Сонник карта король наснилася. До чого сниться короля карткового у сні бачити.

Король картковий, сонник Лоффа

Карта король з’являється у сні як символ прагнення до влади, але не прямим і чесним шляхом. Крім того, ця карта може означати і шахрайство, спрямоване проти вас, бо в картах ніхто ніколи заздалегідь не знає, на чиєму боці буде перемога. У сновидінні важлива не тільки масть, якій належав побачений у сні картковий король, але і те, у чиїх руках він був, крилася їм якась інша карта, був він козирним в даній грі (якщо мала місце гра) і з’явився він вирішальною картою для результату партії.

Король пік сниться до труднощів, пов’язаних з бюрократією, чиновниками, просто впливовими людьми.

Крім того, піковий король, побачений у сні заміжньою жінкою, пророкує їй вдівство, хоча і не в молодому віці.

Якщо пікового короля бачить уві сні неодружена особа, вона може стати дружиною військового людини.

Король хрести, хоч і є картою чорної масті, має більш благополучне тлумачення в сновидінні. Він має відношення до фінансової галузі, в якій сплячого може чекати успіх, якщо тільки уві сні король треф не виявляється в руках вашого супротивника в процесі гри.

З’являється уві сні червовий король трактується в площині особистому житті сновидця, сон особливо сприятливий для жінки. Однак і для представника сильної статі побачений король черви пророкує вірність, удачу в любові і сімейний затишок.

І, нарешті, бубновий король – сама непостійна за значенням карта, бо за нею стоїть ризик, удача, ділове партнерство, тобто все те, що не може мати однакового за значенням позитивного потенціалу. Однак на відміну від трефової масті, бубни мають червоний колір, тобто дають велику надію на сприятливий результат.

Ще раз підкреслимо, що будь-яке сновидіння, в якому з’являються ці образи, може мати зовсім різні значення в залежності від того, як “карта ляже”.

Езотерика
Додати коментар