Сонник капюшон приснився. До чого сниться капюшон у сні бачити.

Капюшон, сонник Менегетті

Капюшон у сні є символом чогось прихованого, таємного. Тлумачити його значення випливає з того, на кого ви побачили в сні капюшон, і наскільки глибоко він був насунутий на обличчя.

Якщо під капюшоном вгадувався людина абсолютно вам незнайомий, то сновидіння несе в собі приховану, неявну загрозу для сплячого. Якщо ж ви впізнали цього чоловіка, і це був ваш ворог, недоброзичливець, то значення сну посилюється.

Ще більш серйозна загроза загрожує спить, якщо уві сні йому з’явився чоловік у чорному каптурі, насунотому на обличчя повністю.

Побачили башлик на близькій людині або просто на знайомому, – сон означає, що ваші взаємини поки знаходяться у стадії розвитку. Насправді їх потенціал набагато вище і, можливо, в подальшому буде значно розвинений.

Капюшон надітий на вашу власну голову, – значить, ви не до кінця розібралися в собі, не реалізували себе в повному обсязі власних можливостей, прихованих талантів. Також сон може означати, що ви здатні на вчинок, якого самі від себе не очікували, оскільки деякі риси особистості проявляються лише в певних, екстремальних обставинах.

До чого капюшон сниться – езотеричний сонник

Капюшон на голові у сні може попереджати про хвороби. Одягайтеся по погоді.

Плащ з капюшоном, надітий на вашому другу уві сні, означає, що ви до кінця ще не знаєте, на що здатна ця людина. Позитивний або негативний потенціал цієї людини ви можете зрозуміти з того, налякалися ви його або були раді бачити.

Якщо вам приснилася смерть в капюшоні і з усіма іншими атрибутами цього персонажа, то чекайте в житті великих змін. Можливе народження дитини.

Езотерика
Додати коментар