Сонник корона наснилася. До чого сниться корону у сні бачити.

Якщо приснилася корона, коронація по соннику Цвєткова

Корона на голові іншої людини сниться до успіху, який, однак, не буде скільки-небудь значимим у вашому житті.

Приснилося, що у вас самих була на голові корона – зробите якусь дурість.

Коронація якоїсь високопоставленої особи на престол сниться до підвищення соціального статусу сплячого.

Паперова корона у сні означає майбутню боротьбу з дуже сильною спокусою.

Маленька коронка в руках сниться до подарунка.

Втратити коронку з голови – сон передвіщає сплячому втрату авторитету.

Корона, англійський сонник

Приснилася корона або чиясь коронація – ваш авторитет зросте, вам проявлять прихильність авторитетні люди.

Якщо одягають корону вам – сон має протилежне значення.

Сон, у якому ви надаєте комусь з власної волі належить вам корону, трактується в позитивному ключі і означає придбання незалежного високого становища.

Коронована особа, сонник Лоффа

Якщо в колишні століття сновидіння, в яких були короновані особи, беззастережно тлумачилися як уособлення багатства та влади, то в наш час вони поступово відходять в область образів. Ми бачимо цих людей через призму сучасного сприйняття, власних життєвих проблем і нагальних ситуацій, більш узагальнюючи ці образи, ніж сприймаючи їх як конкретні особи. Нерідко коронована особа уві сні взагалі не має особи, виступаючи лише як певний символ.

Події, що відбуваються в сновидіннях з коронованими особами, підкреслюють важливість цих подій для нас, ототожнюючись з нашою внутрішньою боротьбою. Вони ростуть, отримують освіту, одружуються, розлучаються, страждають, і все, що відбувається в їхньому житті, відбувається на очах всієї громадськості, що посилює критичність відбувається і проектується на наше власне щоденне життя.

Якщо в сні ви самі раптом стаєте коронованої особливої або членом монаршої сім’ї, в першу чергу зверніть увагу на власних придворних і на тих, хто був з вами у родинних стосунках. Особливо важливо при визначенні споріднення ті моменти, які не відповідають стану справ в реальному житті. Наприклад, якщо ви опинилися принцом, а вашим батьком-королем уві сні виявився чоловік, який не має відношення до вашої сім’ї або реальної складається з вами в іншій ступеня споріднення.

Сновидіння, в якому ви опиняєтеся в оточенні кількох коронованих осіб, самі таким не будучи, може вказувати на страх перед правосуддям, на наявність якоїсь таємниці, яка вас стримує в реальності. Це може бути обумовлено тим, що саме вища верства (роль якого в наш час може грати політична сила) здійснює у багатьох випадках функцію правосуддя.

При тлумаченні сновидіння про коронованих особах неодмінно слід враховувати те, як ви самі в реальному житті ставитеся до цього порядку ієрархії в людському суспільстві.

Езотерика
Додати коментар