Сонник годувати грудьми приснилося. До чого сниться годування груддю уві сні бачити.

Сновидіння, де довелося годувати грудьми, означає сімейне щастя, взаєморозуміння між членами сім’ї і початок безтурботного періоду. Найімовірніше ви завершите переїзд, підсумуєте ремонт, помиріться з рідними після гучного скандалу або відчуєте свіжість почуттів до супутника життя. Відносини всередині вашої родини зміняться в кращу сторону, дозволяючи кожному проявляти свою індивідуальність досягати компромісу в спірних питаннях.

Навчіться прощати тих, хто вам дорогий. Поки у вашій душі буде бажання відпускати образи, вашому сімейному благополуччю нічого не загрожує.

Що значить уві сні годувати грудьми дитину

Годувати грудьми дитину – до виникнення тривог, пов’язаних з підростаючим поколінням. Незабаром ви почнете переживати, що пропаде власне молоко і немовляти доведеться переводити на штучне харчування, втратите спокій через поведінку когось із молодших членів сім’ї або будете переживати через несподівану хворобу дочки або сина. Щоб повернути собі повноцінний сон і гарний настрій, порадьтеся з приводу дітей з чоловіком або авторитетним для вас людиною.

Іноді даний сюжет сниться напередодні сприятливих змін. Ви вдало працевлаштуєтеся, придбаєте розкішний заміський особняк, просунетеся службовими сходами, успадкуєте квартиру в столиці або познайомитеся з потенційним претендентом на руку і серце. Використавши свій шанс, ви заповните пробіл, який не давав вам гармонійно жити.

Довелося уві сні годувати грудьми чужу дитину — наяву станете жертвою зради. Приводом для нього стане образа, яка зачаїлася в душі близької людини з вашої вини. Підлість з боку колеги, байдужість кращої подруги або зрада другої половинки змусить вас пережити ті емоції, які ви змусили пережити їх в минулому.

Люди, які зважилися уві сні годувати грудьми дівчинку, відрізняються дисциплінованість, відповідальністю і чуйністю. Завдяки особливостям свого характеру ви звалите на себе тягар серйозних зобов’язань. Погодившись на виконання додаткової роботи в офісі, виховання дітей важко хворого родича або вирішення майнового питання одного, ви заробите повагу в очах громадськості.

Інша позитивне трактування пророкує приємні звістки здалеку. Ви дізнаєтеся про одужання кровного родича, отримаєте запрошення на весілля подруги або повністю задовольните свої позовні вимоги в суді. Хороша новина розвіє страхи і переживання, які долали вас кілька місяців поспіль.

Кого годували

Годувати грудьми хлопчика — сприятливий сон. Він обіцяє захоплююче знайомство, яке відіб’ється на вашому майбутньому. Не виключено, що ви зустрінете майбутню супутницю життя, впливового покровителя, потенційного бізнес-партнера або друга, погляди якого будуть збігатися з вашими. Завдяки підтримці нового знайомого ви займетеся духовним розвитком, зверніть увагу на свої кар’єрні перспективи або заповните дефіцит уваги з боку протилежної статі.

Сон, де випала можливість годувати грудьми кошеня, радить приборкати свій альтруїзм. Витрачаючи свої сили на вирішення проблем оточуючих, ви втрачаєте можливості для сприятливих змін у своєму житті. Не забувайте про те, що все повинно бути в міру. Віддаючи більше, ніж належить, ви зробите собі тільки гірше.

У даного сюжету є і позитивне тлумачення. Воно говорить, що ваше життя осявають приємні клопоти. Вірогідний візит довгоочікуваних гостей, початок підготовки до хутрового торжества, закордонну подорож або поява нового члена сім’ї. Це не означає, що ви або ваша дружина несподівано завагітніє. Цілком можливо, що хтось із дорослих дітей вирішить вступити в шлюб або ви заведете милого домашнього вихованця.

Годувати грудьми кішку в сновидінні — наяву потрапите в безвихідну ситуацію. На тлі недооцінки своїх сил, перебільшення масштабів своїх проблем і відсутності допомоги від небайдужих людей ви відчуєте себе заручником обставин. Тверезий погляд на ситуацію вбереже вас від дурних вчинків, якими ви ознаменуєте свою поразку.

Годувати собаку грудьми — переконайтеся в надійності кращих друзів. Хтось із них допоможе вам вирішити складну проблему, встане на захист ваших інтересів перед недоброзичливцями, щедро віддячить за надану раніше послугу або скаже щирі слова вибачення за образу, нанесену в минулому. Спираючись на своїх друзів, ви зможете підкорити будь-які вершини.

Люди, які уві сні годували грудьми цуценя, в найближчому майбутньому можуть постраждати через свою добродушності і чуйності. Найімовірніше ви допоможете людині, яка віддячить вам наклепом, лайкою або крадіжкою. Вам доведеться пройти крізь суворий життєвий урок, щоб навчитися розбиратися в людях і вибірково дарувати свою любов і турботу.

Годувати грудьми чоловіка — неоднозначний сон. Якщо в ньому брав участь незнайомець, ви є володаркою рідкісного типу характеру, не властивого прекрасній статі. Через твердість, рішучість і напористість оточуючі вважають вас диктатором в спідниці, з яким краще не мати спільних справ.

Пізнали в чоловікові, якого годували грудьми, знайому вам людину (чоловіка, коханця, колегу і т.д.) – будете ділити з ним те, що по праву належить вам. Вам доведеться поєднувати одну посаду, зіткнутися з розділом майна, надавати йому матеріальну підтримку або погодитися на його переїзд в вашу квартиру. Подібне рішення дасться вам нелегко, проте обставини не залишать Вам права вибору.

Іноді годування грудьми знайомого чоловіка говорить про вашу сексуальної незадоволеності. В силу свого виховання, закомплексованості або минулого невдалого інтимного досвіду ви боїтеся до кінця розкритися перед чоловіком, до якого відчуваєте непереборне бажання. Переступите через себе, якщо хочете утримати його біля себе і в майбутньому стати матір’ю його дітей.

Значення сновидіння, де привелося годувати грудьми тварину, залежить від сімейного статусу сплячого. Тим людям, які не перебувають у шлюбі, сюжет віщує швидкоплинну радість. Її принесе бажана зустріч або відверта розмова, підсумок якого навіє вам в сумні думки.

Сімейні люди після даного бачення поринуть в атмосферу щастя, злагоди і пристрасті. Ви усвідомлюєте, що людей, рідніше і дорожче супутника життя і дітей, у вас немає. Підвищена увага до сім’ї може спровокувати негаразди на професійній ниві.

Годувати грудьми сина – до успіхів у справах, стрімкого збагачення і відмінного самопочуття. Ви візьметеся за перспективний проект, знайдете вигідне застосування своїм талантам, встанете на шлях професійного зростання, навчитеся мудро розпоряджатися заробленим або придбаєте власну нерухомість. Відчувши себе переможцем, Ви забудете про хвороби і брак сил.

Бачення, де пощастило годувати грудьми свою дочку, вимагає від вас активних дій. Через повільність, нерішучість і прагнення відкласти задумане на потім ви можете позбутися доленосних шансів, які не повторяться. Роблячи так, як цього вимагає ситуація, ви зможете влаштуватися на престижну роботу, зайняти керівне крісло або врятувати шлюб від розколу.

Наснилося, що годували грудьми мавпочку – надасте допомогу непорядній людині. Найімовірніше їм виявиться лукавий колега, який скористається вашими ідеями заради кар’єрного зростання, меркантильна подруга, яка обманом виманить велику суму грошей, або коханий чоловік, якому вигідні відносини з вами. Задумайтеся, чи правильно ви робите, і ставитеся до людей так, як вони цього заслуговують.

Езотерика
Додати коментар