Сонник причал, пірс, пристань наснилися. До чого сниться причал у сні бачити.

До чого сниться пристань, пірс, причал – сонник Хассе

Сниться причал біля моря, пірс, пристань, дебаркадер – це знак доброї надії.

Причалювати до дебаркадера в сновидінні – до зміни чорної життєвої смуги, якщо така мала місце бути, на світлу, до спокою і філософського споглядання дрібних негараздів.

Якщо уві сні ви залишали пристань, відчалювали від дебаркадера – попереду у вас невідомість, події незрозумілою поки полярності. Якщо і можна зробити прогноз після такого сну, то тільки на підставі надійності вашого судна і супроводжує відплиття погоди, яка має пряме тлумачення.

До чого причали сняться, сонник Лонго

Побачений у сні дебаркадер, пристань для річкових суден вказує на невпорядкованість, невдоволення сплячого своїм життям в цілому. Сон вказує на гостре бажання змін і на те, що в даний час вони неможливі, оскільки є об’єктивно стримуючі причини – але тільки поки. Момент, в який будуть можливі зміни, ви не пропустите, оскільки відчуєте їх дуже гостро.

Якщо дебаркадер був для вас у сні будинком, ви жили на цій плавучій пристані в сні – у реальному житті вам шкодить почуття повного заспокоєння. Все, що вас оточує, здається вам достатнім, досконалим для вас, це на корені відсікає особистісне зростання і прагнення до кращого.

Йде до дна, потопаючий причал віщує крах того, що ви зараз маєте, якщо не займетесь самовдосконаленням, прагненням до кращого, якщо не припините пускати справи на самоплив. Необхідний особистий контроль, динамічна участь в ході поточних справ і, чи не найголовніше – бажання змін і оптимізм сновидця.

Наповнена людьми пристань вказує сплячому на його численні розбіжності з оточуючими людьми, і це, по суті, випливає з його відокремленого, замкнутого існування, глибокої особистісної психології.

Езотерика
Додати коментар