для дівчини або жінки – до охолодження коханого, можливого розладу у стосунках.

Вчитися основам слалому, осягати його секрети – сон вказує на надмірне цікавість сплячого і його нав’язливість. Менше говорите, тим більше там, де не питають, більше слухайте.

Якщо уві сні ви були майстром слалому, вам вдавалися запаморочливі трюки – наяву вам буде потрібно вся ваша спритність і неабиякий артистизм, щоб не вдарити в бруд обличчям в дуже важливий момент.

Для молодої особи такий сон може передвіщати чарівний флірт, від якого вона отримає чимале задоволення.

Займатися водним слаломом у сні – до залежності від особистості непостійною, норовливої і корисливою.

Жінка подібний сон може бачити як попередження, що партнер її використовує, має від цього союзу якусь вигоду, користь.

Дивилися на гірський слалом в чиємусь професійному виконанні -значить, дивлячись на проблеми оточуючих вас людей, ви зрозумієте, що ваші власні – суща дрібниця. Також такий сон може означати, що однакові перешкоди ви будете долати набагато простіше і легше, ніж хто інший з вашого оточення.

Брали уроки водного слалому – будьте обачнішими з друзями, особливо неперевіреними багаторічною дружбою.

Бути в сні тренером зі слалому – непорозуміння з близькими родичами. Сон бачила жінка – вона може зізнатися у своїх почуттях до чоловіка першою.

Якщо незаміжня жінка уві сні була закохана в слаломиста – чекають дуже непрості, складні особисті стосунки, які або закінчаться скандалом, або шлюб без згоди батьків, який, тим не менш, буде щасливим.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар