Сонник дитячий майданчик наснився. До чого сниться дитячий майданчик у сні бачити.

Дитячий майданчик до чого сниться, сонник Лоффа

Дитячі спогади, спливаючі в наших снах, нерідко супроводжуються присутністю на дитячих майданчиках, що викликає, як правило, приємні почуття. Дуже важливим моментом сну є ваш передбачуваний вік, виявилися ви знову дитиною або були присутні на дитячому майданчику вже дорослим.

Часто і цікавим з точки зору розшифровки сном є сюжет, в якому ви яка-небудь єдина дитина серед дорослих людей, що знаходяться на майданчику, або навпаки – єдина доросла людина серед граючих дітей. Такі сновидіння, як правило, вказують на невідповідність поведінки, дій наяву з вашим реальним віком. Ви або не сприймаєте себе всерйоз, або, навпаки, вважаєте, що досягли успіху у самовдосконаленні.

Зверніть увагу на найбільш яскраві з присутніх в сновидінні образів, причому це можуть бути і неживі предмети, наприклад, дитяча машинка або побудований з піску гараж. Іграшки у цьому випадку варто сприймати всерйоз, як прообраз реальної речі.

Якщо у вашому сні на дитячому майданчику були присутні знайомі, члени родини чи інші люди, це теж має велике значення, особливо присутність вже померлих у реальному житті людей. В цьому випадку ми маємо справу з відображенням відчуття неповноти життєвих відносин. Іноді ситуація на дитячому майданчику являє собою спрощену копію дійсного стану речей, але в більшості випадків сновидіння вимагає глибокого осмислення і подальшої корекції.

Езотерика
Додати коментар