Сонник гетри наснилися. До чого сниться гетри у сні бачити.

До чого гетри сняться – сучасний сонник

Побачивши уві сні гетри насолодитися затишною обстановкою, гармонійними відносинами з домашніми, деякий час ніщо не завадить в його житті цієї ідилії. Наскільки довгим і радісним буде цей милостивий період, вкажуть самі гетри, їх довжина і колір.

Якщо вам снилося, що ви або самі в’язали гетри, або спостерігали, як це робить інший – вас чекають приємні клопоти з благоустрою житла, при цьому ви витратите мінімум зусиль і коштів, а результат буде чудовим.

Натягувати на ноги гетри – до впевненості в собі, яка буде тільки зміцнюватися.

Сон для неодруженого чоловіка, в якому він набуває гетри в подарунок, вказує на швидке закінчення холостяцького життя. Його майбутній шлюб буде надійний і гармонічний.

Той же сон про гетри для жінки говорить про те, що нею оволодіють сильні хвилювання, неясне очікування чогось, вона втратить душевний спокій.

Якщо вибрані в магазині гетри не підійшли вам за розміром, або ви просто не знайшли підходящих – у вас з’явиться хороший шанс підвищити свій фінансовий добробут, але ви його пропустите.

Отримати уві сні гетри в подарунок – до хвороби когось із близьких.

Бачити в гетрах людини, на якому цей наряд здався вам недоречним – до невигідних умов, які вам запропонують прийняти. Добре подумайте, перш ніж погодитися.

Езотерика
Додати коментар