Сонник хмарочос приснився. До чого сниться хмарочос у сні бачити.

Якщо приснився хмарочос по соннику Цвєткова

Висотний будинок, хмарочос сниться як символ великої кількості нагромаджених одна на іншу життєвих завдань або проблем. Якщо ця висотка стоїть у вашому сновидінні твердо, впевнено, то час для спокійного вирішення поточних завдань у вас є, але не забувайте, що вони все-таки потребують вирішення.

Обвалення “багатоповерхівки” у сні означає, що одна задавнена проблема потягне за собою іншу, і в результаті ви просто напросто опинитеся під завалом власних невирішених вчасно питань.

Якщо уві сні ви стояли на даху хмарочоса, то наяву збираєтеся чимось ризикнути. Врахуйте, що це буде небезпечно.

Бачити ціле місто з будинків дуже високої поверховості – до влади над цілою групою людей. Якщо ви будете намагатися тримати підлеглих у страху, тиранити їх, то це виходитиме у вас досить легко, але до певного моменту, а потім вас чекає сумний, безславний і, бути може, навіть ганебний кінець.

До чого хмарочоси сняться – сучасний сонник

Хмарочос символізує в сновидінні високі устремління, мрії сплячої людини.

Якщо вам довелось падати з хмарочоса уві сні, то все, до чого ви прагнули і в ім’я чого працювали, втратить сенс, впаде наяву відразу.

Хмарочос руйнується – схоже значення сну, але з тією різницею, що в цьому випадку цілі виявляться недосяжними, а негідними, викличуть розчарування.

Якщо вам приснилася дах хмарочоса, це означає, що ви практично у мети.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар