Сонник кофта наснилася. До чого сниться кофту у сні бачити.

До чого сниться кофта по соннику Цвєткова

Кофта, светр, побачені уві сні – це зміна вашого способу мислення, так і ілюзія цього, що виставляється напоказ. В деяких випадках – лицемірство.

Червона кофтинка, надіта на партнерці, може говорити про те, що вона лише зображує гарячі почуття, а насправді давно охолола до вас в своєму серці.

Бачили, що червона кофта одягнена на вас – самі будете зображувати пристрасні почуття.

Синя кофта, вдягнена в сні на комусь, означає, що їй є що приховувати, і робить він це дуже вміло.

Чорна кофта сниться до неприємної розмови з тим, на кого вона була одягнута.

Міряти кофту такого кольору у сні означає, що ви самі станете ініціатором з’ясування відносин.

Жовта кофта – приємний сюрприз.

Зелена кофточка, надіта на вас, означає, що в цей день у вас будуть сперечатися будь-які справи, перед вами будуть відкриватися двері, які в інший час були для вас закритими. Якщо у вас є необхідність ходити по інстанціях, підписувати якісь папери або шукати роботу – це дуже вдалий час.

Якщо в сні на комусь, у тому числі і на вас, була надіта біла кофта, то ця людина намагається показати себе краще, гарніше, розумніше, ніж він є насправді.

Рожева кофта уві сні вказує на нерозуміння того, що відбувається навколо, різні помилки.

Одягнути на себе дві кофти у сні – до лицемірства, будете щось приховувати, робити вигляд, що людина вам симпатична в той час, коли у вашій душі будуть бушувати зовсім інші почуття.

Міряти кофту в магазині, бачити, що вона вам підходить, але з якоїсь причини не купити її – такий сюжет означає, що, потай заздрячи чужим досягненням і успіхам, ви, тим не менш, знаходите сотні причин і відмовок, щоб нічого не робити для власного розвитку.

Вам прийшла посилка з кофтою – сновидіння вказує, що період недомовок і нерозуміння з людиною, яка подала її вам, скоро закінчиться. Але тільки в тому разі, якщо це була чиста і абсолютно нова кофта.

Порвана або брудна кофта сниться до легковажної, порочної поведінки.

Кофта з хутром сниться до охолодження відносин з тим, на кого вона була одягнута. Якщо це були ви – зіпсуються стосунки з родичами.

Прати кофту – намагатися відновити свою репутацію, реабілітуватися в чиїхось очах.

В’язана кофта відображає уві сні дуже заплутані взаємини. Якщо молода людина бачить таку кофтинку на дівчині – вона може піти на хитрість, щоб прив’язати його до себе.

Кофта, французький сонник

Одягати на кофту у сні – до заздрості.

Вам на кофту пролили вино або каву – понесете фінансові збитки.

Подарували уві сні кофтинку – до конфузу, ганьбі.

Езотерика
Додати коментар