Сонник космос, невагомість наснилися. До чого сниться космос у сні бачити.

Підкорювати космічні простори неймовірно цікаво. А що обіцяє сон, в якому ви бачили космос? На це питання дадуть відповідь різні сонники.

Сімейний сонник

Бачили себе в сновидінні в космічному просторі — наяву будете спілкуватися з вашими друзями.

Якщо уві сні ви відчували почуття страху, що почалася зустріч з друзями буде раптово перервана повідомленням вашого колеги.

Сонник Мандрівника

В соннику космос уособлює духовне зростання і пізнання нових речей.

Літати серед зірок в космосі — наяву означає величезну зарозумілість, яке обов’язково призведе до невдач у всіх відносинах (справах, особистому житті, творчості).

Не варто думати, що справа яка цікавить Вас скоро успішно завершиться — ось до чого сниться космос і Всесвіт.

Коли в сновидінні Ви були спостерігачем того, як з космодрому стартує космічне судно, і раптом воно вибухає і згорає — значить, світ очікують глобальні катаклізми.

Сонник Феломена

За цим сонником, все що вам привиділося уві сні, пов’язане з космосом, є лише проекцією ваших уявних уявлень про світ і умовиводів.

Ви загрузли в рутині справ — ось до чого сниться космос, на який ви дивитеся і мислите про світобудову.

Найчастіше такий сон може стати передвісником виконання заповітних мрій і духовного зростання.

Також космічний простір може привидітися уві сні як уособлення ризикованості людської натури і тяги людини до пригодницьких історій.

Весняний

Уві сні космос відкритий, де ви перебуваєте, віщує не дуже приємну ситуацію. Ви також можете потрапити в пристойну переробку, вибратися з якої буде вельми складно.

Побачили в сновидінні космодром з ракетами та іншою технікою — в реальності потрапите в незнайому обстановку, де вам буде загрожувати небезпека.

Осінній сонник

Коли в сновидінні Ви були на стартовому майданчику космодрому і бачили, як запускалася ракета, — наяву ви мрієте про нездійсненне.

Подорож в космічний простір на космічному кораблі обіцяє виконання заповітних бажань. Але таке сновидіння може говорити про бажання втечі від чого-небудь або кого-небудь. Тут важливо враховувати мету подорожі, яка стоїть перед вами уві сні.

У сновидінні опинилися в космічному просторі — наяву ви бажаєте відчути нові емоції, відправитися в подорож або отримати нові знання.

Коли ви перебували у відкритому космічному просторі — будьте обережні, оскільки перед вами скоро виникне небезпека.

Езотерика
Додати коментар