Сонник фокус приснився. До чого сниться фокусника у сні бачити.

До чого ілюзіоніст, фокусник, фокуси сниться, сонник Фрейда

Бачити ілюзіоніста в процесі роботи у сні – до краху надій, обману і розчарування. Втім, частково виною тому стануть ваші власні ілюзії, які ви створили в своєму уявному світі. У них занадто багато помилок.

Якщо приснився фокусник по соннику Цвєткова

Показувати фокуси комусь у сні – до певних життєвих труднощів, уникнути яких можна буде лише проявивши неабиякі організаторські і дипломатичні здібності.

Приснилося, що хотіли когось здивувати фокусом, але він пройшов невдало – ви переоцінюєте наяву власні можливості і вважаєте, що здатні непомітно маніпулювати людьми, хоча насправді це далеко не так.

Спостерігати за фокусником, ілюзіоністом уві сні – це попередження про те, що вас можуть зацікавити фальшивими промовами і позбавити частини майна.

Якщо вам приснилося, що намагається показувати фокуси знайома вам людина – він вас дуже неприємно здивує, незалежно від того, наскільки вдалими були уві сні його спроби виступити в якості ілюзіоніста.

Значення сну фокусник – сонник Хассе

Бачити фокусника у сні – до обману.

Побачити в ролі фокусника, ілюзіоніста себе – до удачі в справах. Вам вдасться показати себе спритною, моторної і винахідливою людиною.

До чого фокуси сняться – сучасний сонник

Приснився ілюзіоніст – доведеться пережити цілу низку сумних подій.

Самому показувати фокуси – до удачі, успіху в справах.

Езотерика
Додати коментар