Сонник джинси наснилися. До чого сниться джинси у сні бачити.

До чого джинси сняться – сучасний сонник

Власні старі джинси сняться до купівлі нової речі.

Придбання буде особливо вдалим, якщо снилися рвані джинси чи уві сні вам довелося джинси порвати. Мова йде про випадок, коли джинси порвалися випадково, а не були задумані такими з самого початку.

Якщо в сні хтось зазіхав або просив вас викинути старі порвані джинси, гаряче улюблені вами, незважаючи на старість, у реальному житті, то наяву треба активно боротися з нововведеннями, наміченими змінами, протидіяти їм.

Якщо холостяку сняться порвані джинси на чоловікові, він ще нескоро поведе когось під вінець.

Рвати джинси навмисне – до недоречного для вашого віку вчинку.

Купувати джинси уві сні або бачити нові джинси – до серйозного прорахунку, оскільки замість звичайного зваженого підходу ви незрозуміло чому вирішите діяти навмання, у вашій душі заграє жага авантюризму. Краще б не в цей раз.

Міряти джинси в магазині – до підвищеної активності, яка може зіграти не на руку сплячому. В такий день краще пройтися пішки і запізнитися, ніж сісти за кермо і нажити неприємностей. В кращому випадку, в цей день ви наслухаєтеся гидот.

Якщо приміряти джинси вам довелося на ранок середи або п’ятниці – вас неправильно зрозуміють, і це погано закінчиться. Уточнюйте на місці, так розтлумачили ваші слова.

Міряти джинси в магазині вживаного одягу “Second-Hand” – до чужих бід, відповідальність за які перекладуть на ваші плечі.

Якщо молода дівчина бачить у сні, як хлопець одягає джинси – вона буде спаплюжена і кинута.

Езотерика
Додати коментар