Сонник джунглі наснилися. До чого сниться джунглі у сні бачити.

До чого джунглі сняться, сонник Лоффа

Джунглі в нашій свідомості асоціюються з чимось вкрай заплутаним, непрохідним і, що теж важливо, потенційно небезпечним з усіх боків. Тут панує непередбачуваність, тут все відчайдушно складно. Але з іншого боку, джунглі – це достаток і родючість. Якщо уві сні ви перебували в джунглях, наяву будете в пошуках чогось потаємного, надійно захованого, таємного. Саме небезпека цих місць часто служить причиною того, що в них ховають особливо цінне. У сновидінні до категорії таких цінностей можна віднести мудрість і багатство.

Синонімом джунглів у сновидіннях можна вважати і заплутані міські вулиці з щільною забудовою.

Побачивши уві сні джунглі, в першу чергу, співвіднесіть сновидіння з тим сприйняттям, яке склалося у відношенні даного місця особисто у вас. З чим асоціюються джунглі у вашій свідомості? Що ви бачите раніше – джерело небезпеки, незайману красу природи або щось, протилежне прогресу, урбанізації?

У висновку тлумачення неодмінно слід врахувати, хто був поруч з вами, чому ви там опинилися, допомагали один одному або були суперниками? Якщо це був спільний пошук, то сон є примітивною, але вказівною моделлю реального суперництва або, навпаки, співпраці.

Езотерика
Додати коментар