Сонник гарбуз наснився. До чого сниться гарбуз у сні бачити.

До чого сниться гарбуз – сонник Хассе

Гарбуз в сні – знак видимого благополуччя і процвітання.

Бачити уві сні гарбуз несприятливо для тих, хто народився восени, для цих людей вона стає попередженням про погіршення фізичного стану.

Дуже великий гарбуз сниться як передвістя підступаючої повноти, набору зайвої ваги.

Насіння гарбуза, гарбузове насіння, сняться до грошей, які сплячий людина, на жаль, пустить на вітер.

Їсти гарбуз у сні – гарне передвістя для самотніх дівчат і юнаків, а ось для одружених і заміжніх чоловіків і жінок такий сон обіцяє одні лише сварки та конфлікти.

Дуже погано для будь-якої категорії сновидців, якщо сниться гарбуз в цвілі. Це означає, що в житті сплячої людини, а точніше, в його свідомості, настає період зневіри, він більше не вірить в чудеса і прийдешнє щастя, а саме з цього і починається старіння душі, яка не має ніякого відношення до віку.

До чого гарбуз сниться – езотеричний сонник

Гарбуз уособлює в сновидінні голову, яка або повна ідей, або порожня. Яка гарбуз вам приснилася? Якщо вона була розрізана і випотрошена, то, на жаль, сон має друге значення.

Якщо ж вам приснилася гарбуз на грядці, але неодмінно стигла, значить, можна очікувати сміливих ідей, серед яких неодмінно буде і та, яка принесе вам успіх, повагу і славу.

Проте сон, в якому побачений плід був трохи не до самої шкірки набитий гарбузовим насінням, багато цього насіння – вказівка на те, що ваша голова генерує ідеї одну за одною, але в силу своєї природної цікавості і бажання миттєвого успіху ви не готові втілити жодну з них.

До чого гарбуза сняться, сонник Лонго

Гарбуз, насіння гарбуза уві сні – це все є передвістям службових конфліктів.

Готувати щось з гарбуза – сприятливий сон, ви або отримаєте красивий і потрібний вам подарунок, або самі зробите потрібну і довгоочікувану покупку.

Їсти гарбузове насіння (смажене) у сні – сприятливо для жінок, які мріють завагітніти, такий сон обіцяє швидке настання цього щасливого моменту.

Гнила гарбуз сниться як передвістя проблем у взаєминах між двома закоханими людьми. У цій парі не буде зрад, але буде спостерігатися непорозуміння і охолодження почуттів. Слід розуміти, що це лише тимчасове явище, і, якщо ви дорожите партнером, нічого поганого в підсумку не трапиться.

Збирати врожай гарбузів – до прекрасного успіху в справах.

Довелося купувати гарбуз у сні – на вас раптово звалиться справжнє багатство. Головне – вибрати смачний і стиглий плід.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Додати коментар