Сонник грим приснився. До чого сниться грим у сні бачити.

До чого грим або гримуватися сняться, сонник Лонго

Грим в сні – це знак фальші, неправди, вдаваного поводження.

Накладали грим на власне обличчя у сні – схоже, вам частенько доводиться прибріхувати, і наявність мети здається вам виправдувальним доказом.

Якщо при цьому виходило погано, грим не лягав так, як вам хотілося, певні місця (наприклад, прищ) не вдавалося загримувати – настає момент, в якому брехня надасть вам погану послугу.

Спостерігати в сні, як хтось інший накладає грим на своє або чуже обличчя – вас будуть обманювати, і ви будете про це знати, але в силу обставин не зможете вказати людині на його брехню.

Самі гримували когось – це свідчення того, що вам надзвичайно подобається наяву маніпулювати людьми. Для вас немає більшого задоволення, ніж бачити, що все сталося по-вашому сценарієм. Не секрет, що кожен гріх має до певної хвороби, у вашому випадку таким покаранням може стати хвороба суглобів рук.

Перебувати в сні серед людей у гримі – жити наяву у світі обману, нескінченної брехні. Скоро ви відчуєте великий емоційний сплеск, вам захочеться розірвати цей фальшивий порочне коло. Слухайте своє серце.

Езотерика
Додати коментар