Сонник ходьба наснилася. До чого сниться ходити уві сні.

Якщо приснилася ходьба по соннику Цвєткова

Якщо уві сні вам було дуже важко йти, ви насилу відривали ноги від землі – такий сон указує, що у вашому житті відбувається конфлікт логіки і почуттів. Те, що диктують вам ваші емоції, спростовується розумом, і це протиріччя заважає вам жити.

Сновидіння, в якому вам важко ходити з-за того, що доводиться йти по м’якому настилу, віщує благополучне просування справ.

Йти і падати в сні – передвістя великих спокус, з якими сплячий буде боротися з перемінним успіхом.

Сниться, що не можеш йти, тому що тримає і не пускає невидима сила – такий сон попереджає про небезпеку, уникнути якої вам має допомогти ваша інтуїція. Слухайте її голос найближчим часом особливо уважно.

Йти за кимось уві сні з цікавості – можете потрапити в пастку, розставлену недоброзичливцями.

Йти за небіжчиком – попередження про небезпеку. Згадайте, чого помер цей чоловік? Можливо, вам загрожує така ж біда, проявіть обачність.

Вчити ходити дитини (чужого, незнайомого) – такий сон говорить про те, що від вас буде потрібно допомога, підтримка, слушну пораду кому з оточуючих вас людей.

Значення сну йти, ходити – сонник Хассе

Швидка ходьба сниться до перешкод у справах.

Йти кудись по високій траві – до подружнього або дружній зраді.

Йти вгору у сні – до труднощів, які принесуть відчутний результат, вниз – до поразки, провалу у справах.

Приснилося, що хочете, але не можете йти – найближчим часом ваше життя зміниться.

Куди-то йти з померлим – поганий знак, що вам слід бути обережними та не ризикувати ні в якій галузі. Зверніть увагу на закінчення сну, якщо ви зупинилися, передумали супутника або втратили з виду – все владнається. Йти з небіжчиком до його передбачуваного будинку – до великої небезпеки. Але сон сниться, як попередження – значить, ситуацію можна скорегувати обережною і вдумливою поведінкою.

До чого йти сниться – езотеричний сонник

Виявили, що у вас відмовили ноги і ви не можете ходити – щось або хтось руйнуватиме всі ваші найближчі плани на життя.

Для незаміжньої дівчини йти із чоловіком, якого вона не знає в житті – до отримання бажаного.

Побачити в сні, як маленька дитина почала ходити, його перші кроки – до нових, незвіданих раніше почуттів, сильних відчуттів.

Приснилося, що немовля, грудна дитина ходить (ідеться про віу, коли це неможливо в принципі) – ви зробите помилку, на щось сподіваючись і не прийнявши потрібних заходів.

Ходити по болоту – до скупості, яка себе не виправдає.

Якщо уві сні вам здається, що ви топчетесь на місці замість того, щоб йти швидко – наяву вас чекає швидке просування до мети.

Йти, сонник Менегетті

Ходіння уві сні – це нейтральна дія, значення і зміст якого повністю визначається тим місцем, з якого суб’єкт вийшов, і тим, яке він має намір потрапити.

Езотерика
Додати коментар