Сонник курсант приснився. До чого сниться кадета у сні бачити.

До чого сниться курсант, кадет, рекрут – езотеричний сонник

Образ кадета або курсанта у сні говорить про те, що у вас виникне гостра необхідність в захисті, підтримці, опорі на тверде плече вірного друга.

Велика кількість приснився курсантів або кадетів вказує на те, що деякий час вам доведеться жити і працювати в більш спартанських умовах і більш суворою, ніж зазвичай, дисципліни.

Приміряти на себе кадетську форму у сні – знак того, що вам доведеться відстоювати честь і справедливість перед тими, хто приховує під благородними гаслами свою підступність.

Вступити до лав курсантів або кадетів – такий сон указує на необхідність домагатися поставленої задачі більш напористими методами.

Для молодої дівчини знайомство з курсантом у сні пророкує гірке розчарування в любові.

До чого курсант, кадет, рекрут сняться – сучасний сонник

Якщо у вашому сновидінні виникає образ кадета або курсанта, значить, в найближчі дні у вас виникне гостра потреба в чиїйсь дружній підтримці, участі.

Курсантів було багато – доведеться посилити самоконтроль, працювати або жити в більш суворій обстановці.

Приміряли на себе форму кадета, не будучи таким насправді (у сні) – в реальному житті зіткнетеся в чиїмось підступом або навіть зрадою, прихованими за зовнішнім благородством і словами про честь.

Якщо ж у сні ви дійсно були учням військового училища або кадетського корпусу – наяву вам буде потрібно зібрати всю свою волю і рішучість, щоб домогтися бажаного результату, незважаючи на гадану доступність поставленої мети.

Для особи жіночої статі сон, у якому вона знайомиться з курсантом, віщує гірке розчарування в любові.

Езотерика
Додати коментар