Сонник медичні інструменти наснилися. До чого сниться хірургічні інструменти у сні бачити.

Хірургічні інструменти до чого сняться, сонник Лоффа

Якщо вам сняться якісь медичні інструменти, хірургічні – особливо, це може мати за великим рахунком два головних значення. Або існує реальна загроза вашому здоров’ю, або мова йде про якісь радикальні заходи, з якими вам доведеться мати справу в реальному житті.

В чиїх руках вам приснилися хірургічні інструменти? В чужих або у ваших? Якщо ви бачили їх в руках хірурга, який збирався робити якусь операцію, медичну маніпуляцію, мова може йти про загрозу здоров’ю. Головним критерієм позитивного або від’ємного значення такого сну є ваші відчуття. Чи вам було страшно? Чи ви чекали цього втручання, сподіваючись позбавитися від болю, страждання?

Сон, у якому інструменти лежать перед вами, ви хочете взяти їх у руки, але побоюєтеся, говорить про те, що у вашому житті є якісь відносини, які є зайвими, вже себе, а ви не можете зважитися на те, щоб поставити на них остаточну крапку.

Якщо ви тримали медичний інструмент в руках і робили операцію, зверніть увагу, що саме ви робили. У разі, коли ви без розбору і знання предмета видаляли якісь органи, слід подумати про те, чи не занадто ви безапеляційно розпоряджаєтеся наяву чужими долями? Не машете чи “шашкою” направо і наліво, калічачи чужі долі?

Небезпечним слід вважати сон, у якому ви бачите брудні хірургічні інструменти, це може стати провісником зараження крові, остерігайтеся будь-яких маніпуляцій в умовах недостатньої стерильності.

Якщо ви бачили хірургічні інструменти в руках коханої людини уві сні, можливо, він всерйоз обмірковує варіант розставання з вами, і при цьому може зробити це несподівано різко, нетактовно і навіть образливо.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар