Сонник ходьба наснилася. До чого сниться ходити уві сні.

Сонник ходьба наснилася. До чого сниться ходити уві сні.

Якщо приснилася ходьба по соннику Цвєткова

Якщо уві сні вам було дуже важко йти, ви насилу відривали ноги від землі – такий сон указує, що у вашому житті відбувається конфлікт логіки і почуттів. Те, що диктують вам ваші емоції, спростовується розумом, і це протиріччя заважає вам жити.

Сновидіння, в якому вам важко ходити з-за того, що доводиться йти по м’якому настилу, віщує благополучне просування справ.

Йти і падати в сні – передвістя великих спокус, з якими сплячий буде боротися з перемінним успіхом.

Сниться, що не можеш йти, тому що тримає і не пускає невидима сила – такий сон попереджає про небезпеку, уникнути якої вам має допомогти ваша інтуїція. Слухайте її голос найближчим часом особливо уважно.

Йти за кимось уві сні з цікавості – можете потрапити в пастку, розставлену недоброзичливцями.

Йти за небіжчиком – попередження про небезпеку. Згадайте, чого помер цей чоловік? Можливо, вам загрожує така ж біда, проявіть обачність.

Вчити ходити дитини (чужого, незнайомого) – такий сон говорить про те, що від вас буде потрібно допомога, підтримка, слушну пораду кому з оточуючих вас людей.

Значення сну йти, ходити – сонник Хассе

Швидка ходьба сниться до перешкод у справах.

Йти кудись по високій траві – до подружнього або дружній зраді.

Йти вгору у сні – до труднощів, які принесуть відчутний результат, вниз – до поразки, провалу у справах.

Приснилося, що хочете, але не можете йти – найближчим часом ваше життя зміниться.

Куди-то йти з померлим – поганий знак, що вам слід бути обережними та не ризикувати ні в якій галузі. Зверніть увагу на закінчення сну, якщо ви зупинилися, передумали супутника або втратили з виду – все владнається. Йти з небіжчиком до його передбачуваного будинку – до великої небезпеки. Але сон сниться, як попередження – значить, ситуацію можна скорегувати обережною і вдумливою поведінкою.

До чого йти сниться – езотеричний сонник

Виявили, що у вас відмовили ноги і ви не можете ходити – щось або хтось руйнуватиме всі ваші найближчі плани на життя.

Для незаміжньої дівчини йти із чоловіком, якого вона не знає в житті – до отримання бажаного.

Побачити в сні, як маленька дитина почала ходити, його перші кроки – до нових, незвіданих раніше почуттів, сильних відчуттів.

Приснилося, що немовля, грудна дитина ходить (ідеться про віу, коли це неможливо в принципі) – ви зробите помилку, на щось сподіваючись і не прийнявши потрібних заходів.

Ходити по болоту – до скупості, яка себе не виправдає.

Якщо уві сні вам здається, що ви топчетесь на місці замість того, щоб йти швидко – наяву вас чекає швидке просування до мети.

Йти, сонник Менегетті

Ходіння уві сні – це нейтральна дія, значення і зміст якого повністю визначається тим місцем, з якого суб’єкт вийшов, і тим, яке він має намір потрапити.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь