Сонник кіднепінг приснився. До чого сниться викрадення дітей у сні бачити.

Кіднепінг, викрадення дітей, сонник Лоффа

В цілому, сновидіння про кіднепінгом, зокрема, про викрадення дітей, відноситься до психічно важким, тому що під ним ховається поняття насильницької влади.

Однак викрадення дитини – сон, який слід тлумачити з великою обережністю, оскільки в абсолютній більшості випадків воно викликане підсвідомою турботою про власних дітей. Найбільше це, зрозуміло, стосується сновидінь, в яких крадуть вашої дитини, того, який існує насправді (викрадення сина, крадіжка дочки).

Якщо вам сниться, що у вас вкрали дитину, якої в реальному житті не існує, сновидіння може відображати страх (або цілком реальну загрозу) втрати контролю над ситуацією, власним проектом, справою, тобто тим, чого ви в даний час віддаєте всі свої сили і час і вважаєте своїм власним.

Крадіжка дитини уві сні може означати і те, що ви відчуваєте себе жертвою якихось обставин. Проаналізуйте, чи відчували ви в сні подібне почуття (ви – жертва, вас використовують). Постарайтеся переконати себе наяву, що ви самі контролюєте своє життя та життя своїх дітей, своїх проектів та інших важливих моментів, що визначають ваше буття.

Крадіжка дитини, яка відбувається на ваших очах, може також символізувати моральне дорослішання людини, втрату дитячого початку. Цей процес може відбуватися незалежно від віку людини, в даному випадку – сновидця.

Викрадення дитини (чужої) самим сплячим – сновидіння з більш тяжким і більш потужним сенсом, воно вказує на латентну схильність сплячого до насильства, причина якого криється в дитячому віці.

Важлива особистість викрадача, обставини, при яких вкрали дитини і, особливо, умови при яких це стало можливо. Не впізнали ви кого-небудь із зловмисників? Чи були присутні при викраденні або виявили, що вашу дитину вкрали, вже потім? Важливо і закінчення сюжету, наскільки позитивно була дозволена в результаті дана кримінальна ситуація.

Значення сну викрадення дітей – сонник Хассе

Викрадення дитини у сні свідчить про проблеми у сфері життя, пов’язаної або з власними дітьми, або з справами, проектами відповідальність за які повністю лежить на вас. Крадіжка сина або викрадення дочки відображають у сновидінні вашу стурбованість, а також заплутаність психологічної ситуації, яку ви нездатні самі взяти під контроль.

Приснилося, що вкрали дитину з дому чужих людей або на вулиці самі – значення сну неоднозначно. Він може вказувати на те, що сплячий не реалізував себе, як батько (для сновидців більш зрілого віку), щось упустив в процесі виховання і в даний момент відчуває підсвідоме почуття провини.

Також крадіжка дитини сплячим людиною може говорити про проблеми його власного дитинства, які залишилися невирішеними, травмуючи підсвідомість.

До чого сниться що вкрали дитину – езотеричний сонник

Приснилося, що вкрали вашої дитини – втратите право розпоряджатися власною долею.

Якщо ж сновидінню доводиться самому вкрасти дитину, такий сон передвіщає ситуацію, в якій він може перестати себе контролювати. Даний факт може завдати непоправної шкоди його дітям, як теперішнім, так і майбутнім.

До чого вкрали дитину сниться – сучасний сонник

Викрадення дітей сниться до втрати власної незалежності, якщо тільки сновидіння не продиктовано підвищеним занепокоєнням про власних дітей.

Якщо у вас викрали дочку – такий сон говорить про поневолення волі людини, неможливості реалізації задумів, ідей, власних розробок.

Викрадення сина у сні вказує на більш конкретні проблеми, які можуть стосуватися певної діяльності, наприклад – втрата прав на якийсь власний проект, на який сновидець розраховував в майбутньому, як на джерело доходу. Таких прикладів може бути безліч і вони можуть стосуватися різних областей в реальному житті сновидця.

Якщо бездітній жінці наснилося, ніби вона вкрала дитину, їй потрібні чималі зусилля, щоб знайти щастя материнства. Це може бути як медичне лікування, так і непростий пошук якісних взаємовідносин.

Приснилося, що дитину вкрали у знайомих – такий сон попереджає, що між вами і цими людьми виникне конфліктна ситуація, що стосується поділу певної майнової частки.

Сновидіння під понеділок, в якому дитину вкрали у вас, говорить про те, що діяльність, початок якої ви намагаєтеся покласти, може зацікавити конкурентів, уникайте зайвого розголосу.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар