Сонник фари наснилися. До чого сниться фару у сні бачити.

До чого фари сняться – езотеричний сонник

Бачити уві сні автомобіль з яскраво увімкненими фарами – знак того, що якийсь чоловік жадає зустрічі з вами, розшукує вас.

Якщо при цьому світло фар заважав вам, зліпив очі – сон говорить про те, що ви самі не поділяєте цього бажання і зовсім не жадаєте цієї зустрічі.

Миготливі автомобільні фари сняться як попередження про те, що у вашому особистому житті все стає нестабільним, і вам пора звернути на це увагу.

Крім того, таке сновидіння може попереджати про небезпеки на проїзній частині.

Приснилася розбита фара – трапиться щось непередбачуване, що виведе вас з колії і може спровокувати на невмотивовані дії. Налаштуйте себе заздалегідь на те, що ви повинні зберігати самовладання в будь-якій стресовій ситуації.

Непрацюючі, не включаються фари сняться до появи заздрісника, який може вас прилюдно образити.

Приснилося, що вас засліпили фари йде назустріч машини – ворог завдасть несподіваний і нищівний удар, причому дії його можна буде назвати більш ніж непорядними. Подумайте заздалегідь, чи вважаєте ви для себе допустимим відповісти на удар у тому ж ключі, і якщо ваша відповідь буде “ні” – просто ігноруйте цю витівку.

Якщо уві сні ви сиділи в автомобілі і безглуздо клацали перемикачем, блимаючи фарами, то наяву вам буде важко позбутися від настирливих думок, тяжких дум.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар