Сонник каналізація наснилася. До чого сниться каналізацію у сні бачити.

Якщо приснилася каналізація по соннику Цвєткова

Будучи винаходом, покликаним рятувати наше житло або громадські приміщення від нечистот, каналізація уві сні символізує щось, що рятує нас від бруду, неохайності в нашому реальному житті. Наскільки позитивним чи негативним є в сновидінні цей образ, залежить від конкретного сюжету, місця і дій сплячої людини.

Якщо вам сниться каналізаційна вода, яка на ваших очах уві сні змиває нечистоти – наяву ви зможете позбутися від чогось наносного, неприємного, протизаконного, недбалого в плані моралі. Ви самі натиснули на злив або це робив хтось інший? Хто це був? Подумайте, з якої причини в такий інтимний момент хтось був поруч з вами? Можливо, ця людина допоможе вам і в житті.

Якщо уві сні вам довелося чистити каналізацію, що засмітилася, мова піде про те, що наяву вам не вдасться колишніми методами і вже перевіреними способами піти від відповідальності за щось.

Приснилася каналізаційна яма, в якій стоять нечистоти – зіткнетеся з брехнею або несправедливістю, від яких буде дуже складно позбутися.

Якщо уві сні вам довелося плавати в каналізації, не слід проводити аналогію з плаванням в нечистотах, оскільки очисні системи є набагато ширшим поняттям і припускають в кінцевому підсумку звільнення, очищення. Якщо ви зіткнулися з неправдою, обмовою, образою тощо, то справа повинна в кінцевому підсумку закінчитися тріумфом справедливості.

Набагато менш райдужні надії вселяє сон, у якому ви бачите несправну каналізацію, наприклад, очисну трубу, що прорвалася. Таке сновидіння свідчить про те, що і в реальному житті те, покликане надати захист або від чогось позбавити, буде порушено. Якщо поломка не мала уві сні ставлення до власності сплячого (наприклад, прорив каналізації стався в громадському місці), то все сказане буде стосуватися когось іншого з його оточення.

Відкритий каналізаційний люк сниться як попередження про те, що сновидець може опинитися замішаним в чужих брудних справах, його репутація може постраждати без вини, з-за чужих вчинків і несправедливих діянь.

Езотерика
Додати коментар