Сонник духівник приснився. До чого сниться духівника у сні бачити.

Значення сну духовенство, духівник, духовна особа, диякон – сонник Хассе

Побачити в сні представника духовенства – належить якесь велике торжество, яке, однак, не буде пустим, але сповненим глибокого змісту. Крім величної урочистій частині вас чекає ґрунтовна філософська дискусія.

Якщо наснилося вам духовне обличчя мало високий сан – належить аудієнція у високопоставленого чиновника. Підсумок цієї зустрічі наяву буде залежати від того, наскільки позитивним був погляд цієї людини або його мова.

Якщо вам приснився диякон – це вказівка на те, що ви не виконали якусь обітницю, обіцянку. Сьогодні про це майже забули і ви, і той, кому ви давали слово, але скоро все знову спливе на поверхню, і вам доведеться шкодувати. Краще роздайте всі свої моральні борги.

Самі були в сні дияконом проявіть обережність і розсудливість при надходженні нової інформації.

Якщо вам приснилося, що у вас був духівник, і ви вели з ним спасенну розмову – перегляньте обраний напрям діяльності. Вам варто продовжувати дотримуватися його тільки в тому випадку, якщо ви упевнені, що не помилилися. Якщо ви пам’ятаєте слова духівника – слідуйте їм наяву, але тільки в тому випадку, якщо вони не йдуть врозріз з постулатами добра і справедливості, оскільки такий сон може бути і від лукавого.

Духівник, диякон, сонник Лоффа

Духовним наставником, духівником, ми називаємо того, хто може допомогти нам у фундаментальному пізнанні, а також розібратися у власному внутрішньому світі. У сновидінні цей спосіб також має людський вигляд, проте насправді є джерелом трансцендентних, прихованих знань. Слухати його не можна беззастережно і навіть шкідливо, однак поява такого персонажа уві сні ясно вказує на гостру нестачу життєвого наставника або базової підтримки.

Езотерика
Додати коментар