Сонник очний лікар приснився. До чого сниться окуліста у сні бачити.

Якщо приснився очний лікар, окуліст по соннику Цвєткова

Відвідування окуліста уві сні, отримання консультації у фахівця видає в сплячому людини неспокійного, що прагнув до кращого майбутнього, але не в марних мріях, а в постійному дії. Він здатний знайти нові способи досягнення своїх цілей, якщо не спрацьовують старі, не гидуючи і психологічними методами впливу на оточуючих.

Якщо в ролі окуліста вам постає у сні знайомий вам далекий від медичної професії людина – у реальному житті ця людина дуже непростий. В залежності від життєвих цілей, він може надати як позитивне вплив на ваше життя, так і скористатися вашими слабкостями, якщо це принесе йому яку-небудь вигоду.

Приснилося, що окулістом виявилися ви самі – ви надто підозрілі і суворі до слабкостей оточуючих. У вас дійсно добре розвинена інтуїція, але навіщо розглядати недоліки інших людей? Хіба ви вірите в те, що можна знайти ідеального чоловіка?

До чого окулісти сняться – сучасний сонник

Побачений у сні окуліст відображає ваше невдоволення життям. Вами наяву опанує бажання багато чого виправити, і багато що з цього вам вдасться зробити.

Самі були окулістом у сні – дізнаєтеся щось потаємне, таємне про когось. Це буде неприємне відкриття, оскільки ваша думка про цю людину була досить високою.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар